999 rezultate për

marotta

Juve ankohet për gjykimin, reagon ashpër Guardiola Ka reaguar me forcë kundrejt gjykimit drejtori juventin Beppe Marotta që ankohet për rastin e golit nga Alvaro Moratta,
Juventus vendos për të ardhmen e Dybalës Super talenti argjentinas, Paulo Dybala po e mahnitë botën e futbollit, pasi paraqitjet e tij janë të jashtëzakonshme. P
Marotta: Duhet të tregojmë vlerat tona ndaj City-it Drejtori sportiv i Juventusit, Beppe Marotta ka folur për “Premium Sport” para ndeshjes ndaj City-it, teksa preferoi ta
Marotta: Këta dy lojtarë kurrë nuk vijnë te ne Drejtori i përgjithshëm i Juventusit, Giuseppe Marotta ka përjashtuar çdo mundësi të transferimit të yllit të Real Madri
Juve nuk heq dorë nga Morata, i ofron rinovimin Alvaro Morata,ka arritur që të shënojë 8 gola në kampionat, 4 në Champions dhe 2 në Kupën e Italisë, ku në shumicën e sf
Marotta: Kemi 33 dhe jo 31 tituj Me fitoren 1-0 ndaj Sampdorias, Juventusi u shpall për të 31-tën herë kampion i Italisë edhe pse drejtuesit bardhezinj v
5 vjet Agnelli-Marotta, ja 10 transferimet e suksesshme dhe të dështuara te Juve (FOTO LAJM) Janë mbushur plot 5 vjet te Juventusi që kur në krye të Juventusit erdhi Andrea Agnelli, ndërsa drejtor sportiv u bë Giu
Marotta: Juventusi, vendi i duhur për Pogba-në Zjarrin e ndezur nga Mino Raiola për Paul Pogba, mundohet ta shuajë sa më shpejt Giuseppe Marotta. Drejtuesi bardhezi kë
Marotta: Falcao ishte shumë pranë Juves Beppe Marotta ka zbuluar se Juventusi “ishte afër për të nënshkruar me Radamel Falcao” këtë verë. Drejtori gjeneral i J
"Drogba nuk vjen, asnjë ofertë për Vidal e Pogba" Ëndrra e tifozëve të Juventusit për të parë Didier Drogba të mbajë veshur fanellën e klubit të tyre do të mbetet vetëm e
Sanchez-Juve, në garë edhe Tottenham Sirena angleze për Alexis Sanchez, që prej kohësh është në “radarët” e Juventusit. Sipas mediave spanjolle, në gjurmët e
Marotta: Nuk ka se ç'na duhet "Super-Mario" Administratori i Deleguar i Juventusit, Giuseppe Marotta, ka reaguar pas këshillës së dhënë prej Edgar Davids, për t’u p
Marotta "josh" Sanchez-in: Futbollist i madh Alexis Sanchez është kthyer në një objektiv real për merkaton e ardhshme të Juventusit, aq sa në mediat italiane po përf
Juventusi ultimatum Contes Më shumë se sa bardhezi kjo është një histori dritëhijesh. Dhe Juventusi nuk dëshiron që me Antonio Conten të përsëritet
Marotta-Buffon, replika për çështjen Pogba Përgjigja e Drejtorit të Përgjithshëm të Juventus, Giuseppe Marotta, ndaj fjalëve të Gigi Buffon, i cili vetëm pak më he
Menaxheri i Drogba, bisedime me Juven Europa League përbën vetëm të tashmen, por Juventusi ka nisur të planifikojë të ardhmen e cila ka një objektiv të qartë,
De Laurentiis Jr: Marotta, çfarë injoranti! Ndeshja e luajtur të dielën mes Napolit dhe Juventusit nuk ka përfunduar ende. Dje në mbrëmje, para ndeshjes së Europa L
Marotta: Pogba për shumë vite te Juve Giuseppe Marotta konfirmon se Juventusi do të bëjë gjithcka për të mos lejuar largimin e Paul Pogba. Ditët e fundit janë
Marotta në Spanjë për 3 "galaktikë" (FOTO LAJM) Drejtori i Përgjithshëm i Juventus Giuseppe Marotta ka qënë dje në Madrid për të ndjekur nga afër miqësoren mes Spanjës
Takim Marotta-Rummenigge, ja emrat në valle (FOTO LAJM) Giuseppe Marotta dhe Kar-Heinz Rummenigge janë takuar në një bar të Barcelonës. Një takim shumë miqësor në vigjilje të A