999 rezultate për

marca

Xhemi Shehu e Taulant Balla në "Bernabeu", foto në "Marca" (FOTO LAJM) Ka pasur dhe aromë shqiptare gjysmëfinalja e djeshme e Champions League, ku Real Madrid triummfoi përballë kampionëve në
Atletico-Barça, reagimet e shtypit europian (FOTO LAJM) Gjysma e Spanjës qesh, ndërsa tjetra qan. Humbja dhe eleminimi i Barcelonës nga Atletico Madrid është kryefjala e të gji
Marca: Benzema pranë rinovimit Tifozët ndoshta nuk janë shumë të kënaqur me praninë e tij në sulmin e Real Madrid, pasojë e rasteve të shumta që shpërd
Marca: Vidal objektiv i Realit Trajneri i Kilit, Sampaoli, pak ditë më parë u shpreh se Vidal nuk do të largohet nga Juventusi këtë verë por zërat që v
Real Madrid: Nga Casillas te Casilla (VIDEO) Nga Casillas te Casilla. Real Madrid duket se e ka identifikuar pasardhësin e kapitenit për të mbrojtur portën "Los Blan
Marca: Ja formacioni i vitit (FOTO LAJM) Eshtë një skuadër yjesh, formacioni i dalë nga sondazhi i gazetës spanjolle "Marca" për 11-shen më të mirë të vitit, por
Dy binjakë paraguajanë për Realin (FOTO LAJM) Real Madrid ka hedhur sytë mbi dx futbollistë të Cero Porteno në Paraguaj e më saktë tek ty vëllezërit Angel dhe Oscar R
Marca publikon formacionin e vitit (FOTO-LAJM) Gazeta spanjolle "Marca" publikon 11-shen më të mirë të vitit 2013 e cila ka ardhur si rezultat i votimeve që kanë kryer
Sondazhi i Marca-s: Ja kush e fiton Kupën e Botës (FOTO LAJM) Brazili dhe Spanja janë favoritët kryesore për të triumfuar në Botërorin e vitit të ardhshëm që do të zhvillohet pikëris
Marca: CR7 fiton Topin e Artë (FOTO LAJM) Nëse do të ishte në dorën e lexuesve të gazetës spanjolle "Marca", Cristiano Ronaldo do ta kishte fituar "Topin e Artë"
"Topi i Artë", Marca: E meriton CR7 Cristiano Ronaldo, Lionel Messi, dhe Franck Ribery. Mes tyre, në rast se nuk do të ketë surpriza, do të dalë edhe emri i
"Marca": Ja finalistët e "Topit të Artë" (FOTO LAJM) Cilët do të jenë futbollistët finalistë në garë për Topin e Artë 2013? Kjo është pyetja që "Marca", e përditshmja sporti
Dëmtimi i Bale, Real-Marca takohen në gjykatë Real Madrid po mendon seriozisht të padisë gazetën "Marca" për lajmin e pak ditëve më parë se lojtari 100 milionësh, Gar
Agjenti i Bale: Lajmi i "Marca"-s, një shpifje Agjenti i Gareth Bale nxiton t’i qetësojë të gjithë pas alarmit të lëshuar nga e përditshmja spanjolle "Marca" se uellsi
Marca: Messi golashënues, Isco spanjolli më i mirë (FOTO LAJM) Sot starton kompeticioni më i madh dhe më spektakolar i futbollit në Europë, Champions League dhe bashkë me të do të zbr
Ancelotti: Reali, skuadra më e mirë që kam patur Carlo Ancelotti ka arritur të bëjë realitet ëndrrën e tij: të trajnojë Real Madridin. Tekniku italian pavarësisht se ka
Top 7 çiftet e Barcelonës (FOTO LAJM) Barcelonës nuk i kanë munguar asnjëherë yjet në ekipin e saj. Sigurisht, sulmi katalanas ka ditur të jetë gjithmonë "vra
Real Madrid, Tottenham refuzon 93 milionët për Bale Real Madrid e ka seriozisht, por Tottenham reziston. Sipas asaj që shkruan "The Sun", "Los Blancos" ofruan së fundmi 93
Dy argjentinas për mbrojtjen e Barçës (FOTO LAJM) Pas dështimit me Thiago Silva dhe Marquinhos, për të përforcuar mbrojtjen Barcelona është në gjurmët e dy argjentinasve:
Sondazhi i Marca: CR7, Mbret i Europës (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo mbret i Europës. Në një sondazh të gazetës spanjolle "Marca" për lojtarin më të mirë të vitit futbolli