999 rezultate për

maria

Milani tenton sërish për Joviç dhe Mariano Milani mendon të bëjë edhe një tentativë të fundit për sulmuesit e Real-it, Mariano Diazi dhe Luka Jovic. Zyrtarët e
Një dasmë në horizont, këngëtari shqiptar marton vajzën (FOTO LAJM) Vajza e madhe e këngëtarit të njohur Stefi Prifti, Maria ka vendosur që shumë shpejt t’i japë fund beqarisë. Burime p
Reali i heq numrin 7 Marianos për Hazard Përfundimisht, Eden Hazard do ta veshë fanellën me numrin ‘7’ sezonin 2019/20, kurse Mariano ’24’. Real Madridi ka zb
Di Maria përmbys Rennes me një supergol, Neymar i mërzitur nuk feston në tribunë (VIDEO) Paris Saint Germanin ka përmbysur Rennes në Superkupën e Francës. Kryeqytetasit e mbyllën në disavanatzh pjesën e parë t
Njihuni me të dashurën "bombë" të Mariano Diazit (FOTO LAJM) Quhet Yaiza Moreno dhe është bashkëshortja e Mariano Diazit. U mendua se në "Santigo Bernabeu" do të zëvendësonte Geo
"Kam fjetur vetëm me 5 burra", këngëtarja me famë botërore flet për jetën private Edhe pse lidhjet e dashurisë së Mariah Carey kanë pasur një publicitet të madh përgjatë viteve, këngëtarja tha së fundi,
Kështu bëhët një selfie i bukur sipas Mariah Carey (FOTO LAJM) Mariah Carey e di shumë mirë që sekreti për foton perfekte fshihet pas dritës së mirë, e cila sigurisht bën diferencën.
Sindroma e Maria Antonetës që zbardh flokët brenda natës Sindroma e Maria Antonietta është një gjendje e dyshuar mjekësore e karakterizuar nga zbardhja e papritur e flokëve. Në
Inter ka në plan anësorin e PSG Inter po punon për të sjellë në Serinë A anësorin me tipare sulmuese të skuadrës së PSG-së, argjentinasin Angel Di Maria
Di Maria mes Atletico Madrid dhe Barcelonës E ardhmja e Angel Di Maria është larg Paris Saint-Germain, sepse argjentinasi kërkon më shumë hapësirë për të luajtur.
Reali mposht Villarrealin, "blindon" vendin e 3 (VIDEO) Reali i Madridit është rikthyer te 3 pikëshi pas dy javësh mungesë. Skuadra e drejtuar nga Zinedine Zidane ka triumfuar
Kapet mbi një ton e gjysmë marijuanë në Itali, arrestohen trafikantët shqiptarë Në brigjet e Salentos, policia italiane ka sekuestruar një sasi të madhe droge. "La Republica" shkruan se mbi 1 ton e
Zbulohet lidhja mes Vinicius Junior dhe "Bombës" braziliane (FOTO LAJM) Pak kohë më parë, Vinicius Junior deklaroi se nuk ka të dashur duke thënë se vetja e tij është më e rëndësishme në këtë
PSG arratiset 20 pikë nga vendi 2-të (VIDEO) PSG ecën me hapa të çmendur në kampionat. Ndeshja që mund të cilësohet si më të vështirat për PSG ajo përballë Marsi
Me ardhjen e Zidane këto priten të jenë viktimat e mundshme Rikthimi i Zinedine Zidane ka zgjidhur problemin në pankinën e Real Madrid, por ndërkohë francezi vjen me një mori vikti
Di Maria nuk heq dorë nga golat spektakolar (VIDEO) Angel Di Maria ka arritur të shënojë golin e 3-të për Paris Saint-Germainit, në një ndeshje të mbetur të Ligë 1 kundër D
Modelja shet virgjërinë 2 milionë dollarë Modelja 23-vjeçare nga Azerbajxhani, Mahbuba Mammadzada, e njohur me emrin e artit “Maria” ka shitur virgjërinë e saj pë
Ky është festimi i çmendur i Diego Simeones pas golit të Maria Gimenez (VIDEO) Goli i parë i Atleticos së Madridit ndaj Juventusit erdhi në minutën e 78', nga Jose Maria Gimenez, por ekipi i Simeones
Angel Di Maria shënon golin e javës (VIDEO) Angel Di Maria ka shënuar golin e javës në kampionatin francez. Argjentinasi shënoi golin e dytë kundër Montpellier n
Di Maria: Kalova periudhën më të errët tek Manchester United Angle Di Maria ka folur për të kaluarën e tij tek Manchester United. Argjetinasi tregoi se për pak mund të ksihtë për