999 rezultate për

mario

Pas lindjes së djalit, modelja e VS shpërblehet nga vjehërrit me shumën marramendëse (FOTO LAJM) Modelja e Victoria’s Secret, Ming Xi, u martua me Mario Ho, të birin e manjatit kinez Stanley Ho, themelues i SJM Holdin
E bëri padashje, por shqiptarët u bënë krenar me veprimin e fundit të Marios (VIDEO) Mario Dedivanoviç, grimieri shqiptar i famshëm mes yjeve të Hollivudit, ishte i pari që e bëri Kim Kardashian të fliste
Balotelli e tepron, kapet "mat" duke tymosur në dhomat e zhveshjes (VIDEO) Mario Balotelli është përfundimisht i pandreqshëm. Sulmuesi italian duket se nuk ndryshon kurrë. Ai debutoi mbrëmjen
Brescia-Juventus, formacionet zyrtare: Ronaldo pushim (FOTO LAJM) Juventusi do të jetë pa Cristiano Ronaldon kundër Brescias së Mario Balotellit, në ndeshjen e sotme të Serie A në “Stadi
Sot super i suksesshëm, historia që fëmijët tuaj duhet të dëgjojnë nga artisti shqiptar (FOTO LAJM) Fillimi i shkollës përkrahë entuziazmit të fëmijëve, ndiqet dhe nga 100 porositë e prindërve në mënyrë që gjithçka të sh
Balotelli te Brescia, Raffaella Fico hidhet përpjetë nga gëzimi (FOTO LAJM) Mario Balotelli ka nisur një përvojë të re me Brescia në Serinë A, lëvizje që ka entuziazmuar ish-të dashurën e tij, Raf
Shqiptari nën efektin e alkolit përplas për vdekje fëmijën Një aksident fatal ka ndodhur mbrëmjen e së enjtes në Fthiotida të Greqisë. Emigranti 44-vjeçar shqiptar, i cili udhë
Balotelli po mendon Brazilin Ngjyrat kuqezi nuk i ndahen Mario Balotellit. Pas eksperiencave me Milanin dhe Nice, Supermario mund të mbajë veshur për
Valltarja nga Suhareka që u përfshi në grupin kriminal të Mario Milosevicit në Kosovë Kosovarja 23-vjeçare, Laureta Zyba, nga Suhareka, një shtetas serb dhe dy shtetas malazezë u arrestuan vitin e kaluar.
Immobile përfshihet në skandalin e trukimeve në Spanjë “Duke iu referuar lajmeve që kanë dalë në disa media, sipas së cilave emri i klientit tim është përmendur gjatë përgjimi
Klithma e dëshpëruar e Naile Nelës: Kush ma vrau Marion? “Marion ma vranë pa faj… Nuk mundem t’ja fal vetes, që s’e shpëtova dot…Dua të vdes, të jem pranë tij”! Është kjo klithm
Mario Manduzkic pothuajse i larguar nga Juventus "Tuttosport" raporto se Mario Mandzukic është pranë një rikthimi në Gjermani, por këtë herë jo te Bajerni dhe Volfsburgu
Një oficer shqiptar diplomohet në Akademinë e Marinës Amerikane (VIDEO) Akademia e Marinës Amerikane është ndër institucionet më prestigjoze që përgatit kuadro-elitë të ushtrisë amerikane. Mar
Pasi i refuzuan azilin u vra në Tiranë, autori drejt lirimit nga burgu Mario Majollari u vra një vit më parë pranë banesës së tij në rrugën ‘Aleksandër Moisiu’ në Tiranë dhe i dyshuar për kët
Barazohet sfida mes Juventusit dhe Atalantës (VIDEO) Juventusi e ka barazuar rezultatin në 1-1 ndaj Atalantas në “Allianz Stadium”. Ishte sulmuesi, Mario Mandzukic, ai që
Lirohet Mario Meshini, i dyshuar për vrasjen e Devi Kasmit Gjykata e Tiranës ka dhënë ditën e sotme vendimin për lirimin nga qelia të Mario Meshiniti i dyshuar si i përfshirë në v
Ia bënë makinën shosh me plumba, skeda e Romario Alirajt që i shpëtpo vdekjes Vlora u trondit nga një tjetër ngjarje e rëndë dje. 19 herë u qëllua në drejtim të një automjeti VW që lëvizte në aksin
Brescia e tepron, ëndërron për sulmiin Mario Balotellin Skuadra e Brescias ka sigruar ngjitjen në Serina A për sezonin e ardhshëm pas 8 vitesh mungesë, shkruan Albeu.com. Ta
Vdes në varfëri të tej-skajshme në moshën 36 vjeçar ish-sulmuesi i cili dikur luante me Romarion Ish-sulmuesi brazilian i Vasco de Gama, Valdiram Caetano de Morais, është gjetur i vdekur në rrugët e Sao Paulo. Vald
Mario Gotze "shastis" tifozët e Dortmund me postimin e fundit (FOTO LAJM) Tifozët e Borussia Dortmund-it nuk janë aspak të kënaqur me Mario Gotze-n. Lojtari që i dhuroi Kupën e Botës Gjermani