999 rezultate për

marotta

Marotta: Nuk mendojmë për Murinhon Jose Mourinho u shkarkua dje nga Manchester united pas 2 vite e gjysmë në Old Trafford. Por nga ky shkarkim u duk sikur
E konfirmon Marotta, nuk ka pasur kurrë bisedime mes Interit dhe Juves për Icardin Ambienti te Interi vazhdon mos të jetë i qetë që pas eleminimit në UEFA Champions League. Fitorja ndaj Udineses, nuk i k
Marotta bën goditjen e parë, transferon te Interi talentin brazilian (FOTO LAJM) Giuseppe Marotta po kërkon të përforcojë Interin me talente, por për këtë i duhet të sakrifikojë lojtarë të ekipit, shkr
Marotta: Interi, më mirë se Juvja e 2010-ës Pasi u emërua administrator i deleguar i Interit me fuqi mbi zonën sportive të klubit, Giuseppe Marotta ka nisur zyrtari
Marotta njeriu i cili afroi lojtarë yje me parametra zero, pritet ta bëjë dhe te Interi Beppe Marotta ka nisur punën zyrtarisht te Interim teksa do të ketë për detyrë kryesore të afrojë lojtarë cilësorë tek z
Moratti: Vendimin e Kasacionit e priste edhe Agnelli Massimo Moratti e priti me më shumë gëzim vendimin e Gjykatës së Kasacionit, që konfirmoi dhënien e titullit kampion të
Marotta zyrtarisht te Interi Giusepe Marotta është zyrtarisht drejtori sportiv më i Interit. Në fakt kishte prej 2 muajsh që flitej por vetëm sot në
Me ardhjen e Marottës, Conte mund të bëhet trajneri Interit Edhe pak orë na ndajnë nga zyrtarizimi i Beppe Marottës te Interi, si drejtori më i ri sportiv, shkruan Albeu.com. M
Sot nis epoka Marotta te Interi Sot është dita e zyrtarizimit të Bepe Marotës në rolin e ri drejtues tek Interi. Takimi i Bordit të Administrimit të klu
Marotta i jep zemër Interit: Kam besim te ndershmëria e Barcelonës Interi do të luajë ndaj PSV-së sot në mbrëmje në ndeshjen e fundit të Ligës së Kampioneve. Edhe pse kualifikimi zikaltrv
Marotta kundër shitjes së Gabigol Giuseppe Marotta pritet të prezantohet pas ndeshjes me PSV-në si pjesë e stafit të Interit, ndërsa Gabigol do të jetë nj
Beppe Marotta zyrtarizohet te Interi, pas ndeshjes ndaj PSV-së Beppe Marotta gjithnjë e më shumë është pranë zyrtarizimit si drejtor sportiv i Interit, shkruan Albeu.com. Sipas a
Debuton ndaj Juves, Interi ka gati zyrtarizimin e Marottas Ndoshta duke parë tetë vitet e kaluara, vetë Giuseppe Marotta mund ta kishte menduar se përveçse një kalimi tek Interi,
Marotta fillon punën tek Interi Roli i Giuseppe Marottas, ende nuk është zyrtarizuar, por ai thuhet se tashmë ka filluar punën sot për skuadrën e Serie
Beppe Marotta, një hap larg Interit Beppe Marotta dhe Interi janë shumë pranë fillimit të një martese të re. Ish drejtori Juventusit u takua me presidentin
Interi marrëveshje me Milinkovic-Savic ? Menaxheri i përgjithshëm i sapo emëruar i Interit, Beppe Marotta, ka arritur marrëveshje në parim me Lazion për mesfusho
Inter, pranë blerjes së vitit Ish-drejtori i përgjithshëm i skuadrës së Juventusit, Giuseppe Marotta ka konfirmuar se mund të kalojë shumë shpejt te s
Zyrtare: Marotta largohet nga Juventusi Beppe Marotta zyrtarisht është pa kontratë dhe pritet që të jetë CEO i Interit pas prishi kontratën me Juventusin. Nj
Juventusi përshëndet Marottan: Do të mbetet përgjithmonë në historinë e klubit Rreth një muaj më parë, Juventusi dhe drejtori Beppe Marotta i ndanë rrugët e tyre, por vetëm ditën e sotme ka ardhur ed
Marotta hakmerret ndaj Juves, gati firma me rivalët e përbetuar Largimi i Guseppe Marotta nga skuadra e Juventusit ngriti shumë pikëpyetje. Shumë fjalë dolën se ai u largua për shkak t