999 rezultate për

mario

Roma kërkon mesfushorin e Dortmundit Pavarësisht dyshimeve për të ardhmen e trajnerit Eusebio Di Francesco, drejtuesit e Romës vazhdojnë të kërkojnë një mesf
Ancelotti publikon listën me 22 futbollistë, për sfidën ndaj Liverpoolit Napoli do të luajë të martën mbrëma në transfertë kundër Liverpoolit, ndeshje e cila do të vendosë se cila skuadër do si
I mjaftojnë vetëm 20 sekonda, Mario Sokoli "shkatërron" boksierin serb Është zhvilluar ditën e djeshme në Karslsruhe të Gjermanisë dueli i boksit midis boksierit shqiptar, Mario Sokoli dhe at
Boksieri shqiptar "masakron" serbin, Ko në 20 sekonda Boksieri Shqiptar Mario Sokoli e ka nisur në mënyrën më të mirë të mundshme karrierën e tij si profesionist ku ka mposht
Po, djali im ishte skafist! Babai rrëfen si u zhduk në det Mario Metushi “Ka ikur nga shtëpia në orën 10. I bie telefonit, në orën 3 që do vinte këtu, I mbyllur telefoni. Kërkova në Greqi, Ital
Ronaldo asiston, Mandzukic shënon (VIDEO) Juventus ka kaluar në avantazh ndaj Valencias në "Allianz Stadium". Ai që ka shënuar është sulmuesi kroat, Mario Man
Amaneti i rrallë i tifozit të ndjerë: Në vënd të luleve sillni golat e CR7 Një tifoz 77 vjecar me emrin e quajtur Mario Stefanini, ka vdekur ditën e enjte teksa funerali i tij është zhvilluar pad
Ronaldo lihet përsëri jashtë skuadrës të Portugalisë Portugalia do të zhvillojë dy ndeshje gjatë muajit nëntor, që të dyja në kuadër të Ligës së Kombeve. Portugezët do të pë
Juventus me mungesa të mëdha ndaj Man Utd Skuadra e Juventusit pret në shtëpi Manchester United e drejtuar nga Jose Mourinho. Një takim i rëndësishëm dhe përcaktu
Ndërron jetë “Super Mario” në moshën 84-vjeçare “Super Mario” padyshim që është një nga video lojrat më popullore në të gjithë botën. Por sipas raportimeve të "BBC"
Gjyshja më tërheqëse në Itali? Ish-gruaja e presidentit të Fiorentinës çmend rrjetin (FOTO LAJM) Ish-bashkëshortja e Vittorio Cecchi Gori (ish-presidenti i Fiorentinës, producent filmash), së fundmi ka postuar disa fo
PSG barazon rezultatin ndaj Napolit (VIDEO) PSG ka barazuar rezultatin ndaj Napolit në "Parc des Princes". Është një autogol i shënuar nga mbrojtësi, Mario Rui
LSDM: Drejtuesit e VMRO-DPMNE janë marioneta antiperëndimore Udhëheqësia e VMRO-DPMNE-së dhe Hristijan Mickoski janë marioneta antimaqedone dhe antiperëndimore që u penguan në tenti
Itali, nën sekuestrim media "mike e mafias" Antimafia italiane ka kërkuar vënien nën sekuestrim të pasurive të një prej sipërmarrësve më të rëndësishëm të mediave n
Festoi 26-vjetorin, Xhaka: Me menaxherin më të mirë në Londër (FOTO LAJM) Më 27 shtator, Granit Xhaka festoi 26-vjetorin e lindjes, dhe në një darkë organizuar me miqtë, i pranishëm ka qenë edhe
Juventus përmbys rezultatin ndaj Napolit (VIDEO) Juventus ka përmbysyr rezultain ndaj Napolit në "Allianz Stadium". Ai që kashënuar është përsëri Mario Mandzukic në
Joao Mario: Do i fitoj edhe zemrat e tifozëve Interi vazhdon që të planifikojë ringritjen e tij dhe duket se është në hapat e duhur. Megjithëse nuk ka pasur një start
Qëndroi në tribunë ndaj Portugalisë, Balotelli peshon 100 kilogram Gazeta franceze “L’Equipe” raporton se sulmuesi italian Mario Balotelli ka arritur peshën 100 kilogramë, gjë që është vë
Nuk i shet dot, Interit i ngecin tri lojtarë në derë Edhe pse tregu i transferimeve në Serie A është mbyllur, klubet italiane kanë të drejt të largojnë lojtarët e tepërt. 
Joao Mario largohet nga Interi, ky është klubi i ri E ardhmja e lojtarit, Joao Mario duket gjithnjë e më larg klubit të Interit. Duket se mesfushorin portugez, nuk bën