999 rezultate për

mare

Për t'u marë shembull gjesti i ish-ushtarit të UÇK-së Një qytetari i kishte humbur kuleta me një sasi parash dhe karta të tjera shumë te nevojshme, shkruan Albeu.com Ish l
Rihana sot festoi 31-vjetorin, por dhurata që ajo ka marë të le pa fjalë (FOTO LAJM) Ylli pop i muzikës, Rihana sot ka festuar 31-vjetorin e ditëlindjes, shkruan Albeu.com Këngëtares përtej urimeve të s
Barcelona arrin marëveshje me yllin e PSG-së Sipas "Le Parisien" Adrien Rabiot në fund të sezonit do të transferohet te Barcelona, shkruan Albeu.com. Mesfushori f
Juventus nuk heq dorë nga ylli i Ajax Juventusi nuk heq dorë nga mbrojtësi i Ajax Matthijs de Light teksa po shqyrton mundësinë e futjes në marëveshje me Aja
Ish-kapiteni i Inter konfirmon lëndimin (FOTO LAJM) Sport Mediaset reportoi mëngjesin e së ejtes se Icardi ndodhet në qendrën stërvitore të inter për të marë një terapi për
Zyrtare: Hamsik transferohet në Kinë Marek Hamsik edhe zyrtarisht është transferuar te skuadra e Superligës kineze, Dalian Yifang. Mesfushori sllovak kështu
Martial dhuron spektakël (VIDEO) Manchester United i kanë mjaftuar vetëm 24 minuta per të shënojë dy gola ndaj Fulhamit. Pas golit të parë të shënua
Arrestohet 30-vjeçari në Himarë, për çfarë akuzohet Policia e Vlorës ka bërë ndalimin e shtetasit në kërkim T.V., 30 vjeç, banues në Piqeras, Himarë. Strukturat e Polici
Dështon transferimi i Marek Hamsik në Kinë Transferimi i Mark Hamsikut në Superligën kineze ka marrë një kthesë të papritur, pasi Napoli ka njoftuar se do ta pezul
Hysaj me shokë i organizojnë festën e lamtumirës yllit të Napolit (FOTO LAJM) Elseid Hysaj me bashkëlojtarë i kanë organizuar një festë befasues të lamtumirës Marek Hamsik, i cili do të largohet nga
EMRI/ Makabre, burri mbyti gruan me duar pastaj preu damarët Policia ka zbardhur detaje të reja në lidhje me krimin e pak minutave më parë në Vlorë ku një grua u vra prej bashkëshor
Buzëqesh Roma, ylli i Portos dëmtohet rëndë Roma do të luajë në 1/16 ndaj Portos në Ligën e Kampioneve në datën 12 shkurt. Në prag të kësaj përballje verdhekuqv
Ky shtet ka nevojë për 80 000 gomerë Lëkura e gomarëve është shumë e çmuar në Kinë pasi ajo përdoret për prodhimin e barnave tradicionale të vendit. Kësht
Hamsik largohet nga Napoli, shikoni si e përshendesin tifozët (VIDEO) Marek Hamshik, pas 12 vitesh te Napoli, duket se do të nisë një aventurë të re në Kinë. Ky lajm është përhapur nga ve
Skuadra e njohur e La Ligës shkarkon trajnerin Skuadra e Villareal ka shkarkuar sot trajnerin e Luis Garcia Plaza. Shkak janë bërë rezultatet e dobëta të nëndetëses
Shqipëria lëkundet sërish nga tërmeti, ku ishte epiqendra (FOTO LAJM) Pas dy tërmeteve të fuqishme që ranë mbrëmjen e djeshme në Himarë, toka është lëkundur sërish. Instituti i Gjeoshkenc
Interi gjen pasuesin e Handanovicit Interi po kërkon pasuesin e Samir Handanovicit në portë. Së fundmi Zikaltrit kanë piketuar Gabriel Brazaon, një portier
Kjo video tregon sa e adhurojnë tifozët futbollin (VIDEO) Futbolli është sporti më i ndjekur në botë, dhe për këtë nuk ka asnjë dyshim. Por tifozët janë ata që i japin bukur k
Roma nuk fiton prej 8 vitesh në Torino Roma u mposht djë 1-0 nga një gol i Mario Mandzukic dhe kjo u thelloi edhe më shumë krizën e skuadrës së drejtuar nga Eu
Fredi Bejleri, i akuzuar për masakrën e Peshkëpise shkakton kaos në mbledhjen e Bashkisë së Himarës Është shoqëruar me tensione dhe kërcënime mbledhja e sotme e Këshillit të Bashkisë së Himarës, i cili doli në një vendim