999 rezultate për

marca

Marca ndihmon Lopetegun: Lër jasht Moratan, Pedron dhe Suson Trajnerin Julen Lopetegui do ta ketë të vështirë të zgjedh futbollistë që do të marrë me vete në Rusi. Një ndihmë ia ka
Marca shpall formacionin e dështuar në La Liga për sezonin 2017/18 (FOTO LAJM) Gazeta prestigjoze spanjolle, MARCA ka publikuar formacionin e të dështuarve për sezonin 2017/18. Skuadra që ka më s
Kepa kalon testet mjekësore tek Real Madrid Duket se më në fund cështja e portjerit ‘Kepa’ ka marrë fund dhe shumë shpejt ai pritet ti bashkohet Real Madridit. S
Edhe pse është madrilene Marca e pranon: Messi futbollisti më i mirë i vitit Tingëllon e pabesueshme por e përditshmja madrilene “Marca” si lojtarin më të mirë në botë për vitit 2018 ka përzgjedhu
Mbappe flet sërish për Realin e Madridit Me vetëm 19 vite mbi supe, ai ka qenë senzacioni absolut i vitit 2017 dhe do të jetë kërcënimi i parë për Real Madridin
"Marca" komplimenton strategjinë e Barcelonës: Shiti yje por krijoi grupin Barcelona ka shënuar fitore të thellë në Santigao Benabeu ndaj Real Madridit. “Ajo që ne kemi bërë deri më tani këtë
I githë Madridi po përgatitet për ardhjen e Icardit, Marca zbulon planin Një fashikull në plotë kuptimin e fjalës, jo për Ikardin si lojtar, por për njeriun-Ikardi. Këtë, sipas “Marca”-s, k
Perez jep sinjalin e blerjes së Neymarit? Do bëjmë blerje 200 milionshe Presidenti i Real Madrid, Florentino Perez, ka deklaruar sot për të përditshmen “Marca” se nuk do të qëndrojë duarkryq.
MARCA publikon formacionin e vitit (FOTO LAJM) Është zbuluar edhe formacioni më i mirë i vitit ku sipas MARCA-s pesë lojtarë janë të Realit e dy të Barcelonës. Në c
“Marca” reportazh për Ansi Agollin: Ngritja madhështore e shqiptarit në karrierë Kanë kaluar më shumë se tre vite që nga nata e paharrueshme e Beogradit, teksa Ismail Morina lëshoi dronin në Serbi.
"MARCA" acaron tifozët e Tottenhamit: Ju u urrejnë të gjithë vetëm për këtë arsye Nuk i ka shpëtuar hijes së skandalit supersfida e sotme mes Realit dhe Totenhemit dhe shkak për këtë është bërë një shkr
"Marca" i tërheq vëmendjen Spanjës para përballjes me Shqipërinë Me kualifikimin direkt në Kupën e Botës që është në lojë, te Spanja kanë vendosur të sheshojnë kontradiktat rreth pavarë
De Biazi fillon sot punën te Alaves, “Marca” kujdeset ti tregojë pesë sfidat kryesore Nga sot, Xhani De Biazi do të startojë punën për të përgatitur Deportivo Alavesh në rrugëtimin për të realizuar objektiv
Edhe "Marca" habitet: Prej nga doli Bardhi? (VIDEO) Enis Bardhi sërish është gjendur në ballinat e medieve spanjolle, pas golit fenomenal nga gjuajtja e lirë kundër Socied
Marca: Bale ka një rival të madh brenda klubit Uellsiani Bale nuk po kalon një moment të mirë në Madrid. Marca shkruan sot se Bale mund të mos startojë në finalen e
Marca bën një parashikim fantastik të Kombëtares shqiptare me Panuccin trajner E përditshmja prestigjioze Marca ka menduar ti kushtojë pak kohë Kombëtares shqiptare dhe trajnderit të ri të saj. P
Marca shkruan për trajnerin e ri dhe Kombëtaren shqiptare Sot zyrtarish Panucci u zyrtarizua si trajneri i ri i Kombëtares Shqiptare. Lajmi ka bërë jehonë deri në Spanjë, ku
Murinho flet për Moratan: Jam i gëzuar kur shikoj evoluimin e tij José Mourinho ka folur edhe për Alvaro Morata pas miqësore kundër Galaxy. "Është një turp, ai është një lojtar i cili
Mbappe bie pre e gazetarit të Marcas, zbuloni si e provokojnë Spekulimet mbi të ardhmen e Kylian Mbappe kanë depërtuar në kampin e trajnimit të Monakos në Alpet Zvicerane me sulmuesi
MARCA: Barcelon je shumë vonë Dani Ceballos zgjedhi Real Madridin në vend të Barcelonës, destinacioni i tij i ardhshëm nuk është për t'u habitur, seps