999 rezultate për

marijuane

1 ton marijuanë, 18 persona disa nga të cilët shqiptarë në pranga 1 ton marijuanë është sekuestruar gjatë një operacioni të përbashkët mes policisë spanjolle dhe Shërbimi Gjerman i Hetim
E tmerrshme, nëna i jep fëmijës 1-vjeç të konsumojë marijuanë Brianna Ashanti Lofton, 20 vjeç, u arrestua pasi një video e saj duke i thënë fëmijës marihuanë shpërndahen në rrjete so
Tetovë, iu gjet marijuanë në shtëpi, arrestohet 61-vjeçari Gjatë kontrollit policor të shtëpisë së një 61 vjeçari në rrugën “Vëllezërit Miladinovci” në Tetovë janë konfiskuar 200
Pamjet, si u ndoq në det "Tan Zimani" me gomonen me 424 kg marijuanë (VIDEO) Në videon e bashkëngjitur lajmit janë pamjet e aksionit të policisë greke për sekuestrimin e sasisë prej 424 kg drogë.
Transportuan 5 ton drogë drejt Italisë, kush janë 9 shqiptarët e arrestuar Policia Italiane ka shkatërruar një grup të madh kriminal ku në pranga ka vënë 25 persona. Banda e trafikut të drogës
EMRAT/ Kush janë 3 "kapot" shqiptar që trafikuan në Itali 5 ton marijuanë Policia italiane ka vënë në pranga 25 persona në Itali si pjesë e trafikut të drogës nga Shqipëria. Mediat italiane s
4 kuintal marijuanë në Igumenicë, si u kap skafisti shqiptar Policia greke në mesnatë ka ndërhyrë duke kapur një gomone plot me marijuanë në Igumenicë. Sasia e madhe e drogës, pr
4 kuintal marijuanë për në Greqi, droga nga Shqipëria s'ka të ndalur Droga që vjen nga Shqipëria nuk ka të mbaruar. Një tjetër gomone plot me drogë nga vendi ynë është kapur në Igumenicë.
Në dy aksione sekuestrohen 143 kg marijuanë Në dy aksione të ndara të MPB-së policia një ditë më parë sekuestroi 143 kilogram marihuanë. Në aksionin e parë janë sek
Sekuestrohen 170 kg marijuanë, tre vlonjatë në pranga 170 kilogram marijuanë janë sekuestruar ditën e sotme nga policia Italiane gjatë dy operacioneve të ndryshme. Sipas
Laborator droge në garazh, shqiptari përfundon në pranga Një 28-vjeçar shqiptar është arrestuar nga autoritet italiane në Montecosaro, pasi u kap me një sasi të konsiderueshme d
14 thasë drogë në Durrës, arrestohet trafikanti Policia ka vënë në pranga një shtetas i cili akuzohet për trafik droge. Burimet zyrtare nga policia bëjnë me dije se
Po bënin pazarin e marijuanës, kapet mat shqiptari dhe dy grekët Policia greke ka ndaluar një automjet në Kapshticë në të cilën është gjetur një sasi e konsiderueshme droge. Burime z
Super dasma: 10.000$ për dekorin special me kanabis Dani Geen i tha ‘Po’ të dashurit të saj të zemrës, Zak Walton para 70 miqve të tyre të ngushtë dhe familjarëve verën e k
Çantat me drogë drejt Greqisë, kapen 5 shqiptarë në kufi Pesë shqiptarë janë arrestuar pasi kanë tentuar të kalojnë 96 kg marijuanë në Greqi. Mësohet se shqiptarët me çanta
Sekuestrohen 10 kg marijuanë në Dibër Në dy thasë të zinj, policia ka sekuestruar 10 kg marijuanë në Dibër. Sipas policisë, i dyshuari për drogën është një
66 kg marijuanë në makinë, kapet shqiptari në Greqi Në duart e Policisë greke ka rënë një shqiptar 41-vjeç që u kap me 66 kg marihuanë dhe kishte zbritur në zonën e Elasson
400 kg marijuanë, kapen mat shqiptari dhe greku në magazinë Policia greke ka kapur dhe sekuestruar 407 kg marijuanë në një magazinë ku ka arrestuar një shqiptar dhe një shtetas gre
U kap me 300 kg marijuanë, lihet në burg shoferi grek Eshtë lënë në arrest me burg shoferi grek i kamonit në të cilin policia meqedonase gjeti 300 kg marijunë në kufirin miid
Këngëtari shqiptar përgatit cigare me marijuanë para gjithë fansave (FOTO LAJM) Nëse menduat se epoka “e bukur” kur problemet e Stresit me policinë mbaruan do të zgjasë goxha, fatkeqësisht gabuat.