999 rezultate për

mariza

"Vetëm 10 vjeç kur preka magjinë", këngëtarja shqiptare i kthehet "dashurisë" së parë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Mariza Ikonomi, ka ndarë së fundmi një lajm të mirë me ndjekësit e saj. Mariza ka treguar se i ësht
Me rastin e ditëlindjes, motra i nxjerr "të palarat" sheshit Mariza Ikonomit (FOTO LAJM) Një ditë më parë, këngëtarja e njohur, Mariza Ikonomi, festoi ditëlindjen e saj. Ajo mori urime të shumta nga miq, koleg
Mariza Ikonomi: Më kanë bërë lesbike Pasditen e sotme, Mariza Ikonomi ishte e ftuar në emisionin “Pop Culture” dhe si rrallë foli për jetën e saj personale.
Roberti "flirton" me Marizën në emision: I dashuroj sytë e djallëzuar Në emisionin “Soiree” mbrëmjen e djeshme ishin mbledhur disa nga këngëtarët më njohur shqiptarë, mes tyre Robert Berisha
Fitoi çmim, këngëtarja shqiptare "sherr" me prindërit për lekët E ftuar ditën e sotme në "E diell" ishte këngëtarja shumë e dashur për publikun, Mariza Ikonomi. Gjatë emisionit, Ma
Këngët e saj janë hit, habit këngëtarja shqiptare: Më ofruan 400 mijë lekë të vjetra (VIDEO) Pasditen e sotme në emisionin “Shqipëria live” në Top Channel ishin të ftuar artistë të njohur shqiptarë të cilët ngritë
"Kam dashur dikë, por s’mund të jetonim bashkë!", Rrëfehet Mariza Ikonomi (FOTO LAJM) Mariza Ikonomi njihet për një jetë private mjaft hermetike por së fundi ka folur për një dashuri të pamundur. Këngëta
“Kërkoj falje publike”, Mariza Ikonomi merr vendimin drastik (FOTO LAJM) Mariza Ikonomi mbetet padyshim një nga këngëtaret më të dashura për publikun, por edhe shumë e komentuar në media. Së fu
Krejt papritur: Mariza Ikonomi i bën thirrje LIVE Capital T Mariza Ikonomi ka kohë që i mungon tregut muzikor. Artistja e dashur për publikun ka bërë një periudhë heshtjeje, por me
Mariza Ikonomi: Kjo ështa kënga shqiptare që nuk më pëlqen Kësaj të shtune në “Shiko Kush LUAN” nga Luana Vjollca ishte edhe këngëtarja e njohur Mariza Ikonomi. Pyetjes së kapi
E çuditshme, këngëtarja shqiptare nis karrierën si aktore në Karaibe Me siguri të gjithëve ju ka marrë malli për Mariza Ikonomin, këngëtaren shqiptare që prej vitesh ka qenë aktive me këngë
U zhduk për vite të tëra, Mariza paska bërë një gjë të mrekullueshme Me siguri të gjithëve ju ka marrë malli për Mariza Ikonomin, këngëtaren shqiptare që prej vitesh ka qenë aktive me këngë
Mariza injoron këngën më të klikuar shqiptare: S’do e këndoja as për 10 milionë Këngëtarja Mariza Ikonomi e ftuar në “Thumb” i është përgjigjur disa pyetjeve të shpejta. Njëra prej tyre ishte ajo
Këngëtarja shqiptare shpërthen në lot pas performancës LIVE Këngëtarja Mariza Ikonomi është një prej konkurenteve të Dancing ëith the Stars. Por një gjë e papritur i ka ndodhur
Zbulohet konkurrentja e radhës në Dancing With the Stars (FOTO) Provat për spektaklin “Dancing With the Stars” kanë filluar dhe një tjetër konkurrent është zbuluar. Bëhet fjalë për
Mariza Ikonomi tregon për këngën Piano e Vjetër: Në atë kohë isha e lidhur Mariza Ikonomi ishte e ftuar këtë pasdite në “Pop Culture, ku ndau me publikun projektet e reja në muzikë, pjesëmarrjen
Mariza Ikonomi “ndez” çadrën e protestës opozitare (VIDEO) Në ditë festash, vetvetiu qytetin e pushton një qetësi që njerëzve u mungon në ditët e zhurmshme me shumë trafik në rrug
Mariza Ikonomi fjalë prekëse për humbjen e Françesk Radit (FOTO LAJM) Këngëtarja Mariza Ikonomi ka shprehur dhimbjen për humbjen e kantautorit Françesk Radi i cili u nda nga jeta një ditë më
EMOCIONUESE/ Kur Mariza Lino i betohej shqiptarëve për besnikëri të SHBA-ve ndërkohë që vendi digjej (FOTO LAJM) Shqipëria ishtë në flakë gjatë ditëve të fundit të marsit ku ishte shënuar mbytja e anijes shqiptare "Katri i Radës" pre
Mariza Ikonomi ka xhaxha Françesk Radin? Ja gafat e Rudinës LIVE (VIDEO) Rudina Magjistari është një ndër prezantueset e talentuara në Shqipëri, megjithatë as ajo nuk i ka shpëtuar gafave të bë