999 rezultate për

maria

Di Maria rinovon me PSG Ylli argjentinas që aktivizohet me skuadrën e Paris Saint Germain në Francë, Angel Di Maria duket se do të vazhdojë karr
Di Maria: Mbappe është fituesi i ardhshëm i Topit të Artë Mesfushori i Paris Saint-Germainit, Angel Di Maria, ka folur fjalë të mira për bashkëlojtarin e tij, Kylian Mbappen, duk
Vajza e ish-futbollistit napolitan, tifoze e 'çmendur' e Milanit (FOTO LAJM) Marianna Gautieri, vajza e ish futbollistit napolitan, tashmë trajner, Carmine Gautieri, vijon të shprehë dashurinë e sa
Krisje totale, Tirana merr vendimin ekstrem për Ze Marian Ze Maria merr përsipër faturën e humbjes në derbi dhe startin e dobët të sezonit, sepse Tirana ka vendosur ta largojë.
E bujshme! Di Maria mbyll karrierën në Europë Mesfushori i Paris Saint-Germain, Angel Di Maria, së fundmi ka deklaruar se shumë shpejt do të vij koha që ai të alrgohe
Di Maria tregon fituesin e "Topit të Artë", nuk është Neymar Mesfushori i Paris Saint-Germain, Angel Di Maria, beson se "Topin e Artë" do ta fitojë miku i tij i skuadrës, Kylian Mba
Shkarkohet trajneri i Tiranës? Flet presidenti i klubit Tirana nuk e ka përballuar dot formën e mirë të Partizanit duke humbur kështu derbin kryeqytetas. Pas kësaj humbje e
Rrëfimi i shqiptares: Si t’u shpjegoj fëmijëve pse babai i tyre nuk është më “Unë jam një grua e ve, që nuk mund të gjejë punë, me dy fëmijë që duan të rriten dhe pyesin perdite pse babai i tyre vd
Fantastik Di Maria, barazon rezultatin ndaj Rennes (VIDEO) Paris Saint-Germaini duket se është zgjuar në ndehsjen kundër modestëve të Rennes duke shënuar edhe golin e barazimit.
Ze Maria: Morëm një rezultat pozitiv Trajneri i Tiranës, Ze Maria ka thënë se ka pasur frikë se mos humbiste ndeshjen kundë Skënderbeut. • Barazimi mund t
Lopetegui: Mos harroni që Roma vjet eliminoi Barcelonën Trajneri Julen Lopetegui është shumë i lumtur me ndeshjen e parë në Champions League me Realin mbi të gjitha për rezulta
Mariano Diaz në ankth, ende nuk ka debutuar me Realin Mariano Diaz është në kërkim të debutimit me Real Madridin, derisa ai u transferua në Real gjatë këtij afati kalimtar, p
Ze Maria: E rëndësishme është që fituam Trajneri i Tiranës, pas fitores me Luftëtarin deklaroi se e rëndësishmja është fitorja dhe jo rezultati. • E kishit m
“Kriminelët mariachi” ekzekutojnë 3 persona në zonën turistike Të paktën 3 persona janë vrarë nga autorë të veshur si muzikantë tradicionalë (Mariachi) në Mexico City, ndërsa 7 të tje
Kjo grua do të sjellë në jetë tripletë, por njerëzit po e urrejnë për këtë arsye Maria nga Kopenhagen do të bëhet nënë e trenjakëve. Kur nisi të dyshonte se ishte shtatzanë ajo dhe burri i saj Andrea n
E dashura e Marianos, e "çmendur" pas kafshëve (FOTO LAJM) Për të mbushur boshllëkun e Cristiano Ronaldo, Real Madridi ka krikthyer në ekip sulmuesin brazilian, Mariano Diaz. M
"Çmendet" Di Maria! Ky është supergoli nga goditja e këndit (VIDEO) PSG po përballet me Nimes ndaj të cilëve ka kaluar në avantazh me anë të Neymar. Neymar shtyu në rrjet një top të kt
ZYRTARE/ Ky lojtar merr numrin 7 te Real Madrid Që nga largimi i Cristiano Ronaldos, numri 7 te Real Madridi nuk kishte gjetur ende zëvendësues. Por së fundmi klubi
Ky lojtar e ka marrë fanellën me numër 7 te Real Madridi (FOTO LAJM) Për të mbushur boshllëkun e Cristiano Ronaldo, Real Madridi ka krikthyer në ekip sulmuesin brazilian, Mariano Diaz. M
Sulmuesi i ri i Realit kalon me sukses testet mjekësore (FOTO LAJM) Së fundmi raportohet se futbollisti, Mariano Diaz ka arritur të rikthehet në Madrid ku edhe po kryen teste mjekësore pra