999 rezultate për

marie

Kur Vuçiç ishte kamarier i Sheshelit (FOTO) Një fotografi që po qarkullon sot nëpër rrjete sociale në fakt e tregon atë si bartës birrash në një prej takimeve të pa
Maqedonia ka marrë raportin më kritik deri tani Ambasadorja e Hollandës në Shkup, Mariet Shuman ka komentuar raportin e KE-së për progresin e Maqedonisë. Shuman tha
Kamarieri nga Ferizaji: Titos i shërbyem pijet që i solli stafi i tij Kamarieri me përvojë 50-vjeçare, Ibrahim Qerimi, kishte pasur rast t’i shërbente edhe ish-kryetarit jugosllav, Josip Bro
Dosja e plotë: Kamarieri u vra me mjete bujqësore Denis Vyshka, ka merieri që u tortu rua nga pronarët e lokalit ku punonte në Dhërmi, është vrarë me një armë bujqësore.
Vrasja e kamarierit, policia arreston pronarin e lokalit Pronari i një lokali në Dhërmi u arrestua sot nga policia pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj kamarierit i cili u gj
Në Kinë punën e kamarierëve e bëjnë robotët (FOTO-LAJM) "Vajza ime më kërkoi të shpikja diçka. Asaj nuk i pëlqejnë punët e shtëpisë." Kështu shprehet Song Yugang, pronar i një
Alarmohet Vuçiç, i japin faturë pa llogari fiskale Kamarierët e një restoranti peshku në Beograd, ku ka ngrënë kryeministri serb, Aleksandër Vuçiç kanë bërë një gabim të m
Lokali ku kamarieret janë të armatosura (FOTO-LAJM) Ky lokal në Rifle të Kolorados është një ambient ku armët jo vetëm lejohen, por janë të mirëpritura. Pronarët e “Shooter
Kamarieri që u bë milioner nga lotaria (FOTO-LAJM) Deri para një muaji 27-vjeçari që shihni në foto punonte si kamerier, por tani ai është kthyer në një milioner. Matt Myl
Djali i Beckham punon kamarier Djali i David Beckham, Brooklyn Beckham, ka zgjedhur të punojë si kamarier, për të qënë i pavarur ekonomikisht. Ndon
Mbajnë peng kamarierin, në pranga 2 pronarët Dy persona janë arrestuar nga policia e Kavajës pasi akuzohen për pengmarje. Dy të arrestuarit pronarë të një lokali kan
Gjirokastër, arrestohet grabitësi i kazinosë Policia e Gjirokastres ka arrestuar grabitesin e kazinose ne dalje te qytetit te Gjirokastres. Jorgo Kumaraku ishte klie
Donna Marie e çmendur pas Lady Gaga (FOFO-LAJM) Donna Marie Trego është fansja më e madhe e Lady Gaga dhe këtë gjë e tregon fakti se ka shpenzuar deri tani 60 mijë ster
Striptiste dhe kamariere serbe në lokalet e Tetovës (VIDEO) Policia e Maqedonisë ka informuar sot se mbrëmjen e kaluar janë kryer disa kontrolle në disa lokale nate kryesisht në ra
"Kam frikë se Angelina do të vdesë shpejt" Një mikeshë e familjes së Angelina Jolie ka folur hapur mbi kancerin që ka prekur femrat e kësaj familjeje dhe ka thënë
Plazhi i fshehur, një nga mrekullitë e Meksikës (FOTO-LAJM) Me ujërat kristal e të pastër si dhe plazhet me rërë, parajsa idilike “zbret” në tokë. Ky brez me rëre dhe det, i cili ë
Juventinët kamarierë për një ditë (VIDEO-FOTO) Pasi siguruan titullin e dytë rresht në Serie A dhe të 29 zyrtar në historinë e tyre, Juventus gjen kohë edhe për pak sh
Prostitucioni, pranga 5 femrave në Lezhë Pesë femra janë arrestuar nga policia e Lezhës për ushtrim prostitucioni. Në pranga ka rënë tutorja 34-vjeçare, e cila k
Kamarierja e Mourinhos me bluzën e Messit (VIDEO) Një telekamerë "spiune" e vendosur në shtëpinë e trajnerit të Real Madrid Jose Mourinho. Tekniku portugez ndiqet teksa f
Straus Kan mbyll cështjen, dëmshpërblen paditësen Dominik Straus Kan ka arritur një marrëveshje ekonomike me kamarieren e Sofitel e cila e akuzonte për përdhunim, duke ev