Aksident i rëndë në Tiranë, vdes drejtuesi i motorçikletës
999 rezultate për

marr

Hakmarrje e rëndë! 35-vjeçarja masakron burrin pasi nuk pranoi të kryente marrëdhënie seksuale Një grua nga Uganda u zemërua keq pasi bashkëshorti i saj nuk pranoi të kryente marrëdhënie seksuale me të dhe i preu or
PD: Këto janë bashkitë ku pjesëmarrja në zgjedhje u falsifikua deri në 41% (FOTO LAJM) Sekretari për CCështjet Zgjedhore në PD Ivi Kaso, ditën e sotme ka publikuar shifrat ku sipas tij duket hapur manipulimi
Zbulohet mesazhi që kërcënoi Zgurin: "O m*t, do të të vras ty dhe familjen" Kreu i KQZ-së Klement Zguri është kërcënuar ditën e sotme me jetë. Kërcënimi i është bërë në Facebook, nga një shkodran
Napoli hap thesin për Icardin Napoli ka hyrë në garë për shërbimet e sulmuesit të Interit, Mauro Icardi dhe dëshiron t’i ofrojë argjentinasit një ofer
I burgosuri i vë flakën qelisë së burgut në Lezhë Një i para-burgosur në burgun e Shënkollit në Lezhës, i ka venë zjarrin qelisë së burgut. Ngjarja mësohet të ketë nd
Juventus mbetët ekip gjigant, veprimi pas ardhjes së Buffon Nënshkrimi i ri i Juventusit, Gianluigi Buffon nuk është i interesuar të rimarrë shiritin e kapitenit, as numrin 1 në fa
Në këtë vend të kujdesesh për delet, merr një pagë marramendëse Ishulli skocez Ronaldsay, ka publikuar një shpallje të pazakontë për vende të lira pune. Kërkohen barinj që do të paguhe
ZYRTARE/ Joao Felix i bashkohet Atletico Madrid për 120 milion euro Atletico Madridi edhe zyrtarisht e ka blerë talentin e madh portugez, Joao Felix, nga Benfica, për një shumë rekord për
Putin nënshkruan ligjin që pezullon pjesëmarrjen në Traktatin bërthamor Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, e nënshkroi ligjin që pezullon pjesëmarrjen e këtij vendi në Traktatin e Forcave Bë
Sadri Ramabaja në gjykatë: Rasti i montuar dhe hakmarrje e pastër Në Gjykatën Themelore në Prishtinë ka nisur seanca gjyqësore në rastin e ashtuquajtur “Syri i Popullit”. I dyshuari i
Pacolli e Cakaj e kopjuan Bushatin e Hoxhajn me marrëveshjen e djeshme Që nga shtatori i vitit 2017, kreu i AKR-së i cili mbanë edhe postin e Ministrit të Punëve të Jashtme në Qeverinë e Koso
Daçiç: Peruja me qëndrim miqësor ndaj problemeve që ka Serbia rreth Kosovës Ministri i Jashtëm serb Ivica Daçiq tha sot se vizita e tij në Peru ishte e një rëndësie historike, sepse është në inter
Coutinho pranon kushtet e PSG-së, Neymar edhe më pranë Barçës (FOTO LAJM) Marrëveshje mes Coutinho-PSG në opreacionin Neymar! Ky është titulli kryesor i gazetës katalane “Sport” në numrin e sotë
Arrihet marrëveshja, kjo do të jetë shefja e BE Më në fund arrihet marrëveshja! Ministrja e Mbrojtjes e Gjermanisë, Ursula von der Leyen, 60-vjeçarja e CDU, do të jetë
Shqipëria dhe Kosova me ambasada të përbashkëta në botë, firmoset marrëveshja Shqipëria dhe Kosova kanë nënshkruar sot një marrëveshje ndërministrore, e cila në thelb do synojë bashkimin e përfaqësi
Prezantohet Rabiot: Kam marrë këshilla nga Buffon, më ka folur shumë për Juven Adrien Rabiot është përforcimi i dytë i Juventusit me kosto zero për sezonin e ri, pas firmës me Aron Ramsej. Ditën e dj
"Nesër, molotovë tek shtëpia e Bashës" Analisti Armand Shkullaku deklaroi se opozita mund të ndërmarrë aksione të ndryshme, por asaj nuk i lejohet që të bëjë n
Matura shtetërore, këtu mund të shihni rezultatet e provimeve me zgjedhje Dalin rezultatet e provimit te fundit te “Maturës Shtetërore 2019”, ato të provimit me zgjedhje. Rrezultatet jane p
Skllavatori godet për vdekje 12 vjeçarin nga Gjakova Një i mitur ka ndërruar jetë pasditen e djeshme pas lëndimeve që mori nga goditja e një automjeti të rënd në fshatin Ski
Nuk ka surpriza në Lezhë, Ndreu mposht me lehtësi "Kaubojsin" Është mbullur votimi në bashkinë e Lezhës. Pjerin Ndrua ka fituar me lehtësi përballë kaubojsit (Eduart Ndocajt).