999 rezultate për

marca

MARCA "shigjeton" Zidane, rreshton "viktimat" e tij Spanjollja "Marca" ka shpërthyer sot kundër trajnerit Zinedine Zidane. Ajo e quan të mbyllur ciklin e tij në krye të Rea
Marca zgjedh 100 lojtarët më të mirë të vitit që lamë pas, ja kush dominon Viti 2020 nuk ishte si të tjerët sa i përket futbollit, ndërsa pas çdo viti gazeta e njohur spanjolle Marca zgjedhe 100
Marca publikon 10 futbollistët më të mirë të vitit, Messi i fundit Futbolli ashtu si çdo sport tjetër ka kaluar një vit të vëshirë për shkak të pandemisë. Revista prestigjioze “France
Marca: Kosova nuk njihet nga Madridi, Athina dhe Tbilisi Gazeta e përditshme Marca e ka përshkruar Grupin B, aty ku gjendet Kosova, Spanja, Suedia Greqia dhe Gjeorgjia si një rr
Lajm bombastik nga Marca: Ronaldo rikthehet te Reali? Kur u largua në mënyrë sensacionale nga Real Madridi për të kaluar te Juventusi, dukej se marrëdhëniet midis Cristiano R
Qendërmbrojtësi më i mirë i historisë, Marca zbulon rezultatet e sondazhit (FOTO LAJM) Spanjollja Marca ka kryer një sondazh në lidhje me mbrojtësin më të mirë të historisë së futbollit. Shumë emra të mëdhen
Frikë te Reali, një lojtar me Covid-19 Njëri prej lojtarëve të Real Madridit është infektuar me koronavirus. Lajmi raportohet nga media spanjolle “Marca” e
Marca zbulon arsyen pse nuk flasin më Ramos dhe Ronaldo Cristiano Ronaldo dhe Sergio Ramos kanë fituar gjithsej 15 trofe së bashku për Real Madridin, por dyshja nuk flasin më m
Marca zbulon dy formacionet e mundshme të Zidane për sezonin e ri (FOTO LAJM) Zinedine Zidane gjithmonë ka ditur të befasojë me formacionet dhe rreshtimin e lojtarëve të Real Madridit në fushë dhe d
Marca: Barcelona ofroi shkëmbimin Griezmann-Joao Felix Barcelona provoi sulmin ndaj Joao Felix dhe u përpoq të bindte Atletico Madrid, duke përdorur Antoine Griezmann si “karr
Marca tregon yjet që do largojë Barcelona Barcelona do të bëjë ndryshime të shumta dhe kjo është rruga e duhur për të ndërtuar një skuadër të fortë dhe kompetitiv
Formacionet zyrtare Lyon-Bayern Munich Bayern Munich synon fitoren ndaj Lyon për të shkuar në finale ndaj PSG. Ekipi i Flick vjen në këtë ndeshje pas fitore
E konfirmon Marca, Messi ka vendosur të largohet nga Barcelona Barcelona sot edhe zyrtarisht ka njoftuar angazhimin e Ronald Koeman si trajner të ri të tyre, me shumë ndryshime që jan
Sondazhi i Marca: Pse gaboi Barça dhe i kujt është faji? Ja kë zgjedhin tifozët (FOTO LAJM) Barcelona humbi titullin e La Liga teksa në ndeshjen e parafundit katalanasit u mposhtën në shtëpi 1-2 nga osasuna, shkr
Marca: A është ky viti i Atletico Madrid? Atletico Madrid ka shkuar 3 herë afër ngritjes së Kupës Evropiane, por ka humbur çdo here, shkruan Albeu.com, marrë nga
MARCA: Reali nuk blen asnjë futbollist, por largohen katër emra Real Madrid nuk ka ndërmend të bëjë asnjë transferim këtë verë shkaku i krizës së shkaktuar nga COVID-19, por synon të s
Sondazhi i Marca: Tifozët zgjedhin fituesin e La Ligas (FOTO LAJM) La Liga ka hyrë në javën e rinisjes. Kampionati spanjoll do të startojë më 11 qershor në ndershjen derbi të qytetit mes
Marca plas "bombën": Barça nxjerr gjithë skuadrën në shitje, nuk preken vetëm 5 lojtarë Barcelona pritet të përfshihet nga një revolucion i vërtetë. Super skuadra e katalanasve rrezikon të copëtohet në mën
Interi i hap "luftë" Atleticos për Edison Cavanin Edinson Cavani mbetet objektivi kryesor i Atlético Madrid për të forcuar sulmin për sezonin e ardhshëm. Uruguajiani,
MARCA: Barcelona do të bëjë gjithçka që të afrojë Pjanic Planet e Barcelonës për të marrë Miralem Pjanic nga Juventus duket se do të marrin formë më në fund, shkruan Albeu.com,