999 rezultate për

marca

RËNDITJA/ AS mposht bindshëm për herë të parë me klikime MARCA-n, përgëzohet nga tifozët (FOTO LAJM) Dy gazetat më të mëdha sportive të Spanjës AS dhe MARCA janë futur në rivalitet si kurrë më parë, shkruan Albeu.com.
MARCA: Dyshimet në fitimin e "Topit të Artë", ja yjet që nuk e fituan kurrë Topi i Artë gjithmonë hedh mjaft debate kur jepet çdo vit. Ka pasur disa fitues të diskutueshëm në të kaluarën, të tilla
Keidi Bare për MARCA: Nuk kam frikë, jam i pari që zbres në fushë Keidi Bare është një nga lojtarët më të vlefshëm te Malaga, jo vetëm për vlerën e kartonit, por edhe për kontributin në
Me stadium të ri dhe me Mbappen e Haaland, MARCA zbulon super projektin e Perez (VIDEO) Florentino Perez ka plane të mëdha për Real Madrid në vitin 2022. Presidenti është ende duke punuar pa u lodhur për
MARCA: Finalja e Copa del Rey është vonuar, por kur duhet të luhet ajo? Atl Bilbao dhe Real Sociedad duhej të luanin në finalen e Copa del Rey më 18 prill, por për shkak të shpërthimit të koro
MARCA vs AS: Në rivalitet prej dekadash, njihuni me historinë e prestigjozeve spanjolle Nuk ka shqiptar që nuk i njeh dy gazetat prestigjoze spanjolle, MARCA dhe AS, dy media që njihen për rivalitetin mes tyr
De Biasi flet për Marca: Vështirë që ky sezon i Serie A të përfundojë Gianni de Biasi nuk është i sigurt nëse Serie A mund të përfundojë këtë sezon, shkruan Albeu.com. Liga u pezullua në
Marca: Pse Ronaldo e ka të pamundur kthimin në Real Madrid Dëmet financiare që ia ka sjellë kriza e koronavirusit në Itali Juventusit kanë bërë që mediumet e mëdha botërore të spe
RËNDITJA/ Cili stadium dhuron atmosferë spektakolare në La Liga?, Sondazhi i Marca zbardh fituesin (FOTO LAJM) Gazeta prestigjoze Marca iu ka kërkuar tifozëve të votojnë se në cilin stadium të La Ligas ka atmosferën më të mirë dhe
Marca: Çfarë do të ndodhë me Topin e Artë nëse ndërpritet futbolli këtë sezon? Topi i Artë që jepet në dhjetor dhe votohet nga 193 gazetarë për këtë sezon mund të ngelet në mëshirë të fatit për shkak
MARCA: Ronaldo mposht Messin, më i miri në histori (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo ka fituar çmimin "Më i miri i të gjitha kohërave" të organizuar nga Marca. Ndjekësit e gazetës span
Marca: Nëse Juventus e shtet Ronaldon, ka vetëm dy skuadra ku ai mund të shkojë Mediet në Itali sot kanë raportuar se kriza e koronavirusit mund të bëjë që Juventus të konsiderojë shitjen e Cristiano
Marca: Dimri më i keq në karrierë të Messit, shumë ndeshje pa gol Lionel Messi tani ka kaluar katër ndeshje të ligës pa gol. Që nga shënimi kundër Granadas në ndeshjen e parë me trajneri
10 lojtarët më të mirë të vitit 2019 nga MARCA, Messi i pari Lionel Messi është shpallur lojtari më i mirë i vitit 2019 nga gazeta prestigjioze spanjolle, MARCA, duke i grumbulluar
Rrezikohet 'El Clasico', ky është vendimi i fundit për një nga ndeshjet më të rëndësishme të futbollit Tensionet në Kataluni, pas dënimit të nëntë politikanëve vendas pas referendumit të pavarësisë po rrezikojnë njërën ndër
Analiza e "Marca": Ronaldo mes favoritëve kryesorë për "Topin e Artë" Cristiano Ronaldo drejt triumfit për për "Topin e Artë" të gjashtë në karrierë. Kjo është profecia e të prestigjioze
Icardi tek Reali vetëm për 40 milion euro? Situata e Mauro Icardit nuk është aspak e qetë. Argjentinasit iu hoq shirit i kapitenit dy javë më parë dhe ai tashmë nu
Zhgënjehet Interi, Rakitic i thotë jo Ivan Rakitiç nuk dëshiron Interin. Në javët e fundit është përfolur për largimin e kroatit nga Barcelona duke pasur par
MARCA: Armando Sadiku nuk do të largohet nga Levante Armando Sadiku u bë ëndrra e madhe e merkatos së janarit për Luganon. Rikthimi nga periudha e dëmtimit dhe mundësitë min
Marca: Xherdan Shaqiri një nga dështimet e kampionatit gjerman në merkaton e janarit Gazeta spanjolle Marca me seli në Madrid, ka zbuluar deshtimet e merkatos së janarit në kampionatin gjerman të futbollit