999 rezultate për

mario

Joao Mario qëndron tek Inter Joao Mario ka refuzuar ofertat nga Turqia, në mënyrë që të mbetet tek Interi. Mesfushori portugez e kaloi gjysmën e s
Joao Mario në radarët e gjigandëve gjerman Joao Mario në orbitën e Schalke 04. Mesfushori portugez i Interit nuk konsiderohet si një futbollist me potencial të mad
ZYRTARE/ Mario Balotelli zgjedh përfundimisht klubin Mario Baloteli do të qëndrojë te Nice. Lajmi është konfirmuar nga vetë klubi francez në faqen zyrtare, i cili ka bind
Besiktas nuk ia mbush "syrin" Joao Marios, pret oferta të tjera Joao Mario do të largohet nga Inter gjatë këtij afati kalimtar të verës. Pas aventurës në Premier League te West Ham,
Klubi italian konfirmon interesimin për Balotellin Drejtori sportiv i Parmës ka treguar se ai është përpjekur për të nënshkruar me Mario Balotellin. Drejtori sportiv i
Historia prekëse e Modrić, serbët i vranë gjyshin Kroacia arrti të shkruaj histori mbrëmjen e djeshme me atë fitore kundër Anglisë. Për këtë përballje tablodi anglez
Vetëdorëzohet në polici autori i vrasjes së shqiptarit në Greqi Është vetëdorëzuar në polici autori i vrasjes së 26 vjeçarit shqiptar Mario leska. Mediat greke bëjnë me dije se ësht
Britanikët bëjnë gati 35 milion euro për yllin e Interit Tottenhami ka shprehur interesim të madh për Joao Marion, me Interin që synon t’i rikuperojë 32 deri në 35 milionë euro
Mos ikni në Itali! Ylli portugez ka një thirrje për lojtarët Mesfushori i Interit, Joao Mario, i ka paralajmëruar lojtarët e Sporting CP, të cilët i kanë shfuqizuar kontratat e tyre
Neymar barazon rekordin e Romarios, i vihet pas Ronaldos dhe Peles Neymar i cili realizoi gol sot në miqësoren ndaj Austrisë ka arritur 55 gola me fanellën e Brazilit, pasi ka barazuar le
Tifozët francezë i dalin në mbrojtje Balotellit për racizmin (FOTO LAJM) Në miqësoren që Italia luajti disa ditë më parë ndaj Arabisë Saudite, tifozët italianë shprehën sërish racizmin e tyre p
Bonucci: Balotelli ka ndryshuar Leonardo Bonucci këmbëngul se Mario Balotelli ka ndryshur dhe se do dëshironnte të ishte "një shembull i vërtetë" si kap
E pabesueshme, Anastasia Beverly Hills është shqiptare! Ditën e sotme në Pallatin e Kongreseve është mbajtur një nga evenimentet më të rëndësishme të make-up-it që është zhvill
“Sa bukur Mario”, grimier i Kim-it vjen në Shqipëri dhe suprizohet (FOTO LAJM) Prej disa ditësh grimieri i Kim Kardashian, Mario Dedivanoviç ka qenë kryefjala e mediave për ardhjen e tij në Shqipëri
“Sa bukur Mario”, grimier i Kim-it vjen në Shqipëri Grimieri i njohur shqiptar, Mario Dedivanovic, do të jetë nesër në Tiranë për të ndarë me të apasionuarit pas grimit sek
Baloteli akuza ish të dashurës: “Bujare” edhe me muratorët Kur një dashuri përfundon, jo të gjithë janë të gatshëm ose të aftë ta përballojnë ndarjen pa polemika, sidomos kur flit
Këshilla e çmendur e Romarios për Gabriel Jesus Legjenda e Brazilit, Romario, është pyetur në një intervistë se çfarë këshille do t’i jepte sulmuesit, Gabriel Jesus, pa
Bologna ngushton diferencën ndaj Milanit (VIDEO) Bologna ka ngushtuar rezultatin ndaj Milanit në "Stadio Renato Dall'Ara". Ai që ka realizuar është De Mario në minut
Gazetarja fajëson shtetin shqiptar për vrasjen e Marios: Vrasja ishte paralajmëruar Gazetarja investigative Klodiana Lala e ftuar në Opinion ka pranuar se Majollari është kërcënuar disa herë para vdekjes
Gazetarja rrëfen detaje të reja nga atentati: Vrasësi e ruante Marion prej kohësh Gazetarja Klodiana Lala ka deklaruar në News24, disa detaje në reja në lidhje me vrasjen e Marjo Majollarit. Lala ka