999 rezultate për

marie

U arrestua si tutore e 5 studenteve, reagon Maria: Më arrestuan për një telefonatë… (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë më parë në Tiranë policia arriti të arrestojë një tutore 26 vjeçare e cila po ushtronte prostitucion me t
Pas drekës me princin William, modelja kamariere "zbret me këmbë në tokë" (FOTO LAJM) Modelja australiane e cila u bë e njohur pas publikimit të fotove ku ajo drekontë me princin William i është kthyer sot
EMRI/ Arrestohet për herë të dytë kamarieri që përdhunoi amerikanen në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar dje për herë të dytë një kamarier 20-vjeçar, i cili ishte ndaluar edhe në dhjetor të viti
Historia e kamarierit shqiptar që përloti çiftin Clinton: Më ke shpëtuar jetën Teksa ishin duke darkuar në një restorant, para këmbëve të Bill Clinton u përul një shqiptar i Kosovës, i cili i përlotu
Rrëfimi Rezart Taçit: Femrat, seksi, kur punoja si kamarier dhe ëndrra e babait për të blerë Milanin (VIDEO) Ish-bosi shqiptar i naftës, i cili dështoi në këtë biznes dhe më pas edhe u arrestua në Zvicër nën akuzën e mashtrimit,
Restoranti kinez në Itali akuzohet se po shërben këmbë njeriu Një restorant kinez në Itali është akuzuar se ka shërbyer këmbë njeriu në vend të mishit të ariut. Ky pretendim, ka a
Kërcënoi kamarieren me armë, arrestohet shkodrani 46 vjeçar (FOTO-VIDEO) Blutë e Tiranës kanë vënë në pranga një shtetas, i cili kishte kërcënuar me armë zjarri kamarieren e një lokali. Të njëj
Amerikania rrëfen përdhunimin: Kamarieri "shqeu" derën dhe… Një shtetase amerikane, rezidente në Tiranë, ka denoncuar në Polici për përdhunim kamerierin e një bari ku ajo kishte që
Ankesa e rrallë e kamerierit/ "Na e shpifi Taulant Balla, nuk paguan asnjëherë" Një “denoncim” i pazakontë është bërë këtë herë nga “kamarieri dixhital”, i ardhur në adrësë të Berishës. Ish-kryemi
Kamarieri Obama u shërben veteranëve gjelin e "Falenderimeve" (FOTO LAJM) SHBA-të festojnë sot festën zyrtare "Ditën e falenderimeve". Presidenti aktual i Shteteve të Bashkuara Obama, ka krye
Çelësi i ndryshkur i kamarierit të Titanik-ut shitet për 85.000 £ Një çelës i vogël, i ndryshkur që i përkiste një dollapi të Titanik-ut është shitur në një ankand në Angli për 85.000 £.
Kamarieri helmon drekën e dasmës me spraj mushkonjash (FOTO LAJM) Një kamerier në Otranto, provincë e Leçes në Itali ka shkatërruar drekën e dasmës në të cilën shërbente, pasi helmoi gj
Sasha Obama, kamariere në një restorant me ushqime deti (FOTO LAJM) Sasha Obama, vajza e presidentit Obama ka filluar të punojë në një restorant më ushqime deti, për të mësuar çdo të thotë
MPB ftesë shqiptarëve, kërkohen 37 profesionistë Mimistria e Punëve të Brendshme ka shpallur konkursin për pranimin e 37 pprofeësionistë. Vende të lira pune ka për kë
Konfirmohet edhe një sulm tjetër në Gjermani Mesa duket në Gjermani është konfirmuar për Sky News se ka ndodhur edhe një sulm tjetër në Gjermani. Bëhet fjalë për
Shqiptari qëllohet për vdekje pas sherrit për kamarieren Për motive të dobëta, një shqiptar është ekzekutuar në qendër të Athinës. Ngjarja e rëndë ka ndodhur ne afërsi të sheshi
Tutorja 61-vjeçare rekrutonte kamarieret për seks (FOTO LAJM) Nga Seksioni për Trafiqet e Paligjshme eshte finalizuar operacioni “Deep”. Arrestohen për veprat penale të “Shfrytëzimit
Rita Ora në kopertinën e “Marie Claire” (FOTO) Rita Ora është zgjedhur në kopertinën e revistës "Marie Claire", në Rusi. Vetë këngëtarja ka postuar në profilin e sa
Shqiptari shfrytëzonte për prostitucion kamarieren Një shqiptar dhe një moldave janë vënë në pranga pasi detyronin kamarieren kundër dëshirës së saj të bënte seks me klien
Pranga tutores 61 vjeçare që shfrytëzonte 2 kamarieret si prostituta Dy kamariere të cilat shfrytëzoheshin edhe për prostitucion merrnin urdhra nga një tutore 61 vjeçare. Blutë e Tiranës ta