999 rezultate për

marr

Fero ndërpret kontratën "On Records", çfarë e shtyu reperin të marrë këtë vendim (FOTO LAJM) Reperi i njohur Fero, pak minuta më parë me anë të një postimi në Intagram ka lajmëruar të gjithë fansat se nuk është më
STUDIM/ Ata që përdorin "Emoji" në mesazhe, kryejnë më shumë marrëdhënie seksuale Nëse jeni duke menduar se si të keni më shumë aksion në shtrat, atëherë ndaloni së shikuari në ‘Tinder’ dhe aplikacione
Përfitimet qe marrim nga përdorimi i mustaqeve të misrit Misri është në listën e ushqimeve të shëndetshme dhe është shumë i mirë për mirëqenien njerëzore. Mustaqet e misrit janë
Sekretari i Shtetit amerikan: Normalizimi i marrëdhënieve me Kosovën forcon stabilitetin e Serbisë Sekretari i Shtetit amerikan Mike Pompeo tha pas bisedimeve me presidentin e Serbisë Aleksandar Vuçiq sonte në Nju Jork,
Kostandin Xhuvani i jep lamtumirën babait të tij me pranga në duar Konstadin Xhuvani është lejuar të marrë pjesë në varrimin e të atit, Gjergj Xhuvani, regjisori dhe skenaristi që humbi j
Forcat Speciale vrasin pengmarrësin e autobusit, pengjet shohin tmerrin me sy (VIDEO) Forcat Speciale të Policisë së Rio de Janeiros kanë vrarë pengmarrësin e autobusit të mbushur me pasagjerë, i cili i mba
Nis operacioni "fshesa" në bashkitë e marra nga PS, shkarkohen 66 punonjësit e parë Ka nisur operacioni “fshesa” në Bashkinë e Selenicës, ku kryetari i porsaemëruar në detyrë, Pëllumb Binaj, ka nënshkruar
Gjenden paratë e grabitura në Rinas Hetuesit sigurojnë provën e fortë që lidh të arrestuarit me grabitjen në Rinas përmes gjetjes së prerjeve 50 euro me num
ITALI/ Ngjitet të marrë topin në pemë, 47 vjeçari shqiptar në gjendje kritike Një ditë feste është prishur nga një incident i papritur. Një 47-vjeçar shqiptar, banues në Vicenza të Italisë, u rrë
Haradinaj i jep Ahmetit 25 vende në listën e deputetëve AAK-ja e Ramush Haradinajt dhe PSD-ja e Shpend Ahmetit sot u morën vesh që të nënshkruajnë marrëveshje parazgjedhore për
Këto shenja u japin fund marrëdhënieve në mënyrën më mizore Dashi Dashi ja mbath nga përgjegjësitë, por nga ana tjetër ai mund të jetë edhe shumë impulsiv dhe i drejtpërdrejtë.
Kishte marrë dokumentet amerikane, skela i ndërpreu në mes ëndrrën Ergys Brahimajt Një ëndërr e ndërprerë në mes, në mënyrën më të keqe të saj. Ergys Brahimaj, një nga punëtorët që humbi jetën nga sh
Kryeministri i Britanisë do kërkojë rinegocimin e marrëveshjes së Brexitit Kryeministri i Britanisë Boris Johnson, javën e ardhshme do të takohet me liderët e Bashkimit Evropian, ku pritet t’u kë
A konsiderohen marrëdhëniet seksuale si aktivitet fizik Thuhet se ushtrimet janë mënyrë e mirë për të djegur kaloritë e tepërta. Varësisht prej nevojave individuale, trajner
I dënuar për pengmarrje, arrestohet i shumëkërkuari i Lazaratit Policia e Gjirokastrës ka arrestuar ditën e sotme Bako Buzherin, nga Lazarati i shpallur në kërkim si një nga anëtarët
Nga marrja e kontratës tek rreziqet, eksperti tregon si fitohet një vend pune në Gjermani Rregulloja e Ballkanit Perëndimor ka sjellë qindra mijëra punëtorë nga vendet e rajonit në Gjermani. Por si i shikon ata
Basha firmos marrëveshjen me banorët e Unazës së Re: Do u mbështesim Partia Demokratike sot ka nënshkruar në marrëveshje mirëkuptimi me banorët e Unazës së Re, të cilët prej muajsh po prote
I ofroi 1 gotë uiski por e refuzoi, sportisti i njohur sulmon të moshuarin (VIDEO) Sportisti i mirënjohur i UFC, Connor McGregor është gjobitur pasi ai sulmoi një burrë në klubin ku kishte shkuar. Video
ZYRTARE/ Cuculi arrin marrëveshjen me klubin e ri (FOTO LAJM) Pas largimit nga Kukësi, mbrojtësi Ardian Cuculi do të vazhdojë karrierën e tij në kampionatin kosovar, me skuadrën e Dr
"Ja ke marrë borxh ndonjërës", fansat kapin detajin shokues në foton e Alba Hoxhës (FOTO LAJM) Alba Hoxha është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit dhe çdo e re nga jeta e saj përbën kuriozitet pë