999 rezultate për

marijuane

9 kg marijuanë, policia greke kap trafikantin shqiptar 9 kg marijuanë janë sekuestruar nga policia greke në Athinë. Mediat greke bëjnë me dije se në pranga është vënë një
41 kg marijuanë në kufi, kapen “mat” polaku Kapen mbi 41 kg marijuane ne kufirin greko-shqiptar, ne rrugen periferike te Janines. Policia ka kapur 41 kg marijuan
Sërish drogë nga Shqipëria drejt Greqisë, kapen 103 kg marijuanë Policia greke ne Janine ka ndaluar dy mjete qe vinin nga kufiri grekoshqiptar, ne te cilat jane sekuestruar mbi 103 kg m
100 kg drogë në kufi me Greqinë, arrestohen dy shtetas Policia ka sekuestruar 180 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar gjatë një operacioni që u zhvillua sot në orët e para
Kush është shqiptari që u kap me 88 kg marijuanë në kufi Gjatë ditës së sotme janë kapur 89 kg marijuane ne kufirin greko-shqiptar. Operacioni i kryer ne Filat, Igumenice, ne ve
Zbardhen pamjet e reja, si u kap jahti i shqiptarëve me 4 ton drogë Pamje të reja janë zbuluar nga operacioni i policisë për kapjen e 3 shqiptarëve ku në jahtin e tyre u gjetën 4 ton marij
10 kg drogë në banesë, arrestohet shqiptari dhe e dashura greke Një çift shqiptar është kapur mat nga policia greke pasi në banesën e tyre u gjet lëndë narkotikre. Ne banesen ne A
Sekuestrohen 2.3 ton kanabis në Itali, vinte nga Shqipëria Policia italiane ka sekuestruar një sasi rekord droge prej 2.3 tonë kanabis e cila vinte nga Shqipëria. Ky aksion ka
Çantën plot me drogë drejt Greqisë, arrestohet shqiptari Policia ka kapur mbi 18 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar. Nga të dhënat e para mësohjet se droga u kap në Rajo
Italiani humbi 1 kg marijuanë, 3 shqiptarët e marrin peng 3 shqiptar në Itali kanë përfunduar në burg pasi kanë marrë në peng një 22-vjeçar pais ky i fundit u kishte humbur një 1
Sekuestrohen 31 kg marijuanë në Ohër (VIDEO) 31.3 kilogramë marijuanë janë sekuestruar gjatë kontrolleve në një kasolle në afërsi të kampit “Andon Dukov” në Ohër.
600 kg marijuanë në gomone, arrestohen dy vlonjatët Dy shqiptarë me inicialet R.L. 30 vjec dhe D. H. 23 vjec, të dy nga Vlora janë arrestuar nga Guardia di Finanza e Barit
Transportonin çanta me drogë drejt Greqisë, arrestohen dy shqiptarët Policia greke ka sekuestruar mbi 78 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar, ndërsa në pranga janë vënë dy shqiptarë dhe
50 pako marijuanë në makinë, kapet “bossi” shqiptar në Greqi Policia greke ka vënë në pranga një shtetas shqiptar pasi iu kap një sasi prej 25 kh marijuanë. Nga raportimet e med
Kapen 188 kg marijuanë, policia greke arreston 2 shqiptarë3 Policia greke ka vënë në pranga dy shqiptarë pasi transportonin 188 kg marijuanë dhe 1 kg hashash çokollatë. Ndalimi
Kanye West probleme mendore për shkak të marijuanës Detaje të reja kanë dalë për gjendjen shëndetsore të Kanye West rreth një vit më parë. Kompania “Lloyd’s of London”
Tentuan të fusin marijuanë në Burgun e Dubravës, arrestohen dy gra Të martën Policia e Kosovës ka arrestuar dy gra, pasi tentuan të fusnin në burg substanca narkotike të llojit marijuanë.
Kapen 12,5 kg marijuanë në Tabanoc, në pranga dy shkupjanë Nëpunësit e policisë pranë Qendrës Rajonale për Punë Kufitare Veri në kalimin kufitar Tabanoc kanë penguar tentativë për
U arrestua mbrëmë me marijuanë në Mitrovicë, policia jep detaje për policin Policia e Kosovës ka dhënë detaje për policin që u arrestua mbrëmë pasi dyshohej se në makinë kishtë lëndë narkotike, të
I humb marijuana, policia bën thirrje që pronari të shkojë në stacion për ta marrë Një departament i policisë në Pensilvani është duke kërkuar pronarin e një sasie të marijuanës që i kishte humbur. At