Shpërthejnë infektimet e COVID-19 në Shqipëri: Vetëm sot mbi 300 të prekur
999 rezultate për

marilyn

Pas sherrit në emision, Roza Lati flet "troç" për Luanën Roza Lati së fundmi ka folur për "sherrin" që ka pasur me Luana Vjollcën duke thënë se ishte e pakënaqur nga pritja që i
Sherri mes Luanës dhe Roza Latit, flet pas kaq kohësh moderatorja Disa kohë më parë Roza Lati ka pasur një konflikt me Luana Vjollcën kur Roza ishte e ftuar në “E diell”. Në një nga rubr
Gjendet një skenë nudo e Marilyn Monroe nga filmi 'Të martuarit' Një skenë nudoje me protagoniste Marilyn Monroe, e cila konsiderohej e 'shkatërruar', është gjendur pas shumë vitesh.
Roza Lati sqaron sherrin me Luana Vjollcën Ajo është ndër moderatoret më të pëlqyera dhe sidomos për të rinjtë. Bëhet fjalë për Roza Latin e cila njihet për natyrë
Sherr mes Roza Latit dhe Luana Vjollcës?! E ftuar në emisionin "Thumb", duket se Roza ka treguar detaje nga një sherr që ka pasur me moderatoren e njohur Luana Vj
Marilyn Manson në gjendje të rënduar mendore, shokon fansat Ditën e kaluar një koncert i Marilyn Manson është kthyer në skenë horrori teksa artisti është shfaqur i pirë dhe në gjen
10 mijë euro për t’u dukur si Marilyn Monroe! (FOTO LAJM) Një djalë i cili adhuron kirurgjinë plastike ka zbuluar se ai është kaq i varur nga botoksi dhe fryrja e buzëve saqë ka
Dalin për herë të parë fotot nudo të ikonës së Hollivudit, Marilyn Monroe (FOTO LAJM) Janë zbuluar edhe disa fotografi të papara të ikonës së pavdekshme të Hollivudit, Marilyn Monroe. Dymbëdhjetë foto in
Këngëtarja e njohur shqiptare si Marilyn Monroe (FOTO LAJM) Ajo është njëra ndër këngëtaret më zërin më të veçantë. Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur Teuta Selimi. Së fundmi
Shpat Kasapi i surprizon të gjithë, vesh fustanin e Marilyn Monroe (FOTO LAJM) Shpat Kasapi i ka surprizuar të gjithë javë pas jave në YFSF. Jo vetëm për zërin që ia ka përshtatur çdo timbri që i ka
Del në shitje shtëpia përrallore e Marilyn Monroe (FOTO LAJM) Ka dalë në shitje shtëpia e ikonës së bukurisë Marilyn Monroe. Monroe ka jetuar në një shtëpi të stilit të fermës mek
Ankand për fustanin e Marilyn Monroe, shitet për miliona dollar (FOTO LAJM) Marilyn Monroe ka qenë dhe mbetet një ikonë e hollivudit dhe modës. Fustani i saj të cilin e ka veshur për ditëlindje
Desara përjeton një moment “Marilyn” (FOTO LAJM) Desara, mbesa e ish –kryeministrit Berisha duket se po i shijon vëret pushimet verore në Greqi. Në një foto të fundit
Flokët e Marylin Monroe tashmë në ankand (FOTO LAJM) Çdo objekt i Marylin Monroe është i një rëndësie të veçantë, e ndërsa në ankand tashmë kanë dalë flokët e saj. Gërshe
Kim Kardashian pozon si Marilyn Monroe (FOTO LAJM) Nuk është çudi që Kim Kardashian të pushtojë kopertinat e revistave të ndryshme, por ajo tashmë na shfaqet me një look m
Ja teknika që i bën buzët si Marilyn Monroe (FOTO LAJM) Kush do ta mendonte se femrat ende do të ndiqnin çdo gjë nga Marilyn Monroe, që nga veshjet e deri tek tonaliteti i buzë
Ish-agjenti i CIA-s vrasësi i Marilyn Monroe? Një rrëfim shokues është ajo e një ish-agjenti të CIA-s, i cili teksa po merr mjekime në spital, është rrëfyer për shumë
Johnny Depp bashkëpunim me Marilyn Manson (FOTO LAJM) Aktori i famshëm Johnny Depp u bashkua me rokeri Marilyn Manson ditën e premte për një koncert në Brisbejn të Australisë
Marilyn Monroe sërish imazh i bukurisë (FOTO LAJM) Marilyn Monroe vijon të mbetet një ikonë e bukurisë, ndonëse u nda nga jeta 53 vite më parë. Kompania kozmetike Max
Gaga në tentativë për tu dukur si Marilyn Monroe (FOTO LAJM) Lady Gaga është shquar për stilin e saj ekstravagant, por në daljen e radhës paparacët i ka bërë përshtypje veshja e zgj