999 rezultate për

mare

KLP nuk humb asnjë minutë kohë, ja kur është mbledhja e parë Pas zgjedhjes së 6 anëtarëve të rinj, Këshilli i Lartë i Prokurorisë tashmë i formuar me 11 anëtarë, pritet të mblidhet
Isco në radarët e Juventusit Mesfushori spanjoll i Real Madrid Isco nuk po gjen hapësia në skuadër me ardhjen e trajnerit të ri Solari në pankinë, s
Fortuna mbyt anijen turistike në Himarë (VIDEO) Një anije e cila shërbente për turizëm është mbytur në bregdetin e Himarës. Për fat nuk ka patur njerëz në bord dhe sipa
Samir Nasri arrin marëveshjen me West Ham Sipas asaj që raporton France Football, Samir Nasri ka arritur akordin me West Ham teksa do ti bashkohet klubit Lodinez
Artan Hoxha nxjerr videon, ekstremisti Karathano duke shëtitur lirshëm në Himarë (VIDEO) Gazetari Artan Hoxha ka postuar në Facebook-un e tij një video të disa viteve më parë ku shihet ekstremisti grek që puno
Konkurenti tenton të presë damarët, ndërpritet emisioni i shef Renatos? Renato Mekolli ëhstë bërë një nga personazhet më të komentuar në rrjetet sociale që kur ai erdhi në ekran si pjesë e emi
Nuk duroi dot presionin, një nga konkurentët e Hell's Kitchen pret damarët Një ngjarje e rëndë thuhet të ketë ndodhur gjatë emisionit “Hell’s Kitchen”. Një prej konkurrentëve nuk ka mundur dot të
EMRI/ E rëndë në Himarë, një person gjendet i varur Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Himarë, ku raportohet se një 60-vjeçar është gjetur i varur në litar pra
Rama nxjerr në "shitje" Vlorën, Himarën dhe Sarandën (FOTO LAJM) Qeveria duket se ka ndryshuar sërish taktikë së fundmi lidhur me blloqet e lira të naftës duke kaluar nga strategjia “op
Gjendet një person i pajetë në Himarë Policia e Himarës bën me dije se ka gjetur një person të pajetë në rrugë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e kaluar dhe s
10 vjedhje në pak muaj, kapet "super hajduti" në Himarë Policia ka vënë në pranga një person në Himarë pasi akuzohet se ka kryer disa vjedhje banesash. Policia ka bërë arre
“Rama me helikopter nga Vlora në Himarë për një drekë” (VIDEO) Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka nëpërmjet një videoje në rrjetin social Facebook ka treguar se Rama ka shk
Artan Fuga: Si mund ta kërcënojnë ekonomikisht pogradecarët Korçën, Himarën, Vlorën e Durrësin! Mëngjesi ka çelur. Nga ana e gjolit vjen një aromë e mirë barishtesh të tretura në ujëra të ëmbla. Në Pogradec, të nises
Pret damarët 40-vjeçarja në Gramsh Një grua 40-vjeçare ka tentuar ti japë fund jetës, duke prerë damarët. Ndërhyrja e menjëhershme dhe dërgimi në spital, k
HIMARË/ Aksident i frikshëm, makina përfundon në det (FOTO LAJM) Një aksident ka ndodhur ditën e djeshme në zonën pranë portit në Himarë. Siç mund t'a shihni edhe nga fotot në galeri
Jepet vendimi, sa vite burg mori gjyshi i Tamarës nga Velesi Gjashtë vite e gjysmë burg është dënimi që sot ka marrë Ljupço Stojanovski, gjyshi i Tmarës së vogël nga Velesi, për ten
U mori virgjërinë nxënësve, 15 vjet burg për mësuesen Një mësuese anglishteje, të cilës iu zbuluan marrëdhëniet seksuale që kishte kryer me nxënësit, shumë më të vegjël se ve
Kaq vite burg u dënua gjyshi i Tamarës së vogël Gjyshi i Tamarës së vogël nga Velesi, Lupço Stojanovski, është dënuar me 1 vit burg efektiv. Ai më parë u dënua me kusht
Ditë zie për Piro Dhimën, humb njeriun më të afërt (FOTO LAJM) Piro Dhim, kampioni olimpik i Greqisë me origjinë nga Shqipëria është duke kaluar ditë të vështira. Mediat greke rap
Grekët i nxjerrin të "palarat" Ramës: Ka 6 vila, restorantë e pishina në Himarë Televizioni grek "Star TV" ka sulmuar hapur kryeministrin Edi Rama me pretendimin se po kërkon të ndërtojë në tokat e mi