999 rezultate për

mario

Mario Gotze largohet për herë të dytë nga Dortmund Për herë të dytë në karrierën e tij, Mario Gotze vendos të largohet nga klubi i Borussia Dortmund. Gotze ishte një id
Materazzi: E rraha keq Balotellin, italianët nuk më mbështetën pas goditjes së Zidane Marco Materazzi zbulon sherrin me shokun e skuadrës së Interit Mario Balotelli në vitin 2010. Fituesi i Kupës së Botës,
Lokomotiva kërkon ulje për Joao Marion, Interi shqyrton mundësi të tjera I huazuar në verë te rusët e Lokomotivës së Moskës, fantazisti portugez Joao Mario po bën mjaft mirë, por duket se ko mu
Derbi me 250 forca sigurie! Këngëtari shumë i njohur kosovar do performojë në pushim të ndeshjes “Air Albania” këtë të premte do të presë derbin e kryeqytetit mes Tiranës e Partizanit, ku veç 90 minutëshit, interes ka
Insigne foli për sfidën me Barcelonën, Hysaj dhe Mario Rui e ngacmojnë në Instagram (FOTO LAJM) Elseid Hysaj dhe shoku i skuadrës së Napolit, Mario Rui, kanë ngacmuar kapitenin e tyre, Lorenzo Insigne, në prag të sup
50 vite fejesë, çifti vendos të martohet Asnjëherë nuk është vonë për martesë nëse në altar shkon me personin e zemrës. Dëshmi janë ky çift italian, Mario Gigli
Insigne i kërkon falje vogëlushit që qante në stadium: Do të kthehesh të buzëqeshësh me ne (VIDEO) Pamjet e vogëlushit Mario që qante në stadium gjatë humbjes së fundit të Napolit në shtëpi përballë Fiorentinës kanë bër
Koret raciste të tifozëve të Lacios inatosin Balotelin, Brescia ankohet Sot u zhvillua sfida e Serisë A, Breshia-Lacio e cila përfundoi me fitoren e skuadrës romane me rezultatin 1-2. Golin e
Balotelli shan shqip (VIDEO) Mario Baloteli nuk ndihet aspak i kompleksuar për të bërë reagimet nga më të çuditshmet. I njohur për sjelljet e pad
Edhe Juventusi hyn në garë për Giround Gjiganti italian po e kërkon zëvendësuesin e Mario Mandzukicit, i cili u largua nga klubi ditëve të fundit Juventusi
Mario vë të ëmën para përgjegjësisë: E mban mend kur thoje se make-up nuk është për ty (VIDEO) Mario Dedivanoviç pak kohë më parë bëri bujë me deklaratën e tij duke rrëfyer publikisht orientimin e tij seksual. Grimi
"Jam përpjekur gjithmonë të bëj çmos për Juventus", Mario i jep lamtumirën prekëse tifozëve Mario Mandzukic u largua nga Juventus pas 4 sezonesh e gjysmë. Plot trofe dhe pasion me Juven, tashmë atë e pret një
Mario Mandzukic, objektivi i 3 klubeve gjigante Mario Mandzukic ka pasur katër muaj kohë për t’u menduar, por kur po vjen momenti për të vendosur destinacionin e radhës
Edhe Mario solidarizohet, dhuron gjënë e tij më të veçantë për shqiptarët (VIDEO) Grimieri shqiptar, Mario i cili njihet edhe si grimieri i Kim Kardashianit, ka vendosur të dhurojë gjënë e tij më me vle
Madzukic mbetet në Serinë A, e kërkon klubi i njohur Mario Mandzukic mund të mbetet në Itali edhe pse është drejt largimit nga Juventusi. Sulmuesi kroat po pret me paduri
Me lot në sy, grimieri shqiptar Mario Dedivanovic i tregoi botës se është gay! (VIDEO) Mbrëmjen e kaluar, grimieri shqiptar me famë botërore, Mario Dedivanovic, fitoi çmimin “American Influencer Awards 2019”
Tipike shqiptare, mamaja e Mario Dedivanovic feston ditëlindjen Mario Dedivanovic, sot është shumë i famshëm, por kurrë nuk harron t'i kujtojë rrënjët. Aq më tepër kur bëhet fjalë për
Kim dhe Mario bëhen sërish bashkë dhe kanë në plan të na surprizojnë! (FOTO LAJM) Kim Kardashian së shpejti do të hedhë në treg bashkëpunimin e dytë me grimierin me origjinë shqiptare, Mario Dedivanoviç
Bebe Rexha pozon me bikini, Mario i merr vëmendjen me komentin në shqip (FOTO LAJM) Bebe Rexha ka tërhequr vëmendjen e të gjithë fansave me foton e fundit duke pozuar me rrobabanjo të zeza e ku në pah vë
Inter-Brescia, formacionet zyrtare: Zikaltërit synojnë kreun Interi do të kërkojë te rikthehet te fitorja dhe ta rimarrë kreun e Serie A, por i duhet ta kalojë një pengesë siç është