999 rezultate për

mare

Pret damarët me thikë, 26-vjeçari gjendet pa jetë në Vlorë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë. Nga raportimet e para mësohet se një i ri është gjetur i vdekur një 26-vjeçar.
Zbulohet shkaku tragjik pse vdiq i riu në Vlorë Policia ka zbardhur shkakun e vdekjes e të riut në Vlorë i cili u gjet i pajetë sot në orët e para të mëngjesit. Pava
Tahiri i implikuar në ngarkesën 800 kg drogë peshkarexha "Fatima" në Himarë? Prokuroria e Krimeve të Rënda ka prezantuar sot provat kundër ish-ministrit Saimir Tahiri dhe si përfundim gjykata vendo
Vrasja e Tamarës, prokuroria padit edhe një ish ministër të BDI-së Prokuroria Themelore Publike ka ngritur aktakuzë kundër 12 personave deri në Gjykatën Shkupi 1, pasi kanë vërtetuar dysh
Dy vite burg me kusht për gjyshin e Tamarës Gjyshi i Tamarës, Ljupço Stojanovski, i cili qëlloi me armë ndaj ish-ministrit të Shëndetësisë, Nikolla Todorov, ka pran
Hamsik kopjon Ronaldon dhe Maradonën, i bëjnë bust (FOTO LAJM) Edhe Marek Hamsik është bërë me bust, ashtu si shumë futbollistë të tjerë. Artisti italian, Antonio Salzano, ka vendo
Kush është Marelena, "skifterja" shqiptare që u arrestua në Greqi (FOTO LAJM) Vajza që shikoni në galerinë e bashkëngjitur lajmit është shtetase shqiptare e arrestuar në Greqi për vjedhje. Ajo i
Bllokohen minatorët (FOTO LAJM) Rruga që të dërgon deri tek miniera e Artanës në fshatin Marec, është bllokuar nga shembja e një pjese të rrugës. Kjo
Pret damarët me brisk, i dënuari tenton vetëvrasjen në burg Një shtetas në burgun e Shën Kollit ka tentuar t’i japë fund jetës, duke prerë damarët me brisk rroje. I dënuari me i
I mituri pret damarët në Tiranë Një ngjarje e rende ka ndodhur sot në Tiranë, ku një adoleshent ka tentuar të vrasë veten duke prerë damarët. Burime
Masakroi familjen e të vëllait në 2006, burg përjetë Luan Marës Gjykata e Rrethit të Beratit dënoi Luan Marën me "burgim të përjetshëm". Luan Marra u dënua me "burgim të përjetshëm"
Del Live në Facebook pasi vret gruan, 41-vjeçari i tmerron të gjithë (VIDEO) Me duar të gjakosura, një burrë sirian doli Live në Facebook menjëherë pas vrasjes së gruas së tij. Abu Marëan, është
Marek Hamsik mungesa e vetme për Napolin sonte ndaj Romës Marek Hamsik mbetet në dyshim për ndeshjen e sotme ndaj Romës, por kjo mund të jetë ndeshja e tij e parë në Serie A që h
Napoli i pandalshëm, shënon edhe golin e tretë ndaj Cagliarit (VIDEO) Napli ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Vagliarit në "Sardegna Arena". Ai që ka shënuar është Marek Hamsik që reali
I moshuari pret damarët, lahen me gjak rrugët në kryeqytet Një ngjarje e rëndë ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në Rrugën e Elbasanit. Një person është plagosur me thikë dh
13 vjeçarja aborton pas abuzimit seksual nga një i moshuar Një trembëdhjetë vjeçarja ka qenë e detyruar dje të abortojë pasi kishte ngelur shtatzënë si rezultat i një abuzimi seks
Aktorja e njohur turke rrëfen tmerrin e përjetuar: Preva damarët Aktorja e njohur turke, Meryem Uzerli apo e njohur te ne si ”Sulltanesha Hyrem”, ka një numër të madh të fansave në vend
Ijen e Besit e mbushin fansat me dhurata (FOTO LAJM) Gjyshja e Bes Kallakut, Ija ka hapur instagram dhe prej kohësh është vënë në qendër të vëmendjes nga ana e mediave për s
Ironizon ish-deputeti, nuk di në cilën parti të aderojë Ish deputeti Izet Zeqiri në rrjetin social facebook ka ironizuar me gjendjen e partive shqiptare në Maqëdoni të cilat si
Foto duke prerë damarët, çfarë po i ndodh Kallashit (FOTO) Ajo është një ndër femrat më të kërkuara në Shqipëri, Kosovë e diasporë. E njohur si Kallashi në pak kohë Donieta Kosumi