999 rezultate për

marca

Marca: Messi bindshëm më i miri më 2012 Sulmuesi i Barcelonës Lionel Messi është shpallur futbollist i vitit në Primeran spanjolle, në përzgjedhjen e lexuesve t
Marca zgjedh ekipin e vitit (FOTO LAJM) E përditshmja sportive spanjolle "Marca" ka zgjedhur formacionin më të mirë të vitit. Në konkurrencë për portierin më të
Tifozët "shkarkojnë" Mourinhon (FOTO LAJM) Tani mjaft më! Pasi e ka kapur edhe me "gardën" e vjetër të "Merengues", si dhe ka prishur marrëdhëniet me Florentino Pe
Flasin tifozët: Mourinho të qëndrojë Në një sondazh të zhvilluar nga e përditshmja sportive "Sport", tifozët e Real Madrid kanë dhënë opinionin e tyre përsa
"Marca": Ekipi ideal i derbit madrilen (FOTO LAJM) Faqja më e madhe sportive spanjolle "Marca.com" nëpërmjet një sondazhi të kryer në faqen e saj online, ka përzgjedhur 11
Marca: Mourinho ikën në verë Tifozët e Real Madrid mendojnë se Jose Mourinho do të largohet nga stoli në fund të sezonit. 42.6% e 20 mijë fansave që
Ronaldo të trajtohet me dinjitet Trajneri portugez i Real Madrid Jose Mourinho ka theksuar se bashkëkombasi i tij Cristiano Ronaldo nuk reagoi kundrejt o
Ronaldo, dieta është një show (VIDEO) Thuajse një muaj më parë fenomeni i futbollit Ronaldo do të niste aventurën e tij në reality-show brazilian "Medida Cert
Mourinho padit gazetarin e Marca-s Trajneri i Real Madridit, Jose Mourinho ka paditur redaktorin e gazetës së njohur të përditshme sportive Marca. Portugez
Murinho padit opinionistin e Marca-s Jose Murinho ka ngritur një padi civile ndaj opinionistit të të përditëshmes spanjolle Marca, Roberto Palomar duke e aku
Marca: 10 më të paguarit e futbollit (FOTO LAJM) Me merkaton e verës ka lëvizur edhe rënditja e 10 futbollistëve më të paguar në botë. E përditshmja sportive spanjolle "
Marca: Ja arsyeja e "ftohjes" Ronaldo-Real E përditshmja sportive madrilene zbulon më shumë rreth arsyeve pse Cristiano Ronaldo nuk ndjehet më i lumtur te Real Mad
"Marca": Ronaldo nuk ndjehet i vlerësuar Fitorja e parë e RealiMadrid në Primera Division 3-0 ndaj Granadas kishte vetëm një protagonist, portugezin Cristiano Ro
Marca: Kaka, jashtë Realit "Kaka e sheh veten jashtë Realit të Madridit"! Ky është titulli kryesor i gazetës spanjolle "Marca" që shpjegon se inter
"Topi i Artë", ja si votuan lexuesit e Marca (FOTO LAJM) Nuk ka gjuhë më bindëse në futboll se ajo e golave. Flitet jashtëzakonisht e me të drejtë këto ditë për kandidatë si kam
Gazeta Marca: Hakmarrje! Nga Gadishulli Iberik kanë mbërritur gjithmonë sinjale pozitive se Spanja nuk do të tolerojë e nuk do të bëhet pjesë e n
Marca: Messi, më i miri i të gjithë kohërave (FOTO LAJM) Gazeta e mirënjohur sportive spanjolle “Marca” e ka shpallur Lionel Messin si lojtarin më të mirë të të gjitha kohërave
Casillas dhe Ramos: Te Reali nuk ka polemika Iker Casillas dhe Sergioo Ramos e kanë përgënjeshtruar lajmin e publikuar nga e përditshmja “Marca”, se ata patën një de
Spanjë, Marca zgjedh formacionin e vitit Marca publikoi formacionin e saj më të mirë për vitin 2011, ku vihet re një balancë e plotë mes Barcelonës dhe Realit të
Reali 30 milionë euro për 5 lojtarë! Xhek Uilsher është shfaqur si objektivi i fundit i i Real Madridit. Talenti i Arsenalit është në listen e 5 emrave të tr