999 rezultate për

maria

“Kriminelët mariachi” ekzekutojnë 3 persona në zonën turistike Të paktën 3 persona janë vrarë nga autorë të veshur si muzikantë tradicionalë (Mariachi) në Mexico City, ndërsa 7 të tje
Kjo grua do të sjellë në jetë tripletë, por njerëzit po e urrejnë për këtë arsye Maria nga Kopenhagen do të bëhet nënë e trenjakëve. Kur nisi të dyshonte se ishte shtatzanë ajo dhe burri i saj Andrea n
E dashura e Marianos, e "çmendur" pas kafshëve (FOTO LAJM) Për të mbushur boshllëkun e Cristiano Ronaldo, Real Madridi ka krikthyer në ekip sulmuesin brazilian, Mariano Diaz. M
"Çmendet" Di Maria! Ky është supergoli nga goditja e këndit (VIDEO) PSG po përballet me Nimes ndaj të cilëve ka kaluar në avantazh me anë të Neymar. Neymar shtyu në rrjet një top të kt
ZYRTARE/ Ky lojtar merr numrin 7 te Real Madrid Që nga largimi i Cristiano Ronaldos, numri 7 te Real Madridi nuk kishte gjetur ende zëvendësues. Por së fundmi klubi
Ky lojtar e ka marrë fanellën me numër 7 te Real Madridi (FOTO LAJM) Për të mbushur boshllëkun e Cristiano Ronaldo, Real Madridi ka krikthyer në ekip sulmuesin brazilian, Mariano Diaz. M
Sulmuesi i ri i Realit kalon me sukses testet mjekësore (FOTO LAJM) Së fundmi raportohet se futbollisti, Mariano Diaz ka arritur të rikthehet në Madrid ku edhe po kryen teste mjekësore pra
Zyrtare: Reali bën goditjen e madhe në merkato Real Madrid ka zyrtarizuar transferimin e sulmuesit Mariano Diaz, nga Lyon. Në një deklaratë të publikuar në rrjetet
Dështoi me të gjithë por Perez bëhet gati për këtë blerje që do të trondisë tregjet Mariano mund të bëhet blerja e fundit e verës nga Real Madrid. “Marca” raporton se klubi madrilen ka konfirmuar inter
Ze Maria: Pas ndeshjes së tretë do ta shihni Tiranën e vërtetë Tirana rikthehet në Superiore, pas një viti në Kategorinë e Parë. Trajneri, Ze Maria, ka dalë përpara mediave në kuad
Tirana mposhtet nga Prishtina, talenti kosovar "çmonton" ekipin e Ze Marias Tirana u mund në miqësoren e tretë në kuadër të përgatitjeve për sezonin e ri, pas fitoreve me Apoloninë dhe Flamurtarin
PSG "shkërmoq" Monacon në Superkupën e Francës, Di Maria tregohet fantastik (VIDEO) Ndeshja për Superkupën e Francës është fituar nga skuadra e PSG pasi mundi me rezultat të thellë 4-0 Monacon. Lojtar
Çmendet Di Maria! Ky është supergoli nga goditja e dënimit (VIDEO) Pjesa e parë e ndeshjes mes PSG dhe Monacos, e vlefshme për Supërkupën e Francës është mbyllur me rezultata 2-0 në favor
Festë e veçantë, Ze Maria “sulmohet” me vezë dhe miell (FOTO LAJM) Ze Maria “sulmohet” me vezë dhe miell. Ditëlindja e 45-të e trajnerit është shoqëruar me një festë disi të veçantë prej
Interi shumë pranë firmosjes me "yllin" e PSG Sipas mediave sportive, Interi është shumë pranë transferimit të mesfushorit të PSG, Angel Di Maria. “FOX Neës Argen
Angel Di Maria nis kontatet me Interin Angel Di Maria është pranë largimit nga PSG. Aventura e yllit argjentinas te kampionët e Francës, mund të përfundojë kët
Di Maria lojtari i parë amerikano-jugor që i shënon Francës që nga viti 1986 Franca dhe Argjetnina po luajnë ndeshjen e tyre me eliminim direkt në "Kazan Arena". Por Angel Di Maria që shënoi nj
Fantastik Di Maria, distanca e golit është e "frikshme" (VIDEO) Angel Di Marias i është besuar krahu i djathtë i sulmit të Argjeninës, duke lënë në stol emra si Aguerro, Higuain apo Dy
Rikthehet Argjentina, Di Maria barazon me një super gol (VIDEO) Fantastik Di Maria! Argjentina tashmë ka barazuar rezultatin e ndeshjes në minutën e 42' me anë të Di Marias. Di
Uruguaji më në fund kalon në avantazh ndaj Egjiptit (VIDEO) Uruguaji ka gjetur më në fund golin e avantazhit ndaj Egjiptit në "Yekaterinburg Stadium". Ai që ka shënuar është mb