999 rezultate për

marca

Mallkimi "San Siro", shikoni si është katandisur Reali Një foto e shpërndarë nga faqja e njohur spanjolle "Marca' po bënë bujë në Spanjë. Në të janë 11 lojtarët e Real Mad
Gjyqtari gjerman habit dhe spanjollët: Penalltia më e çuditshme e vitit (VIDEO) Gjyqtari i ndeshjes Shqipëri-Izrael ka habi tur të gjithë, madje dhe mediat spanjolle. Gazeta "Marca" i ka cilësuar si
Kosovo Parliament postpones border demarcation with Montenegro Kosovo's Parliament decided to remove from the voting process the border demarcation with Montenegro. The decision wa
Ç'po ndodh me Benzeman? Sulmuesi francez Karim Benzema ka tronditur Real Madridin. Ai nuk ka qënë pjesë e ekipit për ndeshjen e mbrëmshme kundër
James me shumë oferta, ja kush e kërkon James Rodriguez vazhdon të jetë një nga futbollistët më të kërkuar, e sidomos nga skuadrat angleze. E përditshmja sp
Zyrtare/ Reali vazhdon kontratën me Asension Real Madridi ka vendosur të vazhdojë kontratën më mesfushorin ofenziv Marco Asensio deri në vitin 2022, raporton e përdi
Valencia gati ta shesë Mustafin te Milan, por ... Mbrojtësi i kombëtares gjermane, Shkodran Mustafi mund të transferohet në Itali, tek skuadra e Milanit gjatë ditëve në v
Fajon to try and solve the border demarcation issue with Montenegro MEP Tanja Fajon said she would try to solve the problem of border demarcation with Montenegro. She says they need to fin
“Marca”: Si e shmangu Shqipëria Xhakën, “Anjshtajnin e vogël” E përditshmja e njohur spanjolle, Marca, i ka kushtuar një shkrim Granit Xhakës. Gazeta shkruan se ai është lojtar intel
Ylli i Realit mungon në finalen e Championsit, rrezikon "Euro 2016" Reali i Madridit do të jetë pa Raphael Varanen në finalen e Ligës së Kampionëve ndaj Atletico Madridit. Mbrojtësi fra
Ja çfarë shkruan gazeta spanjolle "Marca" për pranimin e Kosovës Për pranimin e Kosovës në FIFA kanë shkruar shumë media të njohura botërore. Një ndër ta edhe gazeta e famshme spanj
Gjyqtarja braziliane që po i çmend të gjithë (FOTO LAJM) Fernanda Kolombo Uliana ka zgjedhur një profesion të veçantë: arbitre futbolli. Nuk është e para femër që zgjedh këtë
Barcelona rekord për penallti, ja sa pikë ka fituar më shumë Barcelona ka fituar gjithsej 19 penallti në La Liga që është një rekord për këtë sezon , pasi asnjë skuadër nuk ka fitua
Demarcation with Montenegro not connected to visa liberalization Leader of the Alliance for the Future of Kosovo, Ramush Haradinaj has urged MPs not to ratify the agreement on the borde
Ja me cilët futbollistë ngjasojnë Shreku dhe Simpson (FOTO LAJM) Futbollistët janë gjithnjë në qendër të vëmendjes. Ata “skanohen” jo vetëm për aftësitë profesionale në fushën e lojës,
Super-formacioni i El Clasico-s, lihet jashtë Ronaldo (FOTO LAJM) El Clasicon e "Marca"-s e fiton Barcelona. Kur na ndajnë vetëm pak orë nga superpërballja mes Blaugranave dhe "Los Blanc
8 futbollistët që refuzuan kombëtaret e tyre në momente delikate (FOTO LAJM) Gjatë gjithë historisë së futbollit, disa lojtarë i kanë refuzuar kombëtaret e tyre në një moment të karrierës, pavarësi
12 yjet që kërkon Reali në verë (FOTO LAJM) Real Madrid ka bërë gati një listë të gjatë me emrat e objektivave që dëshiron t'i transferojë në Santiago Bernabeu gjat
Kur fytyra e futbollistëve bashkohet me të Messit (FOTO LAJM) Lionel Messi padyshim është në qendër në vëmendjes në të gjithë botën. Të gjithë provojnë ta imitojnë në fushë, por edhe
Bashkohen sërish Cristiano Ronaldo dhe Carlo Ancelotti Cristiano Ronaldo e Carlo Ancelotti janë bashkuar sërish. Por, kësaj radhe në evenimentin e organizuar nga gazeta madril