999 rezultate për

marijuane

Kapen 25 kg marijuanë në portin e Barit, në pranga shqiptari Policia financiare italiane në portin e Barit ka arrestuar një 27 vjeçar shqiptar me akuzën e trafikimit ndërkombëtar të
Akuzat e LSI për policinë, shpërthen Tahiri: Hiena, ëndërroni rënien e PS! Saimir Tahiri, ish-ministër i Brendshëm, i shkarkuar vetëm pak ditë më parë, ka reaguar pas kritikave të forta që LSI bë
50 kg marijuanë, arrestohet shqiptari në kufi me Greqinë Policia greke bën me dije se ka sekuestruar 50 kg marijuanë në kufirin greko shqiptar. Burime zyrtare nga policia bë
Sekuestrohen 110 kg marijuanë në Janinë, arrestohen 2 “bosat” nga Shqipëria Policia greke ka zhvilluar një aksion anti-drogë në kufirin greko-shqiptar ditën e djeshme ku janë kapur plot 110 kg mar
Kapen 110 kg marijuanë në Greqi, 2 të arrestuar Policia greke bën me dije se ka kapur 110 kg marijuanë në aksin rrugor Kakavijë-Janinë të fshehur në një automjet si dhe
Kapen 800 kg marijuanë, ja si u zunë “mat” shqiptarët në Itali Rreth 800 kg marijuanë janë sekuestruar dhe tre persona me kombësi shqiptarë janë arrestuar në vazhdim të një operacioni
Kishin kthyer vilën në magazinë droge, ja si u arrestuan 3 shqiptarët Mediat italiane ka bërë me dije emrat dhe fotot e 3 shqiptarëve të arrestuar në Itali ku u sekuestruan edhe 800 kg mari
Sekuestrohet 126 kg marijuanë në Janinë, dyshohet se vinte nga Shqipëria Policia greke bën me dije se ka sekuestruar një sasi të madhe droge në aksin Janinë-Antirio që dyshohet se vinte nga Shq
Arrestohet shqiptari në Itali, iu gjet kokainë dhe marijuanë në garazh Policia italiane vuri në pranga një 38 vjeçar shqiptar pasi u kap me një sasi droge. Burime zyrtare bëjnë me dije se
Arrestohen 3 shqiptarë në kufi me Greqinë, transportonin 53 kg marijuanë Policia greke ka vënë në pranga 4 persona pasi janë kapur me 53 kg marijuajnë në kufirin grek-shqiptar. Burime zyrta
Sërish drogë shqiptare në brigjet e Italisë, braktiset gomonia me 500 kg marijuanë Policia italiane ka bërë më dije se ditën e djeshme ka sekuestruar një sasi prej 500 kilogram marijuanë. Dyshimet e
Kapen 15 pako me marijuanë në det, Policia greke në aksion Janë kapur pako të tjera me droge ne brigjet e Korfuzit. Ne zonën detare te quajtur “Ermones”, ne jug te Korfuzit, është
Vijon trafiku i drogës përmes detit, gjenden 4 pako me marijuana (FOTO LAJM) Nga deti është nxjerre një pako me droge ne Zakyntho, Greqi. Konkretisht ne vendin e quajtur “Porto Roma” është konstatu
REKORD/Shqipëria “mbyt” Italinë me drogë, kapen 8 ton marijuanë në brigjet e Italisë Vazhdojnë aksionet e policisë italiane për të mos lejuar kalimin e drogës që vjen nga Shqipëria drejt Italisë. Aksioni i
Hashash, kokainë dhe heroinë, arrestohet 23-vjeçari nga Shqipëria Policia italiane vazhdon aksionet anti-drogë në Itali ku gjatë aksionit të fundit janë arrestuar 4 persona, 1 në hetim d
128 kg marijuanë në Janinë, pranga një shqiptari dhe një greku Policia greke bën me dije se ditën e sotme në kufirin grek shqiptar janë vënë në pranga dy shtetas, një shqiptar 35 vjeç
Transportonte 38 kg marijuanë, në pranga 28-vjeçari shqiptar në Itali Policia italiane ka vënë në pranga një 28-vjeçar nga Shqipëria për trafik të lëndëve narkotike. Burime zyrtare nga p
Kapen 2 tonë marijuanë në brigjet greke, në kërkim 3 trafikantët me gomone Roja bregdetare në Greqi ka njoftuar se rreth 2 tonë marijuanë nga Shqipëria janë mbledhur deri tani në det pas një oper
14 kg marijuanë në makinë, arrestohet 30-vjeçari shqiptar në Greqi Policia greke ka vënë në pranga një 30 vjeçar nga Shqipëria për shkak se iu gjetën dhe konfiskuan rreth 14 kilogramë kan
GREQI/ Policia i kontrollon çantën shqiptares dhe i gjen... Janë sekuestruar 13 kg marijuanë ne stacionin e autobusëve të Igumenicës. Policia greke ka ushtruar kontroll tek një