999 rezultate për

marotta

Agnelli: Calciopoli? Një farsë Juventusi dhe Andrea Agnelli nuk heqin dorë, sepse Calciopoli nuk është arkivuar në asnjë mënyre. “Të gjithë e dinë se ç
Marotta: Jo çmendurira në merkato “Nëse ekziston mundësia për të përmirësuar organikën në janar, Juventus do të mundohet ta bëjë”, janë fjalët e drejtorit
Marotta: Nuk donim ta luanim ndeshjen Juventus lë Europën në fund të një gare të mirë në një fushë të pamundur për tu luajtur nga dëbora kundër Lech Poznan. “
Juve duke pritur për Ziegler Axhenda e merkatos së Juventusit, pas blerjeve të shumta verore, ka pak synime të rëndësishme dhe ajo më kryesorja ka të
Del Neri më mirë se shumë të tjerë Nisja e kampionatit në përmirësim dhe barazimet që ka marrë Juventus me Manchester City dhe Inter rrisin entuziazmin në