999 rezultate për

marca

Dy binjakë paraguajanë për Realin (FOTO LAJM) Real Madrid ka hedhur sytë mbi dx futbollistë të Cero Porteno në Paraguaj e më saktë tek ty vëllezërit Angel dhe Oscar R
Marca publikon formacionin e vitit (FOTO-LAJM) Gazeta spanjolle "Marca" publikon 11-shen më të mirë të vitit 2013 e cila ka ardhur si rezultat i votimeve që kanë kryer
Sondazhi i Marca-s: Ja kush e fiton Kupën e Botës (FOTO LAJM) Brazili dhe Spanja janë favoritët kryesore për të triumfuar në Botërorin e vitit të ardhshëm që do të zhvillohet pikëris
Marca: CR7 fiton Topin e Artë (FOTO LAJM) Nëse do të ishte në dorën e lexuesve të gazetës spanjolle "Marca", Cristiano Ronaldo do ta kishte fituar "Topin e Artë"
"Topi i Artë", Marca: E meriton CR7 Cristiano Ronaldo, Lionel Messi, dhe Franck Ribery. Mes tyre, në rast se nuk do të ketë surpriza, do të dalë edhe emri i
"Marca": Ja finalistët e "Topit të Artë" (FOTO LAJM) Cilët do të jenë futbollistët finalistë në garë për Topin e Artë 2013? Kjo është pyetja që "Marca", e përditshmja sporti
Dëmtimi i Bale, Real-Marca takohen në gjykatë Real Madrid po mendon seriozisht të padisë gazetën "Marca" për lajmin e pak ditëve më parë se lojtari 100 milionësh, Gar
Agjenti i Bale: Lajmi i "Marca"-s, një shpifje Agjenti i Gareth Bale nxiton t’i qetësojë të gjithë pas alarmit të lëshuar nga e përditshmja spanjolle "Marca" se uellsi
Marca: Messi golashënues, Isco spanjolli më i mirë (FOTO LAJM) Sot starton kompeticioni më i madh dhe më spektakolar i futbollit në Europë, Champions League dhe bashkë me të do të zbr
Ancelotti: Reali, skuadra më e mirë që kam patur Carlo Ancelotti ka arritur të bëjë realitet ëndrrën e tij: të trajnojë Real Madridin. Tekniku italian pavarësisht se ka
Top 7 çiftet e Barcelonës (FOTO LAJM) Barcelonës nuk i kanë munguar asnjëherë yjet në ekipin e saj. Sigurisht, sulmi katalanas ka ditur të jetë gjithmonë "vra
Real Madrid, Tottenham refuzon 93 milionët për Bale Real Madrid e ka seriozisht, por Tottenham reziston. Sipas asaj që shkruan "The Sun", "Los Blancos" ofruan së fundmi 93
Dy argjentinas për mbrojtjen e Barçës (FOTO LAJM) Pas dështimit me Thiago Silva dhe Marquinhos, për të përforcuar mbrojtjen Barcelona është në gjurmët e dy argjentinasve:
Sondazhi i Marca: CR7, Mbret i Europës (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo mbret i Europës. Në një sondazh të gazetës spanjolle "Marca" për lojtarin më të mirë të vitit futbolli
Anketa e "Marca", Reali që kërkojnë tifozët (FOTO-LAJM) Edhe pse merkatoja nuk ka përfunduar ende tifozët e skuadrës së Real Madrit kanë ndërtuar gjysmën e skuadrës që ata kërk
Operacioni "fshesa", Ancelotti largon 5 lojtarë (FOTO LAJM) Trajneri i ri i Real Madrid, Carlo Ancelotti, kërkon të spastrojë ekipin pa ardhur ende mirë në "Santiago Bernabeu", njo
Kupa e Konfederatave, vidhen futbollistët e Spanjës Një aventurë e shëmtuar për futbollistët e Kombëtares spanjolle në prag të ndeshjes me Tahitin (sot ora 21.00). Gjashtë
Marca: Formacioni ideal i La Liga-s (FOTO LAJM) La Liga ishte edhe kampionati i fundit që mbylli siparin e sezonit 2012-2013, krahasuar me ligat e tjera kryesore në Eur
Ronaldo dhe Bebeto hapin legjendarin "Marcana" (FOTO LAJM) Pas një rikonstruksioni dhe rinovimi total që zgjati 3 vjet, stadiumi legjendar "Maracana" hapi sërish dyert jo për një
4 të "kryqëzuarit" e Mourinhos (FOTO LAJM) "Ne humbëm në çdo aspekt". Me këto fjalë e përshkroi Jose Mourinhon disfatën e Real Madrid kundër Borussia Dortmund në "