999 rezultate për

marr

"Ndonjë spiunllëk me siguri...!" Dalin përgjimet e grupit prej 58 personash që u kapën këto ditë Prokuroria ka një numër të madh përgjimesh të personave të arrestuar në kuadër të operacionit "limit" që çoi në arrestim
Gruas i marrin jetën, trupi i mbetet i mbështjellë me çarçaf në lokal Një grua është vrarë mëngjesin e sotëm në një lagje të qytetit të Krushevacit në Serbi. Si ka ardhur deri tek kjo tragje
E mori për punë në shtëpi, pronari e godet muratorin me thikë Shërbimet e Policisë të Komisariatit Nr.4, arrestuan në flagrancë një 44 vjeçar në Tiranë pasi qëlloi me thikë punëtorin
Kylie Jenner suprizon fansen, i dhuron shumën marramendëse (VIDEO) Familja e famshme Kardashian/Jenner njihet si një nga familjet më të pasura në botë dhe shpesh një pjesë të pasurisë së
“Ta marr në shtëpi”, moderatorja e njohur ngacmon Capital T në mes të emisionit (VIDEO) Reperi shumë i njohur dhe i dashur për publikun shqiptar, Capital T, do të mbajë një koncert gjigant më datë 19 shtator
"Do digjej Kuvendi", Artan Fuga: Po çfarë bëni o të marrë! I di unë ku janë të dhënat NGA ARTAN FUGA/ Unë i di ku gjenden provat e tentativave për djegien e Parlamentit dhe të Akademisë së Shkencave? :)
Pak para nisjes, zbulohen emrat pjesëmarrës të festivalit “Kënga Magjike” (FOTO LAJM) Edicioni i 21-të i “Këngës Magjike” do të mbahet më datën 22 të këtij muaji. Kësaj here, krah Ardit Gjebreas do të je
Rudina Hajdari: Një pakt Rama-Basha i jep fund liderit të opozitës Deputetja Rudina Hajdari, e ftuar në emisionin "Open" në Top Channel u shpreh se nëse ndodh një marrëveshje mes kryemini
A do ketë koalicion PD-PS? Kështu përgjigjet Sali Berisha Ish-Kryeministri Sali Berisha u shpreh mbrëmjen e sotme se një koalicion PD-PS do të ishte asgjë tjetër se goditja e mës
Majko flet për paktin sekret Rama-Basha: Politika është matematikë, jomarrëveshje me mollë e pjeshka Ministri për Diasporën, Pandeli Majko ka folur sot në Parlament për akuzat politike se mes kryeministrit Edi Rama dhe kr
6 kuriozitete që nuk i keni dëgjuar ndonjëherë rreth marrëdhënies seksuale Marrëdhënia intime është diçka personale që ndodh mes dy njerëzve dhe si e tillë ajo përjetohet në maksimum, kur ka ndje
Çmenduri, Kim fitoi shumën marramendëse vetëm 1 minutë pas nxjerrjes në treg të produkteve (FOTO LAJM) Ditën e djeshme Kim Kardashian hodhi në treg linjën më të re të të brendshmeve në formë korseje. Për këtë linjë ylli
“Më tha jam afër Durrësit, pastaj...”, miliarderi turk tregon bisedën e fundit me kapitenin e jahtit Nedim Akyuz ka dhënë deklaratën e tij para Oficerëve të Policisë Gjyqësore në lidhje me jahtin e tij që u gjet pa askënd
Franca dhe Turqia marrin fitoret e radhës, Ronaldo shënon "poker" golash Në mbrëmjen e sotme u luajtën edhe sfidat e tjera kualifikuese për Euro 2020, teksa Franca e cila është edhe në grupin e
Pasojat e krimeve të serbëve, nënë e bijë u përdhunuan agresivisht (VIDEO) Gruaja që shihni, me pseudonimin Luljeta, ka qënë e martuar dhe me fëmijë në momentin që e kanë dhunuar, por ajo as sot
Çmim marramendës, kjo është makina e re luksoze e Ermal Fejzullahut (FOTO LAJM) Yjet e estradës nuk hezitojnë aspak të shfaqin në rrjete sociale jetën luksoze që bëjnë. Është Ermal Fejzullahu ai i
Sherr mes të moshuarash, 73-vjeçarja godet me tullë për vdekje 82-vjeçaren Një mosmarrëveshje mes dy fqinjëve, njëra 73 vjeçare dhe tjetra 82 vjeçare përfundoi tragjikisht pasi kjo e para e godit
Gjendja shëndetësore e Michael Schumacher, dalin detaje të reja (FOTO LAJM) Në vitin 2013 ylli i "Formula 1", Michael Schumacher, pësoi një aksident të rëndë duke bërë ski. Nga ai moment ai ra
Palmer, i sigurt: Marrëveshja Kosovë-Serbi do të arrihet I dërguari special i Shteteve të Bashkuara për Ballkanin Perëndimor, Matthew Palmer, tha se është i bindur se mund të ar
Brexitin pa marrëveshje? Mbretëresha miraton ligjin që e ndalon Mbretëresha Elizabeth II e Mbretërisë së Bashkuar miratoi formalisht ligjin që ia ndalon Qeverisë së kryeministrit Boris