999 rezultate për

marcelo

Perez e ftoi në fushë, djali i Marcelos tregon talentin e tij (VIDEO) Marcelo është një nga lojtarët më të mirë aktualisht në botë në rolin e tij. Por, kaçurrelsi ka një djalë që po ndjek
Marcelo tregon se e di mirë si të ndal Salah Marcelo ka shfaqur një formë të shkëlqyer këtë sezon tek Real Madrid, duke qënë shpesh herë vendimtar për skuadrën e tij
Marcelo feston si i "çmendur" me skuadrën e të birit (VIDEO) Djali i Marcelo-s nuk është i panjohur për publikun, ku vetëm pak ditë më parë një video e 8-vjeçar u hodh në internet t
Djali i Marcelos i çmend të gjithë, shikoni se çfarë talenti posedon (VIDEO) Djali i Marcelos i ka çmendur të gjithë, pasi në rrjetet sociale është bërë hit duke marrë pjesë në një sfidë të goditje
Griezmann tek Barcelona? Shikoni reagimin epik të Marcelos (VIDEO) Marcelo ka qenë protagonisti kryesor zonën mix, pas ndeshjes me Celta Vigon, ku Real Madridi fitoi 6:0. Mbrojtësi bra
Marcelon fton publikisht Neymarin ti bashkohet Realit Marcelos i pëlqen shumë transfrimi i Neymarit tek Real Madridi. Ai e ka ftuar brazilianin duke i thënë se më të mirët vi
Roberto e pëson keq pas shuplakës që i dha Marcelos Komisioni Disiplinor i Spanjës ka dënuar me katër ndeshje Sergi Roberton pas shuplakës së dhënë kundrejt Marcelos. E
A ishte penallti momenti ku Alba i ndërhyri ashpër Marcelos ? Kanë vazhduar edhe pas El Clasicos komentet për një penallti në minutën e 75 kundër Marcelos Për këtë ka folur eksper
Marcelo e thotë hapur: E preka topin me dorë Pas episodit në fund të pjesës së parë që ishin shumë polemika në kampin bavarez, pasi Marcelo preku dukshëm topin me do
Askush nuk e pa, 3 arbitra të pavëmendshëm tek penalltia e Marcelos? (VIDEO) Ndonëse gabimet janë njerëzore, tre gabime njëkohësisht në të njëjtin moment duket pak si e pabesueshme. Reali i Madr
Marcelo e pranon: Po ishte penallti! Mbrojtësi i Real Madridit, Marcelo, pas ndeshjes me Bayern Munichun është treguar i sinqertë, teksa e preku topin me dor
Arbitri spanjoll: Reali u kualifikua në finale falë arbitrit Real Madrid është duke u kritikuar me të madhe sidomos gjyqtari i ndeshjes, turku Cuneyet Cakir, i cili po thuhet se ka
Zinedine Zidane, njeriu i rekordeve në UEFA Champions League Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka barazuar rekordin e Marcelo Lipit në Ligën e Kampionëve. Ai është trajne
Marcelo prek topin me dorë në zonë, ja vendimi i arbitrit Ka përfunduar me rezultatin 1-1 pjesa e parë midis Real Madrid dhe Bayern. Por në minutën e 45 Marcelona ka devijuar me
Dorëzohet bileta e parë finaliste, Real-Bayern formacionet e mundshme Ka ardhru koha të mësojmë finalisitin e parë të finales ë Kiev, teksa Santiago Bernabeu do të jetë pritës i përballjes s
Marcelo shkakton makth tek Bayern, golat e tij tregojnë eleminim (VIDEO) Marcelo këtë sezon ka marrë rolin e Ramosit në sezonit e kaluar. Me tre gola në 3 faza braziliani jo vetëm që po bën
Marcelo thyen një rekord në Champions League Marcelo ka arritur një rekord personal këtë vit në UEFA Champions league. Ai është mbrojtësi i parë që shënon shtatë
Marcelo nuk ka dyshime për lojtarin më të mirë në botë Real Madridi barazoi 1-1 në “Santiago Bernabeu” me Athletic Bilbao dhe ata në këtë mënyrë i shpëtuan humbjes fal golit t
Real Madrid fiton në transfertë ndaj Malagas (VIDEO) Real Madridi i është kthyer fitoreve në La Liga pas barazimit me Atleticon në “Santiago Bernabeu”. Djemtë e Zinedine
Marcelo nuk i duron kririkat: Ne nuk jemi Barcelona Kure Reali fiton, humb Barcelona dhe e anasjellta. Braziliani anësori i Real Madridit, Marcelo, është tallut me Barcelon