E konfirmon Hahn: Nuk hapen negociatat për Shqipërinë
999 rezultate për

marijuane

U kap me 5 kg marijuanë, arrestohet korrieri shqiptar i drogës Një i ri shqiptar është arrestuar nga autoritetet italiane pasi ishte në kërkim prej disa kohësh. Emiljan Korreshi, 2
Shqiptarëve nuk iu ecën plani, kapen me 65 kg marijuanë në Kozan Dy shqiptarë munden t'ua hedhin doganierëve në Kapshticë, por një kontroll i beftë në Kozan bëri që autoritetet greke t'
Po ruante drogën në shkurre, kapet nga policia greke i riu shqiptar Një 27-vjeçar shqiptar është vënë në prangat e policisë greke pasi është kapur me një sasi prej 57 kilogram lëndë narkot
100 kg marijuanë, si u kap anëtari i këshillit bashkiak Policia njoftoi dje se kishte kryer një operacion për kapjen e tre trafikantëve të drogës duke bërë me dije gjithashtu s
EMRAT/ Arrestohen katër shkodranët me 100 kg drogë në makinë Plicia e Shkodrës ka finalizuar me sukses operacionin e koduar “SEGMENTI” duke sjellë prangosjen e 4 personave të rrezik
U kap me 128 kg drogë, policia greke habitet me atë që i gjejnë shqiptarit Policia greke ka ushtruar kontroll në banesën e 49-vjeçarit Artan Meleqi nga Delvina. Kontrolli është bërë në banesën
Dy vjet përgjime, si u shkatërrua banda e frikshme e drogës Operacioni antidrogë është bërë në bashkëpunim mes policisë shqiptare dhe Guardia Di Finanza dhe hetimet kanë zgjatur më
Pasi vranë 39-vjeçarin, polica greke tjetër aksion ndaj shqiptarëve Policia greke pasditen e së enjtes, qëlloi mbi një shqiptar duke e lënë të vdekur në vend. Ngjarja e rëndë ndodhi në
Makinën plotë me kanabis, si e zbuloi policia shqiptarin Policia italiane ka arrestuar një 28-vjeçar shqiptar pasi gjatë kontrolleve në automjetin e tij iu gjet një sasi e konsi
Thasë me drogë brenda makinës, kush është shqiptari i arrestuar në Greqi Policia greke ka arrestuar një 45 vjeçar shqiptar të cilit pas një kontrolli i janë gjetur një sasi e konsideruseshme lë
E dinin kotec pëllumbash, por policia zbulon aty 45 kg marijuanë në Tetovë Sektori i Punëve të Brendshme i Tetovës ka zhvilluar pasditen dhe mbrëmjen e djeshme një aksion në luftën kundër drogës.
Drogë poshtë sendiljes së shoferit, sekuestrohen 21 kg marijuanë në kufi me Greqinë Të paktën 21 kg marijuanë janë kapur sot në kufirin greko-shqiptar. Droga u kap në Dafni të Igumenicës ndërsa u arre
Kapen 3 çanta me drogë në kufirin greko-shqiptar, ku dyshon e policia Të paktën 47 kg marijuanë janë gjetur të fshehura në kufirin greko-shqiptar. Siç raportohet droga u gjet në një zonë
Spektakël në det, si u kapën dy skafistët shqiptarë me 5.5 kuintal drogë në Itali (VIDEO) Autoritetet italiane njoftuan se kishin sekuestruar 557 kilogramë lëndë narkotike të llojit marijuanë, e cila vinte nga
Çantat plot me drogë, si u kapën dy të rinjtë shqiptarë në Greqi Dy shqiptarë janë vënë në pranga në shtetin grek pasi janë kapur me 46 kg drogë. Policia greke ka kapur 46 kg marijua
Coca-Cola po studion pijen e re me kanabis Coca-Cola njihet në të gjithë botën për pijen e famshme me gaz, por shumë shpejt mund të njihet edhe për pijet me kanabi
Ëmbëlsira me marijuanë në kishë, arrestohen dy gra Dy gra janë arrestuar pasi u kapën duke shitur ëmbëlsira që përmbanin marijuanë në një kishë në Georgia, SHBA. Ushq
Një tjetër shtet legalizon përdorimin e kanabisit Gjykata Supreme e Afrikës së Jugut ka legalizuar përdorimin e kanabisit nga të rriturit në vende private. Aktivistët e p
Arrestohet reperi i famshëm, u kap me kokainë dhe marijuanë Reperi Ty Dolla Sign është arrestuar nga policët në Atlanta për posedim të lëndëve narkotike. Ai dhe gjashtë persona të
Po ngarkonin makinën me marijuanë, policia greke kap "mat" tre shqiptarët Policia greke ka arrestuar tre shqiptarë në Selanik, pasi janë kapur me rreth 50 kilogram marijuanë. Shqiptarët, iden