999 rezultate për

marijuane

Policia greke pranga dy shqiptarëve, iu gjen në shtëpi 11 kg marijuanë Policia greke ka arrestuar dy shqiptarë dhe ka sekuestruar rreth 11 kg marijuanë. Sipas medieve greke, mësohet se pa
Sekuestrohen 37 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar, një person në kërkim Policia greke ka sekuestruar 37 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar, ndërsa mësohet se vijon punën për kapjen e drejt
Kapen 520 kg marijuanë në Itali, arrestohen 3 shqiptarë Policia italiane ka sekuestruar 5 milion euro marijuanë dhe në pranga kanë rënë 3 tre shqiptarë në provincën Lodi. Autor
GREQI/ Përçahet banda, dy shqiptarët kapen me 68 kg marijuanë Në sajë të një operacioni të policisë greke janë sekuestruar tashmë një sasi e konsiderueshme lënde narkotike, ndërsa në
EMRAT / Policia sekuestron 200 kg marijuanë në Brindizi, në pranga dy trafikantët shqiptarë (FOTO LAJM) Policia italiane ka sekuestruar sot 200 kg marijuanë dhe ka arrestuar 2 trafikantë shqiptarë. Ata janë Marjol Tuni,
ITALI/ Kapen 510 kg marijuanë, në pranga skafisti shqiptar Në sajë të një operacioni të përbashkët të Policisë së Shtetit dhe Guardia di Finanza është arritur që të sekuestrohet 5
IGUMENICË/ Kapen 200 kg marijuanë, trafikantët e kishin fshehur në kamionin me mobilie Në Igumenicë policia ka sekuestruar sot 200 kg marijuanë. Lënda narkotike ka qënë e fshehur në një kamion të ngarkuar me
Policia italiane bllokon 350 kg marijuanë e cila vinte nga Shqipëria (FOTO LAJM) 350 kg marijuanë nga Shqipëria e cila do të hidhej në treg gjatë festave, është bllokuar nga policia italiane në Bari. L
Iu prish makina në mes të rrugës, shqiptarët braktisin 60 kg marijuanë në Patra Diçka më shumë se 60 kilogramë marijuanë u gjetën sot në një makinë të braktisur në zonën e Patras në Greqi. Sipas p
Arrestohen 9 shqiptarë në Janinë, iu kapën 173 kg marijuanë dhe 77 mijë euro (FOTO LAJM) Policia greke e Janinës ka arritur të shkatërrojë një bandë të trafikimit të lendëve narkotike, pjesë e së cilës ishin e
Arrestohet 34-vjeçari në Fier, i dënuar me 5 vite burg për kultivim kanabisi Burime zyrtare nga policia tregojnë së është vënë në pranga një person i shpallur në kërkim dhe i dënuar me burg për tr
E FRIKSHME/ Njihuni me "marijuanën sintetike", droga që i kthen njerëzit në zombie (VIDEO) “Marijuana sintetike” është një lloj droge që së fundmi po alarmon amerikanët, pasi është përhapur në masë dhe ka efekte
Kapet shqiptari me pseudonimin "Laço", transportonte 200 kg drogë me gomone Një person me precedentë penalë është vënë në pranga, pasi transportonte 200 kg drogë me anë të një gomoneje. 40 vjeçar
Sekuestrohen 12 kg marijuanë në vendkalimin kufitar të Qafëthanës Nëpunësit doganorë nga vendkalimi kufitar Qafëthanë, gjatë zbatimit të kontrollit të rregullt doganor e penguan përpjekj
Obama: Marijuana duhet të trajtohet si cigarja dhe alkooli Përdorimi i marihuanës duhet të trajtohet si ai i cigareve apo alkoolit, kështu ka deklaruar presidenti në largim i Shte
Kapen 118 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar, tre gra në pranga Tre shtetase greke janë arrestuar, pasi po transportonin plot 118 kg marijuanë drejt Athinës. Lënda narkotike është
GREQI/ Pranga 40 vjeçarit shqiptar, po transportonte 64 kg marijuanë (FOTO LAJM) Policia greke ka arrestuar një tjeter shqiptar, pasi po transportonte drogë drejt Greqisë. Portali "Albeu" mëson se
Arrestohet greku, kapen 78 kg marijuanë në kufirin shqiptaro-grek Policia greke ka bërë të mundur kapjen e 78 kilogramëve lëndë narkotike e llojit marijuanë në kufirin me Shqipërinë.
Kapet me 44 kg marijuana dhe armë, arrestohet në Itali i riu shqiptar Një i ri shqiptar është prangosur nga policia në Itali pasi u zbulua se mbante të fshehur në shtëpi 44 kg marijuanë. Gja
GREQI/ Goditet një rrjet trafiku droge Shqipëri-Hollandë, sekuestrohen 78 kg marijuanë Në Greqi është goditur një rrjet trafiku droge Shqipëri-Hollandë. Në pranga ka rënë një 25 vjeçar, identiteti i të c