999 rezultate për

maria

Maria Garcia sekreti i formës së Caicedos (FOTO LAJM) Felipe Caicedo duket se ka gjetur formën e tij më të mirë tek Lacio. Ai ka shënuar dy gola në dy ndeshjet e fundit n
Po shihte lajmet, burri zbulon se gruaja e tij ishte pro*titutë Një burrë zbuloi që bashkëshortja e tij ishte prostitutë pasi ajo u arrestua dhe gjithçka u transmetua direkt në televiz
PSG kalon në epërsi ndaj Lyonit (VIDEO) PSG ka kaluar në avantazh ndaj Lyon në "Parc Olympique Lyonnais". Ai që ka shënuar është mesfushori argjentinas, Ang
Di Maria tregon arsyen e dështimit te Manchester United Angel di Maria qëndroi te Manchester United vetëm një sezon në vitin 2014 20115 dukë shënuar vetëm 3 gola në 27 ndeshje,
Kjo vajzë ka lindur me një "mallkim" në trup, babai e mbyllte në shtëpi E "dënuar" përjetësisht të kishte një trup të mbuluar me nishane balerina e njohur ka treguar sesi në fakt edhe babai i
Ze Maria shfajëson Halilin: Fajin e ka drejtori dhe menaxheri Ze Maria u largua në fillim të muajit tetor nga Tirana, duke i lënë 24 herë kampionët e shqipërisë nga fundi i tabelës.
Kërkohet vetëm fitorja, formacionet zyrtare: PSG - Liverpool PSG dhe Liverpool do të luajnë sonte me njëra-tjetrën në "Parc des Princes", e vlefshme për UEFA Champions League. P
62 vjeçarja italiane realizon ëndrrën, bëhet nënë në Shqipëri Pas shumë kohësh në pritje të partnerit të duhur, një shtetase italiane 62 vjeçarë, është bërë nënë në vendin tonë.
Di Maria nuk do i bashkohet Ronaldos te Juventusi Angel Di Maria nuk do ti bashkohet ish shokut të tij të skuadrës, Cristiano Ronaldo te Juventusi, pavarësisht se portuge
Ylli i PSG: Napoli dhe Liverpool janë superior ndaj nesh Ylli i skuadrës së Paris Saint Germain, Angel Di Maria ka theksuar se Napoli dhe Liverpool janë favorit kundrejt parisie
Ylli argjentinës rinovon me kampionët e Francës Ylli i skuadrës së Paris Saint Germain, Angel Di Maria ka rinovuar kontratën me kampionët në fuqi të Francës. Kontrata e
A është kjo greke, sozia e modeles shqiptare me famë botërore Emina Cunmulaj ishte ylli në qendër të “Vip Club” të dielën e shkuar. Pasi rrëfeu në ç’orë zgjohet (herët), ç’plane kish
PSG nuk ndalet në Ligue 1, mposht bindshëm Marseillen (VIDEO) Paris Saint-Germaini fitoi sonte në transfertë ndaj Marseilles me rezultatin 0-2 në kuadër të javës së 11-të të ligës el
Halili: Ndjej keqardhje për Ze Maria Presidenti i skuadrës së Tiranës, Refik Halili tha se ndjen shumë keqardhje për largimin e Ze Maria, por sipas tij ky is
Ze Maria: Largohem me pengje nga Tirana Trajneri i Tiranës, Ze Maria doli sot në një konferencë për të njoftuar largimin përfundimtar me nga skuadra e Tiranës.
E FUNDIT/ Ze Maria shkarkohet nga Tirana Skuadra e Tiranës ka shkarkuar Ze Marian nga posti i trajnerit. Ka qenë pikërisht presidenti i skuadrës, Refik Haliliqë
"Shpërthen" Ze Maria, shkelma e thyerje tavolinash Trajneri i Tiranës, Hoze Marselo Ferreira ka dalë jashtë kontrollit me sjelljen e tij pas humbjes ndaj Laçit. Pasi nd
Shkatërrim total, PSG fiton bindshëm ndaj Cervena Zvezdës (VIDEO) PSG ka shkatërruar Cervenën e Zvezdës me rezultatin e përgjithshëm 6-1, ndeshje e vlefshme për raundin e dytë të UEFA Ch
PSG deklason Cervena Zvezdën (VIDEO) PSG ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Cervena Zvezdës në "Parc des Princes". Autori i këtij goli është Angel Di Ma
Di Maria rinovon me PSG Ylli argjentinas që aktivizohet me skuadrën e Paris Saint Germain në Francë, Angel Di Maria duket se do të vazhdojë karr