999 rezultate për

mariza

Flet ish-ministri i Jashtëm në '97: Takimet me Mariza Linon dhe sherri me Berishën Alfred Serreqi qëndroi në politikë 7 vitet e para të demokracisë së brishtë shqiptare. U largua prej saj në kohën më të
Mariza Ikonomi tashmë prezantuese. Ja emisioni që do drejtojë Mariza Ikonomi na ka surprizuar pasi përpos këngës, ajo tashmë vjen edhe në rolin e prezantueses. Ajo është drejtuesja e
Mariza Ikonomi rrëfen lidhjen 5 vjeçare: Ai më la...(VIDEO) Ndonëse është munduar me çdo kusht që ta mbante të fshehtë romancat e saj, më në fund Mariza Ikonomi është dorëzuar, ndë
Mariza Ikonomi ka xhaxha Françesk Radin? Ja gafa që bëri Rudina Magjistari (VIDEO) Nëse mendoni se Mariza Ikonomi e ka xhaxha Françesk Radin, këtu gaboheni. Por një gafë të tillë e ka bërë gjatë transmet
Mariza Ikonomi nuk harron Françesk Radin. Një bashkëpunim? (FOTO LAJM) Mariza Ikonomi ka shprehur dëshirën se në të ardhmen mund të ketë një bashkëpunim me Françesk Radin, por asgjë nuk është
Nostalgjia ribashkon Françesk Radin dhe Mariza Ikonomin pas 22 vitesh Nostalgjia ka bërë që pas 22 vitesh Mariza Ikonomi dhe Françesk Radi të bashkohen sërish për të kënduar. “Telefonatë
Mariza shijon pushimet me ”Kingun” e saj (FOTO LAJM) Mariza Ikonomi dhe pse prej shumë kohësh larg skenës ajo nuk ka arritur të qëndrojë larg mediave. Si duket ajo është
Një këngë e re nga Mariza? (FOTO LAJM) Kohët e fundit ende nuk kemi parë një projekt të ri nga këngëtarja Mariza Ikonomi, e ndërsa as ajo nuk ka zbuluar asgjë.
Pak thashetheme nga Soni, Mariza dhe Eneda (FOTO LAJM) Ato nuk janë vetëm të bukura, por edhe të suksesshme në karrierën e tyre. Bëhet fjalë për Soni Malaj, Mariza Ikonomi dhe
Mariza dhe Andos së bashku për pushime Këngëtari kosovar i rrymës rrok, Andos është parë teksa pushon në jug të vendit me këngëtaren Mariza Ikonomi. Ndonëse at
Një foto me nënën, zgjim i këndshëm nga Mariza Ikonomi Edhe Mariza Ikonomit nuk i ka shpëtuar pa bërë një "selfie" me nënën e saj. Tashmë është kthyer në trend që këngëtar
"Koha e thashethemeve, Mariza mbledh shoqërinë" (FOTO LAJM) Pas prezantimit më të fundit në "Top Fest 11", ku mori çmimin “Best RNB”, ende nuk dimë asgjë për ndonjë projekt të ri n
Mariza Ikonomi, si kurrë më parë (FOTO LAJM) Mariza Ikonomi ka nisur pushimet verore, e ndërsa nuk ka duruar dot dhe ka postuar foto, ku ka ndarë opinionet me miqtë
Kush e lumturon Eneda Tarifën? (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur Eneda Tarifa, jo vetëm që është e lumtur, por këtë gjë e ka shprehur me anë të një
Mariza Ikonomi: Në jetë kam bërë kompromise (FOTO LAJM) E rritur në skenë dhe me një karrierë të gjatë, Mariza Ikonomi gëzon ende mbështetje nga publiku shqiptar dhe jo vetëm.
Mariza Ikonomi në krevatin e Enver Hoxhës (FOTO LAJM) Pas shumë vitesh izolimi është hapur ish-vila e diktatorit shqiptar, Enver Hoxha. Shumë artistë e kanë vizituar vilën në
Mariza Ikonomi edhe në frengjisht (VIDEO) Mariza Ikonomi para pak ditësh ka nxjerrë klipin e saj të parë në frengjisht i cili titullohet ”15 ans”. Këngëtarja shqi