999 rezultate për

mare

Humbën mes maleve të Himarës, gjenden dy turistët belg Dy tursitëst belg që u zhdukën gjatë ditës së djeshme janë gjendur pas disa orësh kërkimesh nga policia e Himarës në një
"Zhduket" në mënyrë misterioze çifti nga Belgjika në Himarë Në çift turistësh nga Beligjika kanë humbur kontaktet në një zonë malore në bashkinë e Himarës. Ndërkohë policia ësh
Ronaldo kalon në avantazh Juventusin përballë Ajax-it (VIDEO Teksa po i afroheshim fundit të pjesës së parë me Ajax që krijoi vazhdimisht aksione dhe rrezik te porta e Zonjës se Vje
"Fshihet vdekja e 18-vjeçarit në HEC-in e Tamares" Ish-krymeinistri Sali Berisha ka publikuar një denocnim të ardhur në Facebookun e tij ku thuhet se një 18-vjeçar ka humb
Pronat në Himarë, Tsipras paralajmëron Shqipërinë Kryeministri i Greqisë, Alexis Tsipras gjatë një samiti mes 4 shteteve Greqi-Bullgari-Serbi-Rumani, është shprehur se ki
Hysaj: Kemi marë veten nga humbja, jemi gati për Andorrën Kapiteni i kombëtares, Elseid Hysaj, ka folur në konferencën zyrtare një ditë para ndeshjes me Andorrën. Kapiteni është
Dëmtim i frikshëm i mbrojtësit të Zvicrës përballë Gjeorgjisë (FOTO LAJM) Qendërmbrojtësi i kombëtares Zvicerane dhe i Newcastle Fabian Schar ka marë një dëmtim të rëndë në përplasje me fotboll
Vazhdojnë lajmet e mira për Juventusin Pas vendimit zyrtar të marë nga UEFA për festimin e CR7 i cili u dënua vetëm me një vlerë monetare 20 mijë euro një tjet
Zhbllokohet derbi, goli i parë është për Interin (VIDEO) Është zhbllokuaur shumë shpejt derbi i Madonninës që në minutën e 3-tët. Është mesfushori Vecino ai i cili dërgon top
Fermerët në Lushnje protestë për uljen e rimbursimit Këto janë pamjet e sotme në Lushnjë, ku qindra fermerë nga Berati, Lushnja, Fieri, kavaja, Shkodra e zona të tjera të S
Milik kalon në avantazh Napolin (VIDEO) Napoli ka kaluar në avantazh përballë Salzburg që në minutën e 10-të , shkruan Albeu.com Ka qenë sulmuesi Polak Mili
Interi nuk shkon më shumë se barazimi pa gola përballë Eintrachti-t (VIDEO) Interi nuk ka arritur dot të marë një fitore përballë gjermanëve të Eintracht Frankurt, shkruan Albeu.com Një barazim
Formacionet zyrtare : Porto – Roma Porto do të kërkojë të rimëkëmbet nga humbja minimale prej 2-1 për të arritur në çerekfinale të Ligës së Kampionëve, shk
Solari shkarkohet këtë fundjavë, vjen Zidane Situata në Madrid nuk është aspak e qetë, shkruan Albeu.com Një lajm i bujshëm është duke qarkulluar në mediat spanjo
Doris Pack për Fleckenstein: I kërkoi kandidatëve të PD të pranojnë mandatet. PE të marë masa Nëpërmjet një mesazhi në Tëitter Presidentja e Forumit të Grave të PPE-së, Doris Pack ka këekuar të meren masa ndaj rapo
Ylli i Tottenham kthehet në stërvitje pas 2 muajsh Mesfushori anglez i Tottenham, Delle Alli më në fund ka arritur të lejë pas dëmtimin e rëndë që e la jashtë fushë për 2
Liverpool ngec në barazim përballë Everton, duke i lënë kreun Cityt (VIDEO) Në 5 javët e fundit Liverpol ka arritur të marë 2 fitore dhe 3 barazime teksa rivali kryesor Manchester City ka marë 5 f
Bayerni shënon ende pa filluar (VIDEO) Bayernit të Munihut i kanë mjaftuar vetën 2 minuta lojë për të shënuar ndaj Monchengladbach, shkruan Albeu.com Lojtar
Lajm bombë nga Italia, Interi do Allegrin Massimiliano Allegri ka marë kritika të shumta pas humbjes 2-0 ndaj Atletico Madrid në Ligën e Kampioneve, duke mbyllur
Shala: Nuk ka asnjë dokument për marëveshjen finale me Serbinë Këshilltari i presindentit Thaçi, Blerim Shala thotë se nuk ekziston asnjë marrëveshje mes Kosovës dhe Serbisë, shkruan