999 rezultate për

marotta

Marotta për lënien jasht të Icardit: Spelletti ka vepruar për të mirën e skuadrës "Icardi? Spalletti ka vepruar në mënyrën më të mirë të mundshme për të mbrojtur klubin". Këto kanë qenë fjalët e thëna n
Spalletti: Nuk di asgjë për çështjen e Icardit, pyesni Marottan Luciano Spalletti ka thënë se dëshiron ta shënojë përvjetorin e Interit me një fitore ndaj Spalit, ndërsa sa i përket Ma
Marotta takohet me Icardin dhe Wanda, kërkohet zgjidhje Drejtori ekzekutiv i Interit, Giuseppe Marotta, është takuar me Mauro Icardin dhe Wanda Naran, shkruan Albeu.com Inte
Merr fund tensioni, Interi nis bisedimet me Icardin Interi e ka konfirmuar sot se Beppe Marotta, u takua sot me Mauro Icardin, dhe bashkëshorten e tij Wanda Naran. Tensi
Lajm bombë nga Italia, Interi do Allegrin Massimiliano Allegri ka marë kritika të shumta pas humbjes 2-0 ndaj Atletico Madrid në Ligën e Kampioneve, duke mbyllur
Marotta: Icardi mund ta refuzoj rinovimin e kontratës Drejtori i Interit, Beppe Marrota ka thënë se ende nuk dihet se a do ta vazhdojë kontratën Mauro Icardi. Drejtori ita
Marotta flet për të ardhmen e Mauro Icardit Drejtori gjeneral i Interit, Beppe Marotta, ka thënë se Mauro Icardi nuk ka problem me skuadrën. Sulmuesi argjentinas
Marotta: Në 22 vite si drejtor kurrë nuk kam shkarkuar asnjë trajner Beppe Marotta thotë se në karrierën e tij 22 vjeçare si drejtor nuk ka shkarkuar asnjë trajner. “Spalletti është konf
Marotta kërkon yllin e Juventusit te Interi Beppe Maortta po tenton t’i hakmerret Juventusit. Ish-drejtori i Juventusit që aktualisht është te Interi, Giuseppe Maro
Marotta mbron Spallettin: Zërat për Conten janë vetëm thashetheme Giuseppe Marotta i ka mohuar me forcë, zërat për një takim mes Interit dhe Contes ditët e fundit. “Spalletti tha dis
Marotta: Kam besim të plotë tek Spalletti Beppe Marotta insiston se Inter ka “komplet besim” te trajneri Luciano Spalletti, pavarësisht se ka pasur thashatheme se
Conte merr drejtimin e kësaj skuadreje sezonin e ardhshëm Antonio Conte raportohet se është në negociata për ta menaxhuar Interin sezonin e ardhshëm, ku ai do të ribashkohej me i
Marotta nuk mban sekrete, flet për Godin e Icardin Administratori i klubit zikaltër, Beppe Marotta konfirmoi praktikisht se Diego Godin është i tyre, ndërsa theksoi edhe f
Marotta kërkon yllin e Juventusit te Interi Giuseppe Marotta po mundohet që të përforcojë sa më shumë klubin e Interit. Siç raporton "SportMediaset", Marotta mu
Marotta prejekton planin për të afruar dyshen e frikshme te Interi Giuseppe Marotta është tashmë pjesë e brendshme e ekipit të Interit ku po përpiqet që të bëjë goditjet më të mira në mer
Interi nuk ndalet, pas Godinit synon dhe dy yje me parametra zero Pothuajse e mbylli çështjen Godin, Interi vazhdon të synojë futbollistë me parametra zero. Sipas Gazzetta dello Sport,
Marotta realizon goditjen e madhe, arrin akodin me mbrojtësin e Atletico Madridit (VIDEO) Interi i ri, i drejtuar tashmë nga Beppe Marotta, ka bërë goditjen e parë për të ardhmen. Sipas Sky Sport në Itali,
Marotta kërkon të transferojë tre lojtar te Interi Inter duket se do të ketë shumë punë në afatin kalimtar të janarit. Skuadra italiane ka tre lojtarë në listën e trans
Marotta: Nainggolan nuk do të shitet Drejtori i Interit, Beppe Marotta ka insistuar se Radja Nainggolan nuk “është fare në treg” dhe do të kthehet pas dënimi
Interi nuk dorëzohet, interesohet sërish për Modricin Interi do të përpiqet që ta joshë me një ofertë fituesin e Topit të Artë, Luka Modric, duke e marrë atë nga Real Madridi