999 rezultate për

marotta

Juve i ofron rinovimin, Pirlo kërkon Premier League-n Fjalët e Andrea Pirlos "ose luaj, ose largohem", bënë që te Juventusi të shtypet butoni i kuq i alarmit. Shoqëria bardhe
Marotta: Januzaj si Pogba? Pse jo Drejtori i Përgjithshëm i Juventusit Giuseppe Marotta sqron pozicionin e klubit në lidhje me Pirlon duke hedhur dritë mb
Marotta siguron: Nuk ka asnjë "çështje" Pirlo Drejtori i Përgjithshëm i Juventusit, Giuseppe Marotta vendos një gur mbi zërat polemikë të ditëve të fundit rreth çësht
Marotta nuk heq dore nga Radja Nainggolan Marotta nuk heq dore nga Radja Nainggolan. Sipas Il Corriere dello Sport, Marotta po pergatitet per te blere belgun duke
Bologna-Juves: Na jepni Giovincon, ju japim Diamantin Teksa dje ishte parashikuar sulmi final i Juventus për Alessandro Diamantin e Bolognas, Drejtori Sportiv Beppe Marotta k
Juve, Marotta në Angli për Tevez Juventus nis sprintin final për Carlos Tevez. Kontaktet telefonike mes drejtuesve bardhezinjtë dhe atyre të Manchester C
Merkato, lojtarët që mund të lënë "Zonjën e Vjetër" (FOTO-LAJM) Juventus po ben cmos te fitoje sa me shume para per te financuar merkaton e sulmuesve. Matri, Quagliarella dhe Vucinic j
Marotta: Më shumë respekt për Buffon Portieri i Juventus, Gigi Buffon, u iroizua nga emissioni i famshëm satirik "Striscia la Notizia", që i dorëzoi "tapirin
Marotta i mbyll dyert Ibras Drejtori i Përgjithshëm i Juventus, Giuseppe Marotta foli për momentin e mirë që po kalon skuadra dhe për merkaton. Ndër
Marotta në mbrojtje të Contes Antonio Conte në versionin Mourinho. Trajneri juventin krijon polemika edhe kur skuadra e tij fiton. Në përfundim të nde
Zyrtare, Anelka tek Juventus Pas Llorente-s, që do të transferohet në fund të sezonit, Juventus ka arritur akord edhe me Nicolas Anelka. Për sulmuesi
Juve, asnjë blerje në janar "Juventus nuk do të bëjë asnjë goditje të madhe në merkaton e janarit". Kështu është shprehur Giuseppe Marotta, Administ
Drogba, Marotta: Kemi Ok-in e sulmuesit Drejtuesit e Juventus janë në kërkim të përforcimeve të reja për skuadrën. Për mbrojtjen kërkohet braziliani 20-vjeçar i
Marotta: Strama kërkon polemika Drejtori sportiv i Juventusit, Bepe Marotta, edhe pse nuk I ka pëlyer humbja e skuadrës së tij, e gjeti kurajën për të p
Ironizuan sulmin tonë, pres përgjigjen e Marottas Suksesi me Juventusin padyshim që e ka bërë me "krahë" trajnerin Andrea Stramaccioni, i cili përfiton nga momenti për të
Marotta: Për Juven nuk ka limite Një lojtar i mirë niset nga një formim i mirë. Me këtë sllogan është hapur Cuventus college, një projekt i klubit bardhe
Juve-Fiore, "sherr" në merkato (FOTO LAJM) Juventus vazhdon rrugën për kërkimin e një sulmuesi, një rrugë që u ndërpre nga Berbatov dhe e nisur sërisht nga Marotta
Bendtner, objektivi i fundit i Juventus Ojektivi më i fundit i Juventusit mban emrin e Nicklas Bendtner. Është vetë Giuseppe Marotta, i cili ka bërë të ditur in
Juve-Bilbao, jo vetëm Llorente Pas konfirmimit se Fernando Llorente nuk do të rinovojë kontratën me Athletic Bilbao, në Itali menjëherë mediat publikua
Nuk ka çmim për Pirlon Eshtë kthyer në qendër të vëmendjes dhe ka marrë vlerësimet maksimale për performancën me kombëtaren italiane në Euro 20