999 rezultate për

marotta

Marotta vlerëson madhështinë e Realit, por nuk i trembet Menaxheri i përgjithshëm i Juventusit, Giuseppe Marotta ka folur rreth shortit të Champions League kundër Realit të Madr
Pochettino akuzoi drejtuesit e Juves për presion ndaj arbitrave, kështu i përgjigjet Marotta Drejtori i përgjithshëm i Juventusit, Beppe Marotta i është përgjigjur trajnerit të Tottenhamit, Mauricio Pochettino, i
Marotta iu përgjigjet akuzave të Pochettinos për presionin mbi gjyqtarët Trajneri i Tottenham, Pochettino pretendoi se drejtuesit e Juventusit, Andrea Agnelli dhe Beppe Marotta bënë presion mbi
Marotta shpreh pëlqimin për Can por njëkohësisht frikën se ai do i "tradhëtojë" Menaxheri i përgjithshëm i Juventusit, Giuseppe Marotta e pëlqen shumë Emre Can dhe shprehet i lumtur nëse gjermani do m
Marotta gëzon tifozët me deklaratën rreth Çanit Emre Can do të jetë lojtar i lirë gjatë verës dhe Juventusi është skuadra e parë që është interesuar. Drejtori sport
Plas në Asamblenë e Ligës Italiane, Marotta dhe Lotito kapen me njëri-tjetrin Debat dhe sherr në Asamblenë e Ligës Italiane, e mbledhur për të zgjedhur presidentin e ri. Jo vetëm që presidenti i
Marotta flet rreth merkatos së janarit Drejtori gjeneral i Juventusit, Giuseppe Marotta, ka folur për merkaton e janarit. Ai ka thënë se nuk janë të interesuar
Marotta e pranon se po tentojnë për të marrë mesfushorin e Liverpoolit Drejtori Sportiv i Juventusit, Beppe Marotta e ka pranuar se janë në bisedime dhe po tentojnë transferimin e Emre Can.
Marotta tregon: Të nënshkruaj me këtë lojtar e kam ëndërr Drejtori i Juventusit, Beppe Marotta, ka thënë nënshkrimi me një lojtar si Ronaldo është ëndërr. “Ëndrrat duhet të us
Marotta konfirmon interesimin për lojtarin Drejtori sportiv i Juventusit, Giuseppe Marotta, ka konfirmuar se Bianconerët po tentojnë ta transferojnë Emre Canin nga
Marotta flet për Dybalan dhe çmimin e tij Giuseppe Marotta nuk ka ndërmend të lejojë largimin e Paulo Dybalas dhe sipas tij ai nuk e ka një çmim. Drejtori spor
Marotta sqaron tifozët e Juventusit për gjithçka Drejtori sportiv Beppe Marotta foli për “Premium Sport” rreth merkaos së janarit. Ai foli rreth të ardhshmes së Paulo
Marotta kërkon që Dybalas ti jepet më shumë kohë dhe besim Juventus fitoi ndaj Genoas në kuadër të Kupës së Italisë me një gol dhe një asistim të argjentinasit. Drejtori i Juventu
Marotta tregon nëse Buffon do të luajë apo jo kundër Interit Gianluigi Buffon nuk ia doli të ishte në transfertën deçizive të Juventusit në Champions, kundër Olympiacosit në Athinë,
Marotta konfirmon dëshirën e Sandros për t'u larguar Juventusi është i gatshëm të shesë Alex Sandron për 60 milionë euro. Bardhezinjtë i rezistuan ofertave 70 milionë eur
Marotta pranon publikisht dëshirën për të nënshkruar me dyshen gjermane Leon Goretzka dhe Emre Can, janë dy objektivat kryesorë të Juventusit në afatin e janarit. Por Juventusi duhet të për
Marotta flet për gjendjen e Juventusit dhe largimin e Bonuccit Drejtori sportiv i Juventusit, ka treguar fiksimin e bardhezinjve për të fituar Championsin, në një intervistë për media
Marotta ironizon Napolin: I kemi si lepuj Bepe Marota, drejtori sportiv i Juventusit, ka komentuar momentin e skuadrës që, prej më shumë se një viti, nuk gjendej
Iniesta në Juventus? Ja si përgjigjet Marotta Andres Iniesta, është në vitin e fundit të kontratës me Barcelonën dhe ka pasur spekulime të shumta se mund të transfero
Marotta: Iniesta do të qëndrojë te Barcelona Iniesta ka qenë i lidhur me një kalim të Juventusi shkaku që ende nuk është vazhduar kontrata me të. Spanjolli ishe n