999 rezultate për

marijuane

Policia “peshkon” 56 kg marijuanë në ujërat e Korfuzit Policia ka gjetur dhe sekuestruar sasi të mëdha droge në ujërat detare të Korfuzit. Mësohet se ngarkesa e parë është
Arrestohen 2 vëllezërit shqiptarë në Itali, kapen “mat” me marijuanë e kokainë Dy vëllezër shqiptarë janë vënë në pranga nga policia italiane në qytetin e Raguzës, pasi janë kapur më lëndë narkotike.
163 kg marijuanë në makinë, arrestohet greku në Kapshticë Policia ka kapur dhe sekuestruar 163 kg marijuanë në kufirin greko –shqiptar. Burime zyrtare nga policia bëjnë me di
7 thasë marijuanë në makinë, shkodrani braktis “Benz-in” sa sheh policinë Policia e Shkodrës ka vënë në pranga një shtetas të shpallur në kërkim dhe kapjen e sekuestrimin e 7 thasëve me marijuan
2.2 ton drogë marijuanë nga Shqipëria kapen në Itali Një sasi droge marijuanë është kapur në Itali nga Guardia di Finanza në plazhin e Promontorios. Mësohet se droga vin
Super aksion në Lezhë, kapen 190 kg marijuanë Policia e Shtetit ka nisur aksione rigoroze në Lezhë për të kapur dhe asgjesuar lëndë narkotiket dhe arrestuar trafikant
Heroinë, marijuanë dhe para, arrestohet “bosi” shqiptar në Greqi Një 41-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë greke, pasi është kapur me një sasi heroine. Një 41-vjeçar shqip
Sekuestrohen 6 kg marijuanë, në pranga trafikanti shqiptar në Itali Ditën e djeshme është zhvilluar një operacion në Varese ku janë ekzekutuar kështu 3 urdhër-ndalime ndaj 2 shtetasve ital
63.5 kg drogë në banesë, arrestohet 34-vjeçari në Malësi të Madhe Policia e Shkodrës ka vënë në pranga një shtetas pasi i është gjetur dhe sekuestruar 63.5 kg lëndë narkotike e dyshuar M
31 kg marijuanë në kufi, arrestohet një shqiptar dhe një rumun Policia ka sekuestruar 31 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar ndërsa në pranga ka rënë një shqiptar 41-vjeç dhe një r
Superoperacion në Itali, arrestohen 5 shqiptarë për trafik kokaine Pesë shqiptarë kanë rënë në pranga në Itali për akuzën e trafikimit të kokainë dhe marijuanë. Karabinierët e Milanos
75 kg marijuanë në makinë, policia greke aksion për kapjen e shqiptarit Policia greke ka arritur të ndalojë një automjet në të cilin transportohej 75 kg marijuanë. Automjeti i drejtuar nga
Lezhë, kapen 300 kg marijuanë në bidona e thasë Nga një operacion antidroge në Lezhë ku u sekuestruan 300 kg lëndë narkotike e llojit marijuanë, eshte arrestuar në flag
Trafikonin drogë nga Kapshtica në Greqi, arrestohen 3 shqiptarët Policia greke ka mundur të kapë një grup të trafikut ndërkombëtar të drogës në Egaleo. Sipas të dhënave nga policia e
Arrestohet 35-vjeçari shqiptar në Greqi, transportonte 15 kg marijuanë Policia greke ka vënë në pranga një shqiptar rreth 35-vjeçar, pasi i është sekuestruar 15 kg marijuanë. Pas disa min
7 euro grami, ja se si u kapën 7 shqiptarët me 1.5 ton marijuanë (FOTO LAJM) Policia italiane e ndihmuar edhe nga ajo greke, ka sekuestruar 1.5 tonë drogë (marijuanë) si dhe ka vënë në pranga 7 tra
1.5 ton marijuanë në Itali, shkon në 9 numri të arrestuarëve (VIDEO) Pas kapjes së 1.5 ton marijuanë me gomone në Itali, policia ka vënë në pranga edhe dy shtetas grekë, duke e çuar në 9 nu
Hodhën 1.5 tonë marijuanë në ujë, si u kapën skafistët shqiptarë dhe biznesmenët grekë (VIDEO) Policia greke ka arrestuar deri tani 5 shtetas shqiptare dhe 2 greke, teksa ka sekuestruar te hedhura nga nje gomone 1 t
Arrestohen 2 shtetase greke në kufi, mbushën makinën me drogë nga Shqipëria Policia kufitare greke ka arritur të kapë dhe sekuestrojë 230 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar. Burime zyrtare
Sekuestrohen 2 ton marijuanë në Itali, kamioni vinte nga Shqipëria Policia italiane ka sekuestruar 2 ton marijuanë në Ankona të Italisë. Burime zyrtare bëjnë me dije se droga u gjet n