999 rezultate për

marca

Super-formacioni i El Clasico-s, lihet jashtë Ronaldo (FOTO LAJM) El Clasicon e "Marca"-s e fiton Barcelona. Kur na ndajnë vetëm pak orë nga superpërballja mes Blaugranave dhe "Los Blanc
8 futbollistët që refuzuan kombëtaret e tyre në momente delikate (FOTO LAJM) Gjatë gjithë historisë së futbollit, disa lojtarë i kanë refuzuar kombëtaret e tyre në një moment të karrierës, pavarësi
12 yjet që kërkon Reali në verë (FOTO LAJM) Real Madrid ka bërë gati një listë të gjatë me emrat e objektivave që dëshiron t'i transferojë në Santiago Bernabeu gjat
Kur fytyra e futbollistëve bashkohet me të Messit (FOTO LAJM) Lionel Messi padyshim është në qendër në vëmendjes në të gjithë botën. Të gjithë provojnë ta imitojnë në fushë, por edhe
Bashkohen sërish Cristiano Ronaldo dhe Carlo Ancelotti Cristiano Ronaldo e Carlo Ancelotti janë bashkuar sërish. Por, kësaj radhe në evenimentin e organizuar nga gazeta madril
7 kapriçot që i përballon vetëm një futbollistë (FOTO LAJM) Futbollistët shpenzojnë shumë energji në stërvitje dhe në ndeshje, por në fund marrin edhe shpërblime marramendëse. Nëse
Marca: Top 10 futbollistët më të mirë të 2015-ës (FOTO LAJM) Barcelona dominoi vitin 2015 duke fituar 5 nga 6 trofete e mundshem: Copa del Rey, Superkupa e Evropës, La Liga, Liga e
"Marca"/ 10 lojtarët që shpërthyen në vitin 2015 (FOTO LAJM) E përditshmja spanjolle "Marca" në versionin online, ka publikuar listën e 10 lojtarëve që shpërthyen gjatë vitit 2015,
Sondazhi i "Marca.com", 11-shja më e mirë e vitit (FOTO LAJM) Pas triumfit të trefishtë në 2015 Barcelona është protagonisti kryesor në njëmbëdhjetë më të mirë të vitit të votuar në
Ja si i projekton gazeta "Marca" masat e sigurisë (FOTO) Gazeta e famshme spanjolle, "Marca" e ka përshkruar me një foto organizimin e ndeshjes Shqipëri-Serbi. Në këtë foto treg
"Marca": Tenisi në duart e mafias E përditshmja spanjolle spanjolle "Marca" i kushton një hapësirë të madhe çështjes së trukimit të ndeshjeve në tenis. Me
Prestigjozja "Marca" artikull për Skënderbeun Paraqitja e shkëlqyer e Skënderbeut në arenën evropiane ka bërë që emri i tij të përmendet edhe nga mediat më të mëdha s
5 fakte se pse duhet të mendoni ndryshe për Ronaldon (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo që aktualisht është lojtari më i mirë në botë, jo rrallë herë është akuzuar se është mendjemadh dhe ar
Reali gjen mbrojtësin për sezonin e ri Real Madridi është shumë lëvizjes së parë serioze në merkato. Rafa Benitez ka vendosur që ta shesë Fabio Coentraon duke
Casemiro rivishet "Los Blancos" Real Madrid rikthen në "Santiago Bernabeu" brazilianin Casemiro. Ai do të veshë sërish fanellën e 10 herë kampionëve të
"Marca" publikon formacionin e vitit në La Liga (FOTO) La Liga ka përfunduar me Barcelonën që fitoi titullin e kampion dhe Real Madridin që doli pas asnjë trofe. E përditshmja
Real Madrid, ja sa javë do të mungojë Bale Lajme të tjera të këqija nga infermeria e Real Madrid. Pas dëmtimit të Luka Modriç dhe me Karim Benzema në rrezik serioz
Marca: Real Madrid nis presingun për David Alaba-n Vazhdon presingu i Real Madrid për David Alaba-n. Klubi "Los Blancos" është takuar në Vjenë me babain e mëngjarashit të
Real-Atletico, Marca: "Riedicioni i finales së Libonës" Kapriçoja e goglave të Nyonit solli në skenën e çerekfinaleve derbin e Madridit, Atletico-Real, përballje që të rikujton
Ku duhet të luhet finalja e Copa del Rey? (FOTO LAJM) Pasi u mësuan dy finalistët e Copa del Rey 2015, Athletic Bilbao dhe Barcelona, në Spanjë ka nisur debati për stadiumin