999 rezultate për

manolas

Manolas e pranon: E vështirë ta ndal Messin Mbrojtësi i Romës, Kostas Manolas, është i vetëdijshëm se mënyrat për ta ndalur Lionel Messi janë të pakta dhe të vështi
Manolas vlerëson punën e Juventusit, shpreson ta ndjekë Roma e tij Kostas Manolas dëshiron që Roma e tij të ndjekë shembullin e Juventusit, i cili përmbysi Tottenhamin në mes të ondrës. P
Ka gol në ndeshjen Roma - Torino (VIDEO) Roma ka kaluar në avantazh ndaj Torinos në "Olimpico". Ai që ka shënuar golin është mbrojtësi grek, Kostantinos Mano
Manolas zbulon problemin e Romës: Nuk na mbushet mendja se mund ta fitojmë titullin Kostas Manolas është shndërruar në një nga liderët e mbrojtjes së Romës, që vijon të jetë skuadra që ka pësuar më pak de
Manolas rinovon me Romën dhe ndyshon klauzolë, ja sa vlen tani greku tani Kostas Manolas ka arritur marrëveshje të re për rinovimin e kontratës me Romën. Me rinovimin e kontratës klauzola e tij
Manolas: Duhet të bëjmë ndeshjen e sezonit Kostas Manolas tha se Roma "ka nevojë për performancën më të mirë të sezonit" për të mundur rivalët lokalë Lazio në "Der
Roma-Chelsea; Formacionet e mundshme Pas lojës së bukur në Stamford Bridge ku Roma barazoi 3-3 ndaj Chelseas, tani është radha që londinezët të vizitojnë Oli
Zyrtare! Manolas qëndron te Roma Drejtori i Romës, Monchi, ka deklaruar se Kostas Manolas nuk o të largohet dhe do të qëndrojë edhe për shumë kohë të gja
Juventus pas blerjeve të bëra ecën me plane të qarta Pasi siguruar nënshkrimet e Douglas Costa, De Sciglio dhe Szczesny, bardhezinjtë do të përpiqet të mbyllin dhe disa tran
Futbollisti grek nuk kryen vizitat mjekësore te Zeniti, arsyen nuk do ta besoni Kostas Manolas nuk do të firmosë për Zenitin. Dukej një operacion i mbyllur me Romën që do të arkëtonte 40 mln Euro bash
U kap prej fyti nga shoku i skuadrës, futbollisti grek zbulon arsyen (VIDEO) Kostas Manolas ka shpjeguar incidentin me shokun e tij të skuadrës tek Roma, Edin Dzeko në ndeshjen mes Greqisë dhe Bosn
Dzeko-Manolas shokë ekipi te Roma, por kapen me grushta si rival në kombëtare (VIDEO) Mund të jenë shokë skuadre për një sezon të tërë, por për 90 minuta Dzeko dhe Manolas kanë harruar gjithçka, madje duke
Plas sherri te Roma, Perotti dhe Manolas përplasen në stërvitje Situata te Roma nuk është aspak e mirë në këtë fund sezoni. Kostas Manolas e Diego Peroti kanë pasur një grindje të ashp
Milan - Roma, formacionet zyrtare Milan dhe Roma takohen mes vete në San Siro, në për të zhvilluar derbin e javës së 35-të. Formacionet zyrtare: Milan
Çmendet Interi, 42 milion euro për mbrojtësin e Romës Interi po bën të gjitha përpjekjet për të siguruar trajnerin e mbrojtësit të Romës, Kostas Manolas. "Tuttosport" shkruan
United bën një ofertë të çmendur për mbrojtësin e Romës Manchester United synon që të bëjë një tjetër afrim të rëndësishëm në mbrojtje për të qenë sa më kompetitivë në kampiona
Juventus – Roma/ Formacionet zyrtare Juventus dhe Roma do të përballen në “Juventus Stadium” duke filluar nga ora 20:45. Kjo ndeshje është e vlefshme për xhi
Arsenali nuk i ndahet Manolas Mbrojtësi i Romës, Kostas Manolas mesa duket është shumë i preferuar për ekipin e Arsenalit, pasi siç duket ky i fundit
Roma-Juve, tension i lartë mes Manolas dhe De Sanctis (VIDEO) Tension i lartë te Roma gjatë ndeshjes së mbrëmshme me Juventusin. Në fund të pjesës së parë mbrojtësi grek Manolas dhe
Manolas: Mund ta mbyllim grupin e Championsit si të parët Konstantinos Manolas është shprehur se Roma mund ta mbyll grupin e Championsit në vend të parë. "Do të jetë një ndesh