999 rezultate për

marie

Tmerri në plazhin e Kopakabanës, kjo është foshnja që u vra tragjikisht (FOTO LAJM) Kjo është fotografia e parë e publikuar e foshnjës nëntë muajsh që u vra kur një makinë përplasi turmën e njerëzve në pl
Motrat më të bukura në botë janë nga Los Anxhelosi (FOTO LAJM) Leah Rose dhe Ava Marie janë dy binjaket identike nga Los Anxhelosi dhe Orange County, të cilat janë konsideruar nga ndj
Historia si në përralla e shqiptarit, nga kamarier në sipërmarrës restorantesh në New York Duket se legjenda për shqiptarët që e kanë nisur nga hici dhe kanë përfunduar në sipërmarrës të mëdhenj nuk është një l
Kamarieri shqiptar përdhunoi amerikanen, dënohet me katër 4 vjet burg Një 21 vjeçar është shpallur fajtor nga Gjykata e Tiranës, si autori i përdhunimit të një shtetaseje amerikane. Sipas
Hajduti vjedh kamarierin mes ditës në Tiranë Një grabitje ka ndodhur pak orë më parë në Tiranë ku një persona ka hyrë në një lokal dhe ka vjedhur një kamarier. M
Pronari rreh kamarieren në mes të rrugës se donte të linte punën Një 28 vjecar është arrestuar nga Policia në Fier pasi ka rrahur kamarieren e lokalit të tij. Pronari i lokalit Ervin
Kërkonte punë kamariere, kaçurrelsja nga Korça fut në sherr pronarin me gruan Një vajzë e re e cila kërkonte vetëm një punë ka futur në sherr një çift pronarësh në Korçë. Vajza e cila që sapo ki
Momenti tmerrues kur kamarieri i hedh sipër tenxheren me supë të nxehtë fëmijës (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një restorant në kinë, ku një kamerier ka rrëshqitur duke i hedhur supën e nxehtë sipë
Hetohet ish Prokurorja e EULEX Marie Bamieh Prokuroria Themelore në Prishtinë, departamenti për krime të rënda, është duke zhvilluar hetime kundër ish prokurores së
"Nusja nga Stambolli" fillon të punojë si kamariere në Pragë Aktorja e njohur e serialit "Nusja nga Stambolli", Asli Enver është filmuar në Pragë tek shërbente kafe në një bar.
Aktorja e famshme nën akuzë, vodhi bakshishet e kamarierëve Aktorja e famshme Jessica Biel, gruaja e Justin Timberlake, është vënë nën akuzë. Atë e kanë denoncuar punonjësit e rest
Punonte si kamarier, dëshmitarja flet për shqiptarin e ekzekutuar në Belgjikë Nëj 31-vjeçar shqiptar u ekzekutua për vdekje në Belgjikë në mes të natës, ku po punonte si kamarier. Policia bëri m
Punonte si kamarier, shqiptari ekzekutohet me armë zjarri në Belgjikë Policia belge bën me dije se një 31- vjeçar shqiptar është ekzekutuar me dy plumba nga persona të paidentikuar. Sipa
Si u turturua barbarisht mirditorja e cila sfidoi Enver Hoxhën (FOTO LAJM) Të gjithë jemi njohur me turturat që u bëheshin kundërshtarëve në sistemin komunist të cilin Shqipëria e “gëzoi” për gat
Të famshmit shqiptarë që e nisën nga zero: Shitës cigaresh dhe kamarierë Dëshira për tu bërë të suksesshëm dhe puna e palodhur janë shpeshherë çelsi drejt arritjeve të mëdha. Pavarësisht se
Vodhi një celular, pronari dhe kamarieri bëjnë për koma të riun Detaje të reja janë zbardhur nga zenka e frikshme në Tiranë ku një 31 vjeçar është rrahur brutalisht nga pronari i një l
Tmerr në Londër, terroristët i ngulën thikën 30 cm kamarieres Londra mbrëmë u trondit nga 3 sulme terroriste ku mbetën të vdekur 9 persona dhe të plagosur 46 persona. Në njërin n
3000 lekë nata, si dy pronarët durrsakë i kthenin kamarieret në prostituta Policia ka vënë në pranga 4 persona mes të cilëve dy pronarë lokali në qytetin e Durrësit të cilët akuzohet për shfrytëz
Bleona Qereti përfundon si kamariere? (FOTO LAJM) Këngëtarja Bleona Qereti i është rikthyer punës së saj pas publikimit të kritereve për një partner të ri në jetë. Bu
Klienti i vë armën në kokë kamarieres: Më shërbe ose do t'vras! Një kamarierë në Tiranë është gjendur në një situatë tmerruese. Mësohet se një klient i dehur i ka vënë pistoletën në ko