999 rezultate për

marie

Kapet gruaja e tmerrshme kanibale ruse që ka ngrënë 30 persona (FOTO LAJM) Një “grua kanibale”, e cila dyshohet se ka ngrënë 30 persona, akuzohet se ka shtyrë bashkëshortin e saj të vrasë një kam
Lajm i keq për kamarierët, rrezikojnë të mbeten papunë Teknologjia tashmë prej kohësh është në një sfidë shumë serioze me njeriun. Vendet e punës me përparimin e teknologji
Këngëtarja shqiptare heq dorë nga muzika dhe bëhet kamariere Këngëtarja e hitit "Të ka lali shpirt", Silva Gunbardhi duket se ka vendosur që të "heqë dorë" nga muzika. Ajo i ka h
Këngëtarja e "Të ka lali xhan" lodhet nga muzika, bëhet kamariere (FOTO LAJM) Silva Gunbardhi është një prej këngëtareve më të njohura të shoëbizit shqiptar, emrin e të cilës mbajnë disa nga hitet s
E dashura franceze e djalit të Pirro Çakos publikon videon romantike (VIDEO) Është e sigurt se Anthony Çako, djali i ish-çifitit Inva Mula dhe Pirro Çako, po ndjek rrugën e prindërve sa i përket ar
Preku kamarieren nga prapa por u bë qesharak (VIDEO) Një kamariere nga Gjeorgjia është kthyer në personazhin e ditës, pas qarkullimit online të një videoje të marrë nga kame
Droguan dhe përdhunuan italianen, në pranga dy kamarierë shqiptar Dy shqiptarë kanë rënë në pranga të policisë italiane pasi akuzohen se kanë përdhunuar 30 vjeçaren Italiane, mbas dasmës
Blerina Bombaj e tregon për herë të parë: Kam punuar kamariere Dietologen Blerina Bombaj e njohim nëpërmjet këshillave për ushqyerjen e balancuar dhe të shëndetshme si dhe për angazhi
Rama i bën sygjerimin e çuditshëm vajzës së diplomuar: Puno kamariere! Kryeministri Edi Rama është ndalur në Lushnje gjatë turit të llogaridhënies. Gjatë sesionit të pyetje-përgjigjeve, nj
Ky kamarier është hero, shikoni si i shpëton jetën dy policëve (VIDEO) Ky momenti kur një kamerier i shpëton jetën dy policëve që kishin mbetur të bllokuar brenda veturës e cila ishte përmby
Aksidentohet makina e policisë, kamarieri u shpëton jetën (VIDEO) Një kamerier ka arritur t’ua shpëtojë jetën dy policëve që kishin mbetur të bllokuar brenda veturës zyrtare të aksidentu
Ndahet nga jeta vajza e sopranos Marie Kraja Profesoresha Inis Kraja, vajza e sopranos Marie Kraja është ndarë sot nga jeta. Lajmin e trishtë e ka ndarë përmes n
Austria kërkon 40-vjeçarin shqiptar: Kërcënoi me armë kamarieren Policia austriake ka shpallur në kërkim një shqiptar i cili akuzohet për një grabitje të ndodhur për Krishtlidnje në Spi
Dikur ishte e pastrehë, shihni jetën luksoze që bën tani falë të dashurëve Jeanemarie Almulla është një 26-vjecare nga Miami, e cila bën një jetë luksoze dhe shëtit në të gjithë botën. Dikur 2
Di Maio, 32 vjeçari që ka punuar kamarier mund të jetë kryeministri i ri italian Në zgjedhjet parlamentare të Italisë partia fituese rezulton “Lëvizja 5 Yjet” e Luigi di Maio. Pavarësisht kësaj “Lë
Ju kujtohet Marieli i Big Brother? Shikoni çfarë ka ndodhur me të Do të gënjenim nëse do thonim se nuk e mbajmë mend shprehjen e famshme ''Nxirre luanin Mariel''. Kjo shprehje është përd
Motra milionere, vëllai i Rita Orës punon kamarier (FOTO LAJM) Përveç këngëtarës Rita Ora, një vëmendje të madhe ka marr edhe motra e saj Elena e cila shpesh është pjesë e mediave roz
Fiton vilën luksoze, 50-vjeçarja refuzon të jetojë atje (FOTO LAJM) Marie Segar, 50 vjece fitoi një shtëpi prej 845,000 euro për vetëm 40 euro që bleu një biletë fituese në llotari ka vend
Mjeku amerikan dënohet me 175 vjet burg, arsyeja shokuese Ish mjeku i ekipit të gjimnastikës së SHBA-ve, Larry Nassar është dënuar me 175 vjet burg për abuzim seksual me së paku
Larg politikës, puna e parë e këtij deputeti do t'ju japë shpresë për të ardhmen Sot është deputet në Kuvendin e Shqipërisë, por puna e parë e Klevis Balliut ka qënë kamarier. Gjatë një interviste