999 rezultate për

maria

Babai i Messit niset drejt Barcelonës, momente vendimtare për të ardhmen e argjentinasit Ditë të “nxehta” për Barcelonën. Babai i Lionel Messit, ka lënë Rosarion dhe me një aeroplan privat është nisur drejt
Zbulohen emrat e dy yjeve të PSG-së që janë të infektuar me koronavirus Angel Di Maria dhe Leandro Paredes mund të jenë dy futbollistët e infektuar me koronavirus. Mediet franceze bëjnë me
Momenti kur Di Maria turpëron keq Davies (VIDEO) Alphonso Davies mbetet zbulimi i sezonit në Evropë dhe te Bayern Munich, por deri tani finalja ka qenë jo edhe aq e mirë
CHAMPIONS/ PSG - Bayern Munchen, formacionet e mundshme Të dielën zhvillohet një nga ndeshjet kryesore të këtij sezoni në Evropë. Në Lisbonë, PSG dhe Bayern Munich masin for
"Ju kërkoj ndjesë", lëvizja befasuese e nënkryetares 22 vjeçare të Parlamentit, pas trazirave në Bjellorusi E njohur si ish-missi, në një lidhje jashtëmartesore me diktatorin e fundit në Evrope, së fundi, edhe zëvendëskryetare e
Në pritje të ëmbël, aktorja e dashur e shqiptarëve tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Aktorja meksikane e telenovelës së njohur “Rebelët”, Dulce Maria së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë nga martes
CHAMPIONS/ Leipzig - PSG, formacionet e mundshme Leipzig dhe PSG takohen sonte në ndeshjen e parë gjysmëfinale në Ligën e Kampionëve. PSG takohet sonte me befasinë e
Sulmuesi i Realit mposht koronavirusin, por humb sfidën e Champions Pasi rezultoi pozitiv me Covid-19, Mariano Diaz ka dalë negativ në testin e fundit. 11 ditë pas u konfirmua pozitiv m
Ylli i Realit i prekur me koronavirus, çfarë do të ndodhë me ndeshjen e Champions kundër City-t? Sulmuesi i Real Madridit, Mariano Diaz, ka rezultuar pozitiv në testin e Koronavirusit. Ai është izoluar në banesën e ti
"Ata na vranë vajzën", nëna e 16 vjeçares shqiptare shpërthen në lot Policia është në kërkim të përgjigjeve për thirrjen e fundit telefonike të 16 vjeçares shqiptare, teksa raporti mjekolig
Kushëriri i shqiptares jep detaje nga vrasja e mistershme: U takua me policin Maria, 16-vjeçarja shqiptare ndërroi jetë në Trikalla ndërsa cështja e saj mbetet ende míster për autoritetet greke.
Mariana Kondi i zbulon një sekret intim Rudina Magjistarit: Lindja jote... (FOTO LAJM) Emisioni “Rudina” këtë javë nisi me aktoren, Mariana Kondi dhe mbesën e saj Azia. Mariana, është bërë gjyshe për herë të
E mbani mend Robertën e "Rebele"? Aktorja do të bëhet nënë së shpejti (FOTO LAJM) Aktorja meksikane Dulce Maria, e cila u bë e famshme vite më parë me rolin e saj në serialin shumë të ndjekur nga adoles
Di Maria: Mora vendimin e duhur që nuk iu bashkova Barcelonës Angel Di Maria ka pranuar se është i kënaqur me vendimin e tij për të mos iu bashkuar Barcelonës kur tentuan ta blejnë a
Maria Sharapova, e lumtur në krahët e milionerit anglez Tenistja e njohur, Maria Sharapova, prej kohësh është në një lidhje të lutur me milionerin anglez, Alexander Gilkes.
La pas djalin dy vjeç, ndahet nga jeta në moshë të re Princesha e Austrisë (FOTO LAJM) Ka humbur jetën në moshën 31 vjeçare Princesha e Austrisë, Maria Galitzine. Mediat e huaja shkruajnë se për pak ditë ajo
TRAGJIKE/ Burri mbyt e varros gruan në shtëpi, pastaj denoncon se ajo është zhdukur Një burrë nga Minesota që pretendoi se gruaja e tij ishte zhdukur është akuzuar për vrasje pasi trupi i saj i mbytur u g
Gruaja e Di Marias shfryn me ofendime për kohën e kaluar në Angli: Njerëzit ishin të çuditshëm dhe të neveritshëm Gruaja e Angel Di Maria, Jorgelina Cardoso, ka folur fjalët më të këqija për kohën e kaluar në Angli, duke i cilësuar nj
Për fansat e "La casa de papel", këta aktorë të serialit janë partner vërtetë (FOTO LAJM) Për ju që nuk e dinit akoma, dy nga aktorët e serialit tashmë më të shikuar në botë "La casa de papel", Jaime Lorente (D
"Emri im është Maria", Rina bën ndryshimin drastik në pamje (FOTO LAJM) Reperja e njohur Rina Balaj po tregohet shumë aktive në rrjete sociale gjatë ditëve të karantinës. Ajo publikon vazhdimi