999 rezultate për

manuel

Vrau romin me thikë në zemër, shqiptari befason me deklaratën e tij Shqiptari 27-vjeçar Fitim Koldashi, i cili pak ditë më parë vrau italianin Manuel Spinelli, ka pranuar të flasë lidhur m
Emmanuel Macron braktiset nga aleati i "MoDem"(VIDEO) Presidenti i Francës, Emmanuel Macron ka humbur dy ministra të tjerë. Pas ministres së Mbrojtjes, Sylvie Goulard, do
Neuer i jep fund beqarisë, në ceremoni me paterica (FOTO LAJM) Portieri i Bayern Munchut dhe Gjermanisë, Manuel neuer i ka dhenë fund beqarisë, pasi është martuar me Nina Weiss. Lo
Analisti austriak: Gruevski dhe Orban nuk janë më të mirë se Le Pen Analisti austriak Florian Biber, ka shkruar në profilin e tij në Twitter se askush nuk duhet ta urojë fitoren e Emmanuel
Brigitte Macron, çfarë nuk dini për Zonjën e Parë të Francës Ajo pranon pa asnjë kompleks 24 vitet që e ndajnë me ish-nxënësin e saj. Brigitte Macron, 64 vjeçe, thyen të gjitha k
5 arsye se përse fitoi Emmanuel Macron në Francë Emmanuel Macron ka shkaktuar një tërmet politik në politikën franceze. Një vit më parë, ai ishte thjesht njëri prej m
U martua me mësuesen e tij, por jo vetëm kaq! Ja çfarë nuk dini për Emmanuel Macron (FOTO LAJM) Presidenti i ri i Francës, Emmanuel Macron, i cili doli fitimtar përballë një gare të ashpër kundër ektremistës së djath
Tusk: Evropës i leverdis të fitojë Macron ose Fillon presidencialet në Francë Presidenti i Këshillit Evropian, Donald Tusk ka treguar preferencat e tij për kandidatët për president të Francës, në zg
Ai 39 ndërsa ajo 64 vjeç, ja çifti që mund të drejtojë Francën (FOTO LAJM) Kandidati Emmanuel Macron kryeson në sondazhet për Presidentin e ri të Francës, dhe se këtë të diele ai do të jetë në ga
Neuer mbyll sezonin me Bayernin, por nuk do të operohet Më në fund ka lajme të mira dhe te Bayerni. Manuel Nuer nuk do të operohet, pasi u dha lajmi se “gardiani” bavarez kisht
Një grup shqiptarësh i vranë të dashurin, vajza tregon tmerrin: Ishin si kafshë të egra…(FOTO LAJM) Vetëm dy ditë më parë një grup shqiptarësh në Itali rrahën dhe masakruan për vdekje një 20 vjeçar Italian i cili u përpo
E masakruan për vdekje italianin, familja: Drejtësi ose vetëgjyqësi Pas vdekjes së 20 vjeçarit italian i cili u rrah për vdekje nga një grup shqiptarësh, policia ka arrestuar dy persona si
U masakrua nga shqiptarët, prindërit e të riut italian bëjnë një gjest prekës (FOTO LAJM) Pas lajmit se djali i tyre vetëm 20-vjeçar nuk ia doli të mbijetonte pasi erdhi i masakruar nga një grup moshatarësh, p
Pablo Eskobar e quante princeshë, ja si duket sot vajza e tij (FOTO LAJM) Juana Manuela Marroquin ishte vetëm 10 vjeç kur policia vrau babain e saj narkotrafikantin, Pablo Eskobar. Teori të tjer
Vritet me armë ministri i Mjedisit në Burundi Një person i armatosur ka qëlluar për vdekje ministrin e Mjedisit të Burundit. Lajmin e ka bërë të ditur policia vendore
Ky është portieri më i mirë për vitin 2016, ja lista e plotë Instituti Ndërkombëtar i Historisë dhe Statistikave në Futboll, IFFHS ka publikuar sot dhe renditjen e portierëve më të
Shorti i Champions-it, plas "sherri" në rrjetet sociale mes Nojer-Ozil Plas “lufta” në rrjetet sociale mes Manuel Nojer dhe Mesut Ozil, pas shortit të Ligës së Kampioneve që i ka vënë përsëri
Manuel Vals shpall zyrtarisht kandidaturën për president të Francës Kryeministri i Francës, Manuel Valls ka njoftuar se do të garojë në zgjedhjet presidenciale, që do të mbahen vitin e ard
10 futbollistët më të njohur që kanë mbetur pa kontratë (FOTO LAJM) Ata kanë pasur një karrierë që duhet vlerësuar, por për momentin asnjë prej tyre nuk ka mundur që të gjejë një skuadër p
Gjendet breshka e humbur pas 34 vitesh, në papafingo Një familje në Brazil humbi breshkën që mbante në shtëpi në vitin 1982 dhe duke menduar se mund të kishte ikur në pyll,