999 rezultate për

marotta

Sot nis epoka Marotta te Interi Sot është dita e zyrtarizimit të Bepe Marotës në rolin e ri drejtues tek Interi. Takimi i Bordit të Administrimit të klu
Marotta i jep zemër Interit: Kam besim te ndershmëria e Barcelonës Interi do të luajë ndaj PSV-së sot në mbrëmje në ndeshjen e fundit të Ligës së Kampioneve. Edhe pse kualifikimi zikaltrv
Marotta kundër shitjes së Gabigol Giuseppe Marotta pritet të prezantohet pas ndeshjes me PSV-në si pjesë e stafit të Interit, ndërsa Gabigol do të jetë nj
Beppe Marotta zyrtarizohet te Interi, pas ndeshjes ndaj PSV-së Beppe Marotta gjithnjë e më shumë është pranë zyrtarizimit si drejtor sportiv i Interit, shkruan Albeu.com. Sipas a
Debuton ndaj Juves, Interi ka gati zyrtarizimin e Marottas Ndoshta duke parë tetë vitet e kaluara, vetë Giuseppe Marotta mund ta kishte menduar se përveçse një kalimi tek Interi,
Marotta fillon punën tek Interi Roli i Giuseppe Marottas, ende nuk është zyrtarizuar, por ai thuhet se tashmë ka filluar punën sot për skuadrën e Serie
Beppe Marotta, një hap larg Interit Beppe Marotta dhe Interi janë shumë pranë fillimit të një martese të re. Ish drejtori Juventusit u takua me presidentin
Interi marrëveshje me Milinkovic-Savic ? Menaxheri i përgjithshëm i sapo emëruar i Interit, Beppe Marotta, ka arritur marrëveshje në parim me Lazion për mesfusho
Inter, pranë blerjes së vitit Ish-drejtori i përgjithshëm i skuadrës së Juventusit, Giuseppe Marotta ka konfirmuar se mund të kalojë shumë shpejt te s
Zyrtare: Marotta largohet nga Juventusi Beppe Marotta zyrtarisht është pa kontratë dhe pritet që të jetë CEO i Interit pas prishi kontratën me Juventusin. Nj
Juventusi përshëndet Marottan: Do të mbetet përgjithmonë në historinë e klubit Rreth një muaj më parë, Juventusi dhe drejtori Beppe Marotta i ndanë rrugët e tyre, por vetëm ditën e sotme ka ardhur ed
Marotta hakmerret ndaj Juves, gati firma me rivalët e përbetuar Largimi i Guseppe Marotta nga skuadra e Juventusit ngriti shumë pikëpyetje. Shumë fjalë dolën se ai u largua për shkak t
Largohet nga Juventusi, Marotta takohet me presidentin e Interit Javën e ardhshme te skuadra e Juventusit do të mbahet asambleja e përgjithshme që ku Giuseppe Marotta do të largohet zyr
Manchester United kontakton me Marottan Manchester United është klubi i fundit që kanë kontaktuar me ish-CEON e Juventusit, Beppe Marotta pas Interit dhe Arsena
Paratici bën deklaratën e papritur Posti i drejtorit të përgjithshëm të Juventusit, tashmë do t’i kalojë Fabio Paratiçit i cili aktualisht mban rolin e dr
Zbulohet arsyeja e shkarkimit të Marottas nga Juve Largimi i papritur i Beppe Marotta nga skuadra e Juventusit ishte një lajm që ngriti shumë paqartësi rreth këtij vendim
Marotta pranë klubit Italian Beppe Marotta është shumë pranë akordit me skuadrën e Interit. Pas largimit nga Juventusit, 61 vjeçari ka pasur një taki
Afrimet e mundshme të Manchester United Skuadra e Manchester United me shumë mundësi do të përfshihet nga ndryshime të shumta pasi deri tashmë është duke zhgënj
Interi kërkon Marottan si drejtues në klub Interi është rreshtuar rreth një lëvizje për ish-menaxherin e përgjithshëm të Juventusit, Giuseppe ‘Beppe’ Marotta. S
U largua nga Juventusi, Marotta punësohet te ky klub Presidenti i Genoas, Enrico Preziosi ka thënë se menaxheri në i Juventusit, Beppe Marotta “tashmë ka një tjetër klub në