999 rezultate për

mario

Gazetarja rrëfen detaje të reja nga atentati: Vrasësi e ruante Marion prej kohësh Gazetarja Klodiana Lala ka deklaruar në News24, disa detaje në reja në lidhje me vrasjen e Marjo Majollarit. Lala ka
Ky është vendimi i gjykatës që çoi në vrasjen e Marios Zbardhet vendimi i Gjykatës së Goteborgut në Suedi dhe arsyet pse iu refuzua kërkesa për azil Mario Majollarit, i vrarë
Zbardhet vendimi i gjykatës suedeze për Marjon: Pse iu refuzua azili Ndërkohë që kanë kaluar vetëm disa ditë nga vrasja e Mario Majollarit, janë zbardhur arsyet pse iu refuzua kërkesa për a
U vra nga gjaksit, si shteti shqiptar mori përsipër të mbronte jetën e Marios Lajmi i vrasjes së Mario Majollarit në Tiranë është pasqyruar edhe nga mediat suedeze. 28-vjeçari kishte aplikuar pë
Mario Mandzukic ka thyer një rekord sonte në "Santiago Bernabeu" Mario Mandzukic e ka thyer sot një rekord në Real Madrid Sulmuesi i Juventusit ka thyer një rekord sonte kundër Reali
Dedikimi rrëqethës i motrës së Mario Majollarit: Ti s’do më lesh kurrë vetëm Mario Majollari, 28-vjeçari që u vra pranë banesës së tij, në një rrugë të pandriçuar në zonën e ish-Kinostudios zbulohe
Hakmarrje primitive shqiptare, Mario dhe autorët e dyshuar janë kushërinj të dytë Vrasja e mbrëmshme e 28-vjeçarit Mario Majollari duket të jetë një histori tipike gjakmarrjeje primitive shqiptare nisur
Vrasja mafioze e të riut në Tiranë, policia shoqëron 15 dëshmitarë Policia ka shoqëruar në komisariat 15 persona për t'u marrë në pyetje në lidhje me vrasjen e Mario Majollari, mbrëmë në
U vra me tre plumba në kokë për gjakmarrje, detaji tragjik për 28-vjeçarin (FOTO LAJM) Një ngjarje tragjike ka ndodhur mbrëmë në Tiranë ku një 28-vjeçar u vra me 3 plumba në kokë pranë banesës së tij. Ng
Balotelli pranë rikthimit në Seria A, Raiola dhe ekipi i ri drejt mbylljes së marrveshjes Mario Balotelli ka vendosur të rikthehet në kampionatin italian në edicionin e ri. Mino Raiola ka pasur një takim të rën
Ariana Grande deklaratë publike dashurie artistit shqiptar Ariana Grande është një nga këngëtaret më të dashura për publikun amerikan dhe jo vetëm. Shpeshherë edhe në rolin e akto
Bebe Rexha merr dhuratën më të bukur nga Kim Kardashian Kim Kardashian dhe Mario kanë nxjerrë në shitje linjën e re të produkteve të kozmetikës, në bashkëpunim me njëri-tjetrin
Balotelli i pakënaqur me paragjukimet: Jam 27-vjeç dhe jam pjekur Sulmuesi Mario Balotelli priste një thirrje nga Italia pasi tani ai është pjekur. Balotelli nuk u grumbullua nga Ital
Kim Kardashian me fjalë emocionuese për grimierin shqiptar: S’më besohet që jemi bashkë Mario ka dalë këtë herë në skenë sërish bashkë me fenomenin Kardashian. Ajo ka shkaktuar një tërmet me fotografitë e
Make-up Mario Dedanoviç rrëfen për njohjen dhe bashkëpunimin me Kim Kardashian (FOTO LAJM) Ai sot është një ndër grimierët më të famshëm në botë, pasi kujdeset për pamjen e disa prej personazheve më të njohur të
Grimieri i Kim Kardashian ka një pyetje për të gjithë shqiptarët (FOTO LAJM) Mario Dedivanovic është grimieri personal i se famshmes Kim Kardashian. Mario punon nderkohë edhe me personazhe te t
Ish e dashura e Balotellit mbetet shtatëzë me futbollistin francez (FOTO LAJM) Me një foto në rrjetet sociale, Fanny Neguesha dhe Mario Lemina kanë njoftuar se së shpejti do të bëhen prindër. “Në
Raiola: Balotelli vlen 100 milionë euro Mino Raiola kërkon të rikthejë Mario Balotellin në qendër të vëmendjes së merkatos verore. Sulmuesi 27-vjeçar, aktualish
Kim Kardashian dhe Mario hapin emisionin e tyre Familja e famshme Kardashian ka edhe një grimer me prejardhje shqiptare. Bëhet fjalë për Mario Dedivanovic, i cili n
Balotelli përsëri në Itali ? Dy ish-skuadrat e tij kërkojnë shërbimet e sulmuesit italian Mario Balotelli mund të rikthehet përsëri në kampionatin italian pas përfundimit të këtij sezoni Sulmues i Nices, Mar