999 rezultate për

marca

Ku duhet të luhet finalja e Copa del Rey? (FOTO LAJM) Pasi u mësuan dy finalistët e Copa del Rey 2015, Athletic Bilbao dhe Barcelona, në Spanjë ka nisur debati për stadiumin
Marca dhe rinovimi i Pepe: Gjendet akordi ekonomik me Realin E përditshmja spanjolle "Marca", përveçse e hap numrin e sotëm me lajmin e finales së Copa del Rey, Barcelona-Athletic B
"Marca" këshillon Ancelottin: Paralajmërimi i dytë Pas barazimit në shtëpi kundër Villarreal, tekniku i Real Madrid është nën akuzë, me gazetën madrilene "Marca" që hapet
Reali kërkon të përforcojë mbrojtjen me brazilianin e Portos (VIDEO) Në një kohë kur trajneri Carlo Ancelotti po mendon të zgjidhë sa më parë problemet me portën, drejtuesit e klubit mereng
Ja sekreti i formës së Lionel Messit Lionel Messi po kalon një formë të shkëlqyer gjatë vitit 2015. Por cili është sekreti i yllit argjentinas të Barcelonës?
8 brazilianët e Florentino Perez (FOTO LAJM) Lucas Silva është zyrtarisht lojtari më i ri i Realit të Madridit. Lajmin e bëri të ditur vetë klubi "Merengues" në një
"Marca": Top 11 i fazës së parë në La Liga (FOTO LAJM) E përditshmja sportive madrilene "Marca" ka publikuar formacionin më të mirë për pjesën e parë të sezonit në Primera Div
"Marca": Real Madrid merr talentin brazilian (VIDEO) Pothuajse i kryer transferimi i Lucas Silva te Real Madrid. Lajmi konfirmohet nga e përditshmja sportive spanjolle "Marc
Real-Ancelotti, arrihet akordi Carlo Ancelotti arrin akordin me Real Madrid për rinovimin e kontratës që do ta zgjasë bashkëpunimin mes palëve deri në
Më i miri i historisë, Messi mund CR7-ën në sondazhin e "Marca"-s (FOTO LAJM) Gazeta prestigjoze spanjolle "Marca" publikoi dje rezultatet sondazhit në lidhje me pyetjen "Kush është futbollisti më i
Serbi-Shqipëri, "Marca": Ja vendimet e mundshme të UEFA-s Në vrullin e opinioneve të mundshme që lidhen me vendimin e Komisionit Disiplinor të UEFA-s për ngjarjet e ndodhura në n
"Marca": Barça, sulmi final për Cuadradon Sulmi final i Barcelonës Juan Guillermo Cuadradon. Sipas asaj që shkruan spanjollja "Marca", klubi katalanas nuk heq dor
Mourinho i tha "Jo" stolit të Brazilit Jose Mourinho ka refuzuar pankinën e Kombëtares braziliane, që po vuan eleminimin e turpshëm në gjysmëfinalet e Kupës së
"Marca": Toni Kroos, futbollist i Real Madrid Edhe pse mungon ende zyrtarizimi Toni Kroos tashmë mund të konsiderohet në kuptimin e plotë të fjalës lojtari më i ri i
Kroos tek Reali për 35 milion euro Toni Kroos do të jetë blerja e parë e Realit të Madridit për sezonin 2014-2015. Toni Kroos do të jetë blerja e parë e
Marca: Top 11 i historisë së Botërorëve (FOTO LAJM) E përditshmja spanjolle "Marca" ka zgjedhur ekipin më të mirë të historisë së Botërorëve. Kur jemi vetëm pak orë larg st
Marca: Luis Suarez, "galaktiku" i rradhës? Luis Suarez futbollist i Real Madrid. Kështu e paraqet e përditshmja sportive spanjolle "Marca", që sot në ballinën e sa
Festa e "La Decima"-s, 233 të plagosur në Madrid Festë e madhe në Madrid pas fitimit të Champions League-s së dhjetë për Realin. Por festimet kanë sjellë edhe një numër
Sondazhi, tifozët: Atletico kampion! (FOTO LAJM) Më e çmendur se kurrë më parë, e paparashikueshme dhe me temperatura që vetëm rriten, kështu është kjo fazë shumë pranë
Shtypi europian i thurin elozhe Atleticos "Madridi në Qiell". Ky është titulli kryesor i të përditshmes spanjolle "AS", e cila i referohet finales madrilene në UE