999 rezultate për

marotta

Juventusi përshëndet Marottan: Do të mbetet përgjithmonë në historinë e klubit Rreth një muaj më parë, Juventusi dhe drejtori Beppe Marotta i ndanë rrugët e tyre, por vetëm ditën e sotme ka ardhur ed
Marotta hakmerret ndaj Juves, gati firma me rivalët e përbetuar Largimi i Guseppe Marotta nga skuadra e Juventusit ngriti shumë pikëpyetje. Shumë fjalë dolën se ai u largua për shkak t
Largohet nga Juventusi, Marotta takohet me presidentin e Interit Javën e ardhshme te skuadra e Juventusit do të mbahet asambleja e përgjithshme që ku Giuseppe Marotta do të largohet zyr
Manchester United kontakton me Marottan Manchester United është klubi i fundit që kanë kontaktuar me ish-CEON e Juventusit, Beppe Marotta pas Interit dhe Arsena
Paratici bën deklaratën e papritur Posti i drejtorit të përgjithshëm të Juventusit, tashmë do t’i kalojë Fabio Paratiçit i cili aktualisht mban rolin e dr
Zbulohet arsyeja e shkarkimit të Marottas nga Juve Largimi i papritur i Beppe Marotta nga skuadra e Juventusit ishte një lajm që ngriti shumë paqartësi rreth këtij vendim
Marotta pranë klubit Italian Beppe Marotta është shumë pranë akordit me skuadrën e Interit. Pas largimit nga Juventusit, 61 vjeçari ka pasur një taki
Afrimet e mundshme të Manchester United Skuadra e Manchester United me shumë mundësi do të përfshihet nga ndryshime të shumta pasi deri tashmë është duke zhgënj
Interi kërkon Marottan si drejtues në klub Interi është rreshtuar rreth një lëvizje për ish-menaxherin e përgjithshëm të Juventusit, Giuseppe ‘Beppe’ Marotta. S
U largua nga Juventusi, Marotta punësohet te ky klub Presidenti i Genoas, Enrico Preziosi ka thënë se menaxheri në i Juventusit, Beppe Marotta “tashmë ka një tjetër klub në
Marotta me ekip të ri nga sezoni i ardhshëm Ish-administratori i deleguar i Juventusit, Beppe Marotta u largua befasisht nga bardhezinjtë pak ditë më parë. Menjëher
Zyrtare: Beppe Marotta largohet nga Juventusi Drejtori i përgjithshëm Beppe Marotta ka konfirmuar se do të largohet nga Juventusi më 25 tetor. Ai ka insistuar se
“Nëse nuk fitojmë titullin, do të jetë dështimi më i madh i historisë" Drejtori sportiv i Juventusit, Beppe Marotta, beson se ky mund të jetë sezoni i duhur që skuadra kampione e Italisë të r
Marotta: Marrëveshja e Higuainit për të shkuar në Milan nuk ka përfunduar ende Marotta dhe drejtori sportiv i Juventusit Fabio Paratico është takuar me Milanin dhe agjentin e Higuain sot derisa ata p
Drejtori ekzekutiv i Juventusit zbulon të ardhmen e Higuain Skuadra e Juventus pas ardhjes së Cristiano Ronaldos duket se është e mbingarkuar dhe këtë e ka pohuar edhe vetë Drejtor
Marotta: Nuk kemi nevojë për Bonuccin, jemi mirë në mbrojtje Të shumta kanë qenë lajmet e ditëve të fundit se Leonardo Bonucci është pranë rikthimit në Juventus. I fundit që ndezi a
Marotta shuan kureshtjen, ja si rrodhi transferimi i Ronaldos Zyrtarizimi i Ronaldos tek klubi i Juventus po shihet si një trofe i madh në Itali dhe të gjithë po flasin për këtë çësh
CR7 i gjithë i Juventusit, Mendes i jep dritën jeshile Marottas Sot mes Cristiano Ronaldos dhe Juventusit kanë qenë ditët më të nxehta të kësaj merkato verore. CR7 dhe presidenti i
Flet përfaqësuesi i lartë i Juventusit për transferimin e Ronaldos Ronaldo së fundmi po lidhet shumë me një kalim të mundshëm tek klubi italian Juventus, ku së fundmi mediat sportive po e
Juventus i bën me dije PSG se Dybala nuk është në shitje Drejtori i Juventusit, Giuseppe Marotta, ia ka bërë të qartë PSG se Paulo Dybala nuk do të lëvizë nga “Allianz Stadium”.