999 rezultate për

maria

Orgji me klientet, rrëfehen vajzat: Si na shfrytëzuan… Policia vetëm pak ditë më parë arriti të kapë dhe të arrestojë një rrjet prostitucioni. Përveç vajzës 26- vjeçare që
Maria, tutorja që e nisi rrugën si një viktimë trafiku (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë me parë Policia e Tiranës vuri në pranga një 26-vjeçare nga Korça e identifikuar si Maria Th., me akuzën
Mascherano i sinqertë: Shkaktova penallti ndaj Di Marias, por ... Javier Mascherano është treguar mëse i sinqertë pas përfundimit të ndeshjes, teksa ka pranuar se i ka shkaktuar faull Di
PSG – Barcelona/ Formacionet zyrtare Ethet e Ligës së Kampionëve rikthehen me ndeshjen PSG – Barcelonë. Në ‘Parkun e Princave’, skuadra kampione e Francës
Murgesha spanjolle trondit Kishën: Maria nuk ka qenë e virgjër "Maria nuk ka qenë e virgjër", ka qene kjo deklarata e një murgeshe argjentinase e cila jeton në Spanjë, e cila ka skand
Vdekja e historianit, tezja: Marian Levanti na shkatërroi, kush ka vrarë të vritet! Vrasja e Altin Kocaqit, vëllait të historianes Elena Kocaqi i cili u godit për vdekje nga kunati i tij, tashmë në burg,
Zyrtare/ Vendoset e ardhmja e Di Maria Tifozët e Paris Saint-Germain kanë marrë një lajm të mirë nga Angel Di Maria. Ylli argjentinas, ka mohuar spekulimet e m
Ju kujtohet "Dulce Maria"? Ja si duket ajo pas shumë vitesh (FOTO LAJM) Kanë kaluar shumë vite, por ata që e kanë ndjekur serialin “Fytyrë engjëlli” ku protagoniste kryesore ishte Dulce Maria
"Di Maria u shit sepse ishte shumë i shëmtuar për Realin" Zv.drejtori sportiv i Barcelona-s, Carles Rexach, ka dhënë një deklaratë bombastike në mediat spanjolle pasi ka deklarua
Mariah Carey shuan heshtjen: Jam e turpëruar pas performancës së fundit (FOTO LAJM) Mariah Carey është prononcuar për herë të parë lidhur me performancën e shëmtuar natën e Vitit të Ri. Ajo e ka shprehur
Mariah Carey lë nam natën e vitit të ri, nis të qajë në skenë (VIDEO) Këngëtarja e njohur Mariah Carey ka kaluar vërtetë një moment TË sikletshëm gjatë performacës në mbrëmjen e Vitit të Ri
Mariah Carey e marrosur pas të dashurit të ri U përfol për një romancë të re, e duket se gjerat po shkojnë mësë miri. Gjërat kanë nisur të bëhen serioze mes Mariah
Mariah Carey në krahët e balerinit. Çfarë mendon ish bashkëshorti? Ditën e mërkurë, "Daily Mail" publikoi fotot e 46-vjeçares Mariah Carey me balerinin 33-vjecar, Brian Tanaka, teksa po s
Mariam Ndroqi emërohet drejtorja e re e përgjithshme e RTV Ora News Presidenti i Ora News, Ylli Ndroqi gjatë ditës së sotme ka prezantuar drejtuesen e re të grupit mediatik “Yldon Media gr
Mariah Carey dështon sërish me photoshop-in (FOTO LAJM) Mariah Carey ka pozuar me rroba banje, ndërsa barku i saj i ngjan atij të një manekini. Këmbët e 46-vjeçares duken shumë
Fansat kritikojnë Mariah Carey për keqpërdorimin e Photoshop-it Ajo është e njohur për publikimin e fotove “selife” në rrjetet sociale. Megjithatë, Mariah Carey është gjendur në vë
Vrau italianin se i prishi gjumin, nëna kërkon dënimin maksimal për shqiptarin Nëna e financierit italian Francesco Maria Pennacchi, i vrarë nga shqiptari Lorenc Prifti i ka shkruar një letër preside
SKANDAL / Grushta dhe shkelma shoqes së klasës, por ja si merr hak ajo (VIDEO) Mosha e adoleshencës është më delikatja, pasi i bën të rinjtë të humbin shpejtë toruan. Por, duket se minutat e push
‘34 vite burg’ për familjen shqiptare të ISIS Nëntë vite burg ka kërkuar prokuroria italiane për Maria Giulia Sergio e njohur ndryshe si Fatima. Ky është procesi parë
Si e zbuloi Maria Bamieh korrupsionin në EULEX? Ish-prokuroja e EULEX-it Mariah Bamieh ka hedhur dritë mbi ngjarjen e rastit "Klinton", në lokalin Sekiraqa me 23 shtato